Setari Cookie-uri

Firma de curatenie-un ajutor pentru fiecare

Buna ziua si bine v-am gasit,
Citind discutiile despre firmele de curatenie din Bucuresti, am ajuns la concluzia ca este un subiect destul de sensibil, pentru ca nu toata lumea a gasit ceea ce cauta.
Eu conduc o astfel de firma si pot spune cu mana pe inima ca nimeni nu a ramas nemultumit sau nu a fost amanat cu contactarea nici macar 1 ora, nu mai vorbim de zile sau saptamani, cum citeam ca s-a intamplat (si nu unei singure persoane!).
Cu o firma de curatenie nu numai ca vei castiga timp pentru tine, dar totul va fi facut asa cum iti doresti (si de cele mai multe ori nu ai nici macar chef, daramite timp). Iar despre discounturi, ce sa mai vorbim!!!
Cine doreste detalii ma poate contacta pe forum sau la tel 0765242041.
Cu drag,
Mihaela
michelle_condo
Postat pe 13 Februarie 2013 10:27
Buna dimineata din nou,
Am aflat ca postarea mea anterioara a fost stearsa din cauza unei erori, asa ca va rog sa repostati parerile dumneavoastra aici.
Sunt foarte importante pentru mine!
Multumesc, cu drag,
Mihaela
michelle_condo
Postat pe 13 Februarie 2013 10:30
De la: michelle_condo, la data 2013-02-13 10:30:26Buna dimineata din nou,
Am aflat ca postarea mea anterioara a fost stearsa din cauza unei erori, asa ca va rog sa repostati parerile dumneavoastra aici.
Sunt foarte importante pentru mine!
Multumesc, cu drag,
Mihaela



Am inteles oferta prezentata de tine,multumesc,dar fac singura curat in casa,nu apelez la astfel de servicii,aceasta neinsemnnad ca nu sunt utile pentru persoanele presate de activitatile curente si de timpul disponibil!!!!!!
kudika_15804
Postat pe 13 Februarie 2013 10:32
Multumesc pentru comentariu, tocmai persoanelor presate de timp ne adresam, noi restul continuam sa fim "femei 3 in 1"
Cu drag, Mihaela
michelle_condo
Postat pe 13 Februarie 2013 10:36
De la: michelle_condo, la data 2013-02-13 10:36:37Multumesc pentru comentariu, tocmai persoanelor presate de timp ne adresam, noi restul continuam sa fim "femei 3 in 1"
Cu drag, Mihaela



Sper sa primesti raspunsurile dorite si asteptate!!!"10 in 1" se poate?
kudika_15804
Postat pe 13 Februarie 2013 10:38
Eu sunt genul "multe" in 1 ca sa fie bine, si este bine pentru toti, nu stiu cat si pentru mine. Stau mai prost la capitolul delegarii treburilor, am senzatia ca numai dupa mine iese totul ok. Cred ca asta vine de undeva de la "mansarda"
O zi minunata!
michelle_condo
Postat pe 13 Februarie 2013 10:53
De la: michelle_condo, la data 2013-02-13 10:53:16Eu sunt genul "multe" in 1 ca sa fie bine, si este bine pentru toti, nu stiu cat si pentru mine. Stau mai prost la capitolul delegarii treburilor, am senzatia ca numai dupa mine iese totul ok. Cred ca asta vine de undeva de la "mansarda"
O zi minunata!



Nu esti singura,caci si eu sunt astfel,nu sunt multumita de cum muncesc ceilalti din casa,fac "scandal" dupa fiecare actiune de-a lor!!!! Asemenea!!!
kudika_15804
Postat pe 13 Februarie 2013 10:56
De la: kudika_15804, la data 2013-02-13 10:56:36
De la: michelle_condo, la data 2013-02-13 10:53:16Eu sunt genul "multe" in 1 ca sa fie bine, si este bine pentru toti, nu stiu cat si pentru mine. Stau mai prost la capitolul delegarii treburilor, am senzatia ca numai dupa mine iese totul ok. Cred ca asta vine de undeva de la "mansarda"
O zi minunata!



Nu esti singura,caci si eu sunt astfel,nu sunt multumita de cum muncesc ceilalti din casa,fac "scandal" dupa fiecare actiune de-a lor!!!! Asemenea!!!
pizzzz dai seama cat curat faci tu dca esti toata ziua pe forum si cand esti la munca si acasa sa nu zic de cat de mult muncesti la munca dar acasa,parerea ta nu conteaza pentru ca nu i realista
kudika_28071
Postat pe 13 Februarie 2013 11:25
Poate pentru tine dureaza o ora sa dai sau sa citesti un mesaj, de asta nu mai ai timp pentru altceva. Parerea mea nu e realista? E opinia ta. Nu stii nimic despre mine si daca folosesti un astfel de limbaj si o atitudide de mahala nu inseamna ca ma sperii. Doar ma dezgusti.
michelle_condo
Postat pe 13 Februarie 2013 15:36
De la: michelle_condo, la data 2013-02-13 15:36:23Poate pentru tine dureaza o ora sa dai sau sa citesti un mesaj, de asta nu mai ai timp pentru altceva. Parerea mea nu e realista? E opinia ta. Nu stii nimic despre mine si daca folosesti un astfel de limbaj si o atitudide de mahala nu inseamna ca ma sperii. Doar ma dezgusti.
nu la tn ma refeream,,inteligento,,
kudika_28071
Postat pe 13 Februarie 2013 15:42
De la: michelle_condo, la data 2013-02-13 15:36:23Poate pentru tine dureaza o ora sa dai sau sa citesti un mesaj, de asta nu mai ai timp pentru altceva. Parerea mea nu e realista? E opinia ta. Nu stii nimic despre mine si daca folosesti un astfel de limbaj si o atitudide de mahala nu inseamna ca ma sperii. Doar ma dezgusti.
apropo am o oferta pentru tn,,as dori sa mi faci si mie de 2 ori pe saptamana curat in casa ,,dar am clauza mai delicata,,nu stiu daca o poti indeplini
kudika_28071
Postat pe 13 Februarie 2013 15:52
Eu apelez destul de des la firme de curatenie. Din cauza locului de munca nu prea am timp sa stau sa fac curat.
grigorescualina
Postat pe 20 Ianuarie 2015 10:55
Eu am un apartament destul de mare in Cosmopolis, 2 joburi si tot reusesc sa fac curatenie singura. ) Intr-adevar, firmele de curatenie folosesc produse profi si sunt foarte utile, insa eu nu am incredere in a lasa atatia oameni la mine in casa, desi stau intr-un complex super safe.
kudika_12257
Postat pe 18 Februarie 2015 11:13
Curatenia trebuie facuta de tine, nu de altii, intradevar. Ma si gandesc cum oare sa pun pe altcineva sa-mi curete in bucatarie sau mai rau in baie. Si eu stau in Cosmopolis de 6 luni de zile, sunt incantat, chiar daca n-am open space fac curat in 15 min aproape in toata casa. Doar in cazuri extreme as chema o firma de curatenie, dupa o petrecere de exemplu. In rest, am un apartament usor de intretinut de unu singur.
Irina_Morar_1
Postat pe 12 Martie 2015 11:27
Si eu sunt de aceeasi parere, fiecare dintre noi trebuie sa isi singur curatenie acasa, la birou. Problema e ca multi nu au timp, de aici a aparut si nevoia pentru firmele de curatenie. Eu personal nu am apelat niciodata la una, dar compania la care lucrez are un contract pentru servicii de curatenie cu o firma din Bucuresti, asta dupa ce au fost schimbate deja 2 firme anterior. Pot sa spun ca acestia fac treaba buna. Cine e interesat, firma e pe net http://www.piontaniservices.ro. Mare atentie cu aceste firme, nu toate ofera servicii bune.
Florentina_Stele
Postat pe 6 Aprilie 2015 16:22
Terra Clean Bucuresti este o companie specializata in Servicii Profesionale de Curatenie si intretinere, spalare mocheta. Asiguram servicii de curatenie si intretinere pentru birouri, case, apartamente, banci, magazine, hale industriale.

Echipele noastre de servicii de curatenie sunt formate din personal bine instruit si profesionist, supravegheat atent de un supervizor care raspunde de toate cerintele dumneavoastra.


Detalii pe http://www.firme-curatenie-profesionala.ro
kudika_973570
Postat pe 12 August 2015 11:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau un pat 7 De la: Ame_ly 3 Ianuarie 2011 14:14
Design de interior 3 De la: condo003608 8 Aprilie 2010 21:13
Un material de constructie nou BREVET DE INVENTIE romanesc 3 De la: KAMNER 8 Ianuarie 2010 15:57
refan 0 De la: 14 Martie 2010 10:29
amenajare mansarda, culori pereti 5 De la: nicum_condo 5 August 2013 10:19