Setari Cookie-uri

Sunt insarcinata?Am sterilet de 4 ani,dar am inteles ca multe femei au ramas chiar si-asa insarcinate

Buna.Numele meu e Ramona si de 4 ani am sterilet.Nu am avut probleme(inafara unor mici disconforturi in timpul actului sexual;si acesta nu de fiecare data),insa in luna decembrie 2012 am intretinut raport sexual,iar la 2 saptamani dupa acesta,am inceput sa am stari de greata (inclusiv cand ma deplasez cu masina sau cu alte mijloace de transport).Mentionez ca aceste stari de greata nu apar zilnic.Ma simt mai obosita decat de obicei si am stari de somnolenta(cu toate ca seara nu pot dormi atat de usor).Am luat cateva kilograme in plus,in ultimele 2 luni ;am dureri de cap aproape zilnic,urinez mai des.De vreo 2 sau 3 zile nu prea mai am pofta de mancare(deoarece multe mancaruri sau mirosuri imi provoaca greata),cu toate ca imi este foame,nu prea pot manca.Problema este ca in decursul acestor 2 luni am avut menstruatie.Se poate sa imi vina menstruatia peste sarcina,atunci cand am si sterilet?Am mai patit o data sa-mi vina menstruatia peste sarcina,dar atunci nu aveam sterilet.Si am inteles ca se poate ramane insarcinata si cu sterilet,dar sa iti vina si menstruatia peste....Chiar nu stiu ce sa cred....Va rog sa ma ajutati si pe mine ...Multumesc...
kudika_28820
Postat pe 11 Februarie 2013 00:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ati avut o situatie asemanatoare? 12 De la: Cassey 15 Mai 2009 10:44
Oare sunt insarcinata?:O 26 De la: kudika319627 11 Septembrie 2010 20:02
sa raspunda doar cine stie sigur.. 37 De la: anastas 27 Februarie 2010 13:29
Postinor-2 1 De la: roscatik_ana 8 August 2011 02:42
doxiciclina in combinatie cu logestul 2 De la: Diavolyta_ 20 Mai 2009 16:09