Academia de politie

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

katina93 Avatarul lui katina93

10 mesaje

Buna ! As putea intra la Academia de Politie daca am scolioza? Nu este foarte accentuata , deci nu mi s-a recomandat operatia . Port un corset de 4 ani si il mai am de purtat inca 2 , de asemenea mai fac inot si gimnastica medicala . As avea vreo sansa sa intru? Proba fizica nu ar fi o problema ,deoarece as vrea sa ma apuc din vara de antrenament pentru a putea trece examenul . Nu obosesc chiar atat de repede , imi place sa urc pe munte + locuiesc la etajul 4 si urc , cobor scarile de cel putin 3 4 ori pe zi . Dureri de spate nu am , iar corsetul il port cat de mult pot . Mi-am facut si un control de respiratie ,si nu am nicio problema . Imi doresc foarte mult sa intru si bineinteles ca as munci foarte mult , insa daca nu se poate nu vreau sa ma iluzionez degeaba si sa ma orientez spre o alta facultate. Un sfat va rog ! Va multumesc mult .
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: Vivi96, la data 2013-01-15 20:57:07Buna ! As putea intra la Academia de Politie daca am scolioza? Nu este foarte accentuata , deci nu mi s-a recomandat operatia . Port un corset de 4 ani si il mai am de purtat inca 2 , de asemenea mai fac inot si gimnastica medicala . As avea vreo sansa sa intru? Proba fizica nu ar fi o problema ,deoarece as vrea sa ma apuc din vara de antrenament pentru a putea trece examenul . Nu obosesc chiar atat de repede , imi place sa urc pe munte + locuiesc la etajul 4 si urc , cobor scarile de cel putin 3 4 ori pe zi . Dureri de spate nu am , iar corsetul il port cat de mult pot . Mi-am facut si un control de respiratie ,si nu am nicio problema . Imi doresc foarte mult sa intru si bineinteles ca as munci foarte mult , insa daca nu se poate nu vreau sa ma iluzionez degeaba si sa ma orientez spre o alta facultate. Un sfat va rog ! Va multumesc mult .

Buna! Din pacate nu cred ca ai sanse sa intri la Academia de Politie! Orienteaza-te catre alta facultate, totusi.
Raporteaza abuz de limbaj
"Nu exista nimic mai trist decat un om care incearca sa para fericit cu orice pret." Octavian Paler