Setari Cookie-uri

Ce sa fac,ce se intampla,o parerea un sfat a rog

Buna fetele sunt noua si sunt intr-o dilema,am mai scris aici:P va rog daca se poate sa va dati o parere....sa va spun povestea,la 17 ani am cunoscut marea dragoste,marea iubire,primul baiat,am avut o relatie de 2 ani,superba,era un baiat de milioane,special,eu eram prinsa in vraja liceului si am inceput sa ma prostesc la scoala:P,cunoscusem un baiat,cel mai dorit din scoala,si dintrun pariu mam combinat cu el pe atunci crezand ca iubitul meu nu va afla,a aflat,si ma iertat o data de 2 ori de 3 ori pana sa terminat,dupa 2 ani,tin sa spun ca nu aveam relatii sexuale cu altii,doar copilarii,neam desp dupa 2 ani,....am mai pastrat legatura,dar in ultimii 2 ani nu,ptr ca sunt cu un baiat ce nu imi permite,acum am 23 de ani iar actualul 28,e gelos posesiv agresiv etc.....nu ma multumeste relatia,ma face trista in fiecare zii dar il iubesc,m-am obinuit cu el....nu sunt fericita dar nu pot face nimic:(....problema e ca de ceva timp am inceput sa vb cu fostul,cu primul meu iubit,cu marea dragoste....si imi stie problemele etc,ba chear imi spune sa il las pe actualul ca nu ma merita,buuun,ultima data cand mam vazut cu fostul am facut dragoste.asta acum 2 ani,dupa care nu am mai vorbit,iar pe mine ma intristat,acum cand am inceput sa vb iar iam spus,si mia spus ca a gresit ca nu a mai tinut legatura cu mine si isi doreste din suflet sa o pastram acum,si ca mereu voi fi o femeie speciala ptr el,imi spune ca tine la mine etc,si iam spus ca nu ma mai deranjeaza ca nu am vb dupa ce am facut atunci dragoste,ca mi se pare normal si ca nu avem de ce sa ne vorbim,si mia spus ca gresesc,ca el vrea sa pastram legatura,sa fim unul langa altul,el nici acum nu are relatie si nici nu a avut desi suntem desp de 5 ani,il deranjeaza cand vorbesc sec,spune ca sunt rece si ca nu vrea sa ma supar pe el,desi fetelor chear nu am cum sa ma supar pe un om ca el,imi spune lucruri ce imi dau de gandit,dar pe care nu stiu cum sa le interpretez,voi credeti ca dupa 5 ani de zile mai poate avea sentimete ptr mine?sau credeti ca doar ma considera o amica si atat???ma rog e important ptr mine,si scuze de lungimea textului.....va multumesc
kudika_20410
Postat pe 19 Ianuarie 2013 10:42
esti doar o curva...si atat
EXCELENTUL
Postat pe 19 Ianuarie 2013 11:12
Parerea mea e ca nu iti poti sa judeci un om doar asa daca nu il cunosti,dar daca atat te duce capul e strict problema ta,de ce sunt asa cum ai spus?ca stau inchisa in casa?ca nu am voie s aies nici unde fara prieten?ca nu am voie sa ma machiez?ca nu am voie sa port tocuri fara el?ca nu am voie sa am prietene?ca nu am voie sa raspund cand ma injura?ca nu am voie sa tip la el?ca nu am voie sa ii interzic si lui ceva?ca nu am voie sa am prietene sau prieteni?ca nu am voie sa discut cu mamam despre relatia mea?ca nu am voie sa ies nici unde fara el?ca nu am voie sa fac nimic si sa spun nimic fara sa stie el sau fara acordu lui?ca nu am voie atunci cand ma impinge sa fac la fel?daca asta se numeste a fi o femeie cum ai spus tu inseamna ca ai cu siguranta o problema majora,si sunt curioasa cat ai sta langa o femeie sau un barbat care ar face asa.....inainte sa iti dai cu presupusu asa,se presupune ca te pui umpic in locul acelei persoane.....
kudika_20410
Postat pe 19 Ianuarie 2013 11:17
esti o curva agramata...si atat
EXCELENTUL
Postat pe 19 Ianuarie 2013 11:44
Ai un comportament de ultima speta. Nu degeaba te tine barbatu' asa. Il inseli si daca te tine in frau. Ma intreb ce ai face daca nu ar fi posesiv? Ai face bordel in casa. Si pe langa asta, cum zice si 24942, esti si agramata.
Ghicicummacheama
Postat pe 19 Ianuarie 2013 11:53
Ai o relatie cu un tip si tu ai facut dragoste cu altu ,si te superi cand iti zic unii ca esti ..... .Sa fiu in locu prietenului tau t-as da un picior in fund
alandalaportocala
Postat pe 19 Ianuarie 2013 12:08
ati speriat fata si si-a sters contul
yumy
Postat pe 19 Ianuarie 2013 13:25
De la: yumy, la data 2013-01-19 13:25:14ati speriat fata si si-a sters contul

alandalaportocala
Postat pe 19 Ianuarie 2013 13:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hai turnatzi tot: o luarati or ba de 1 aprilie?? 5 De la: dehha1 26 Mai 2009 17:22
Sfat? 37 De la: Wynona 22 Ianuarie 2015 23:26
FRICA 4 De la: miss_darine 1 Mai 2010 14:17
cum imi sterg contu 5 De la: kudika486695 28 Februarie 2012 21:21
pt ceei care merg la spectacolu wwe din bucuresti? 1 De la: alyn27 18 Aprilie 2011 14:25