Pediculoza cum scapam de paduchi si cu ce ne tratam

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: << 1 2 3 Sari la pagina:
Fosta membra Kudika.ro
De la: rondina, la data 2013-06-24 14:53:46
De la: kudika_32792, la data 2013-06-24 14:48:54Rondi, unii n-au deloc simtul umorului si nu stiu a aprecia buna intentie, asa ca e pierderea lor, tu sa fii sanatoasa!

Eu ii pot intelege indispozitia si lipsa umorului, dat fiind faptul ca nu-ti mai vine a rade cand ai asa ceva in par...insa nu-i frumos sa se razbune, jignind pe cei care au incercat sa o ajute chiar si cu un simplu sfat!
Oricum ...merci Vio' si o zi cat mai racoroasa iti doresc!

Da, chiar avem racoare! :)
"Nu te certa niciodata cu oamenii prosti. Te vor trage in jos la nivelul lor si te vor bate cu experienta." Mark Twain
Fosta membra Kudika.ro
rautacioaso si cu paduchii ce facem
Raporteaza abuz de limbaj
Titanika Avatarul lui Titanika

8915 mesaje

hei,dar pana acum chiar nu te-ai scapat de ei?
Copilaroasa?-Da,pt ca asa vreau eu,asa imi place,asta mi-e farmecul!! Matura?-Da,atunci cand situatia o cere!! Indiferenta?-Da,atunci cand sant ranita!! Luptatoare?-Da,atunci cand am pt cine s-au pt ce sa lupt!! Visatoare?-Da,ce ar fi oamenii,fara vise!! Femeie?-DA,INTOTDEAUNA!
Rotty_ Avatarul lui Rotty_

13749 mesaje

Titanika , mi-ai luat intrebarea de pe degetzele... Hai ca sunt si eu curioasa fara gluma...
Cu cat cunosc mai bine oamenii, iubesc mai mult cainii... Singurul defect al cainilor este ca iubesc orice jigodie de om
kudika_35387 Avatarul lui kudika_35387

68 mesaje

De la: Titanika, la data 2013-07-28 13:24:37hei,dar pana acum chiar nu te-ai scapat de ei?
Celmare_Veronica_1 Avatarul lui Celmare_Veronica_1

1 mesaj

Poti folosi ca si mine baia cu o pasta de ustroi si clatirea cu otet, sau poti folosi in loc de pasta de ustroi si maioneza doar ca aceasta trebuie lasata peste noapte si omoarta doar paduchi nu si ouale , de aceea iti recomand mai bn pasta de ustroi si daca nu ai otel poti cu ulei de floarea soarelui sau de masline
kudika_932857 Avatarul lui kudika_932857

2 mesaje

buna ia-ti gaz lampant scapi sigur am avut si eu si fetita
te speli de 3 ori si nu mai ai nimik

kudika_932857 Avatarul lui kudika_932857

2 mesaje

cu gaz lampant scapi sigur
Alina_Maricescu_1 Avatarul lui Alina_Maricescu_1

2 mesaje

Buna,
Fratele meu mai mic a avut paduchi de la scoala.
Mama a cautat un tratament natural pentru paduchi care sa nu ii afecteze scalpul sau parul fratelui meu.
A gasit un Gel natural impotriva paduchilor cu ulei din arbore de ceai (Tea Tree Oil) de la Thursday Plantation.
Am observat la gelul asta ca nu e ca celalalte produse sa iti curga in ochi(gen sampon) si ca deja are in pachet un pieptan special pentru paduchi.
Efectele s-au vazut foarte repede, chiar de la prima utilizare. Fratele meu a scapat foarte repede de paduchi si oaule lor.
Stiu ca mama era tare multumita de produs si chiar ii povestea la o prietena despre cat de eficient e produsul.
pup
Pagini: << 1 2 3 Sari la pagina: