Setari Cookie-uri

O parere din afara

Buna, dragilor!Am o relatie de 3 anisori...3 ani frumosi:) Problema e ca eu sunt mai alintata, mai pisicoasa, spontana si plina de energie, iar iubitul meu e putin altfel...E mai matur in gandire si cateodata simt lipsa aia, sa fie mai jucaus, mai surprinzator...Ne intelegem ft bine, dar cateodata simt ca ceva imi lipseste...Nu stiu cum sa ii zic asta fara sa se gandeasca la altceva:( el e balanta, nu stiu, oare s-ar trezii la un pic de indiferenta din partea mea?

Va multumesc!
kudika_926829
Postat pe 5 Iulie 2013 13:07
De la: kudika_926829, la data 2013-07-05 13:07:10Buna, dragilor!Am o relatie de 3 anisori...3 ani frumosi:) Problema e ca eu sunt mai alintata, mai pisicoasa, spontana si plina de energie, iar iubitul meu e putin altfel...E mai matur in gandire si cateodata simt lipsa aia, sa fie mai jucaus, mai surprinzator...Ne intelegem ft bine, dar cateodata simt ca ceva imi lipseste...Nu stiu cum sa ii zic asta fara sa se gandeasca la altceva:( el e balanta, nu stiu, oare s-ar trezii la un pic de indiferenta din partea mea?

Va multumesc!



Si dupa trei anisori de relatie ai ajuns la concluzia ca ,iubitul tau nu este plin de spontaneitate si rasfat ca tine!!!!Draga mea,daca ati fi asemanatori,nu v-ati intelege,v-ati plictisi in surprinderea voastra,totul s-ar transforma intr-o rutina a pisicelii!!!!Si daca nu iti place,discuta,draga mea,cu el,spune-i ce anume te nemultumeste,de ce s-ar gandi la altceva,i-ai dat motive sa faca acest lucru sau ti-e jena sa fii franca cu el?????Cei din zodia "Balanta" sunt calculati si ponderati in toate,daca este sa respectam previziunile zodiacelor,nu sunt usor de modelat,dupa cum doresc partenerii din relatie,dar tu poti incerca sa discuti cu iubitul tau!!!Nu te costa nimic sa fii deschisa fata de el si sa-i vorbesti in directia dorita de tine,dar fara pisiceala,te rog,aceea este aplicabila in dormitor,caci,nu intotdeauna,este bine sa o folosesti!!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Iulie 2013 13:23
Multumesc de raspuns...Nu e vorba ca sunt pisicoasa tot timpul, doar ca mai am si eu momentele mele...Poate sunt eu un pic prea nu stiu, nu stiu exact cum sa ma explic...Chestia e ca suntem tineri si as vrea sa mai ne traim tineretea putin, nu sa devenim foarte seriosi si nu as vrea sa intervina monotonia...As vrea sa incerce cv nou, ca nah, sti cum e...toti barbatii cam se lasa rasfatati dupa ce stiu ca au fata ...si e nasol sa ii zici : fa ceva nou! Il iubesc si stiu ca ma iubeste, dar vreau sa fie mai putin increzator ca le are pe toate si e ok sa stea relaxat...nuu stiu daca ma intelegi ce vreau eu sa spun, ptc nici eu nu ma inteleg in momentul de fata, stiu doar ca undeva in adancul meu imi lipseste ceva.
kudika_926829
Postat pe 5 Iulie 2013 13:36
Cred ca ar putea fi de la mine problema...Am asteptari mult prea mari, poate! Eu sunt sagetator si cred ca asta ma fae simpla, dar greu de inteles!
kudika_926829
Postat pe 5 Iulie 2013 13:40
De la: kudika_926829, la data 2013-07-05 13:36:02Multumesc de raspuns...Nu e vorba ca sunt pisicoasa tot timpul, doar ca mai am si eu momentele mele...Poate sunt eu un pic prea nu stiu, nu stiu exact cum sa ma explic...Chestia e ca suntem tineri si as vrea sa mai ne traim tineretea putin, nu sa devenim foarte seriosi si nu as vrea sa intervina monotonia...As vrea sa incerce cv nou, ca nah, sti cum e...toti barbatii cam se lasa rasfatati dupa ce stiu ca au fata ...si e nasol sa ii zici : fa ceva nou! Il iubesc si stiu ca ma iubeste, dar vreau sa fie mai putin increzator ca le are pe toate si e ok sa stea relaxat...nuu stiu daca ma intelegi ce vreau eu sa spun, ptc nici eu nu ma inteleg in momentul de fata, stiu doar ca undeva in adancul meu imi lipseste ceva.



Nu cu un partener din "Balanta",sunt foarte calculati si meditativi cu ei insisi,dar,eu,una,te sfatuiesc sa nu te orientezi dupa ceea ce spune zodia apartinatoare,ci dupa ceea ce simti cu inima ta!!Spui ca il iubesti,hmmmmm,dar dragostea ta trebuie sa fie intretinuta ca un foc continuu,nu-i asa???Te inteleg,caci esti opusul iubitului tau!!!!Orice femeie se alinta si oricarui barbat ii place sa fie rasfatat de persoana iubita,dar,probabil,stilul lui de a fi,gandi si de a se comporta este hotarator in viata personala,stii,fiecare persoana se naste dupa un tipar bine stabilit,care,rareori,poate fi modificat,si,drept urmare,trebuie acceptat asa cum a fost creat!!Teoria spune ca doua sarcini contrare se atrag,ar trebui sa fie valabila si in cazul vostru,sa va completati reciproc,tu,aducand spontaneitate in relatie,si el sa vina cu cerebralitate,calm si maturitate !!!Cu o singuar conditie insa,sa va acceptati felurile de a fi,naturaletea este parfumul oricarei relatii,sa incerci sa fii altcineva pentru a-l multumi pe celalalt nu este o solutie,decat de moment!!!

Daca va iubiti,respectati-va ,chiar si in modul de a fi,iar cea mai mica schimbare a voastra,discutati-o,fara a forta lucrurile!!Citindu-te,incerc sa patrund dincolo de cele tastate de tine si iti simt dorul de altceva si altcineva in viata ta si nu stiu daca aceasta are vreo tangenta cu sentimentul adus de iubire!!!Nu fi indiferenta fat ade el,ci doar mai putin pisicoasa,stii ce anume ii place la tine,incearca sa nu mai fii in acel mod ,temporar insa,si la nedumerirea lui,raspunde-i cu dorintele tale!
kudika_15804
Postat pe 5 Iulie 2013 14:20
Iti multumesc din suflet! Chiar m-ai ajutat si iti multumesc:*Nu vreau pe cineva nou, il vreau pe el...cred ca trec eu printr-o perioada mai naspa si imi sunt sentimentele si starile sufletesti amestecate!Te pup si numai bine!
kudika_926829
Postat pe 5 Iulie 2013 14:27
De la: kudika_926829, la data 2013-07-05 14:27:27Iti multumesc din suflet! Chiar m-ai ajutat si iti multumesc:*Nu vreau pe cineva nou, il vreau pe el...cred ca trec eu printr-o perioada mai naspa si imi sunt sentimentele si starile sufletesti amestecate!Te pup si numai bine!



Draga mea,toti avem perioadele nostre,traficul starilor este in actualitate,si daca gandim cu obiectivitate,este si normal sa fie astfel,nu suntem roboti,avem sentimente,trairi si reactii pe masura lor!!Si dorinta de nou este normala,nu trebuie sa te temi de ea,ci doar sa o percepi corespunzator!!Inarmeaza-te cu rabdare si nauralete si cauta frumosul din relatia voastra,care poate fi numai in voi doi!!!Treci peste orice etapa mai putin placuta,nu esti zeu,ci un simplu om,cu manifestari ,comune cu ale celorlalti!!!

Asemenea!
kudika_15804
Postat pe 5 Iulie 2013 14:45
Rar gasesti o persoana care sa iti dea un sfat din suflet! Esti o persoana deosebita!
o sa iti las mesaj cu adresa profilului meu de facebook, as dori sa mai vorbim, daca o sa doresti si tu!:)
kudika_926829
Postat pe 5 Iulie 2013 14:51
De la: kudika_926829, la data 2013-07-05 14:51:09Rar gasesti o persoana care sa iti dea un sfat din suflet! Esti o persoana deosebita!
o sa iti las mesaj cu adresa profilului meu de facebook, as dori sa mai vorbim, daca o sa doresti si tu!:)



Linkul respectiv este sters automat de catre Admin-ul site-ului,nu este permis,dar multumesc pentru apreciere!!!Imi poti lasa adresa de Yahoo,in privat bineinteles,o putem utiliza pe aceea!!
kudika_15804
Postat pe 5 Iulie 2013 15:06
Rog pe toata lumea sa nu ma inteleaga gresit...Il iubesc pe omul asta mai mult decat orice pe lume si nu l-as schimba ptr nimic...Singurul lucru e ca as vrea sa aiba si el mai multe momente cand sa fie jucaus, pt ca eu nu ma pot abtine...atat...Sunt sigura ca e barbatul alaturi de care vreau sa fiu toata viata:) Va multumesc tuturor!
kudika_926829
Postat pe 5 Iulie 2013 16:02
De la: kudika_926829, la data 2013-07-05 16:02:20Rog pe toata lumea sa nu ma inteleaga gresit...Il iubesc pe omul asta mai mult decat orice pe lume si nu l-as schimba ptr nimic...Singurul lucru e ca as vrea sa aiba si el mai multe momente cand sa fie jucaus, pt ca eu nu ma pot abtine...atat...Sunt sigura ca e barbatul alaturi de care vreau sa fiu toata viata:) Va multumesc tuturor!



Te inteleg asa cum trebuie,nu eronat!!Poti incerca prin provocarea acelor clipe de "joaca" intre voi doi,inmulteste ceea ce simti cu doi,incita-l cu acele dorinte personale,s-ar putea ca atitudinea ta sa ii deschida inima,sa il puna in miscare!!Nu poate astazi,reia totul a doua zi,a treia zi,poate vei avea succes!!Dar retine aspectul urmator,repet,daca constructia lui nu este asa cum ti-ai dori,nu forta lucrurile,caci s-ar putea sa-l blochezi,el refuzand colaborarea impusa!!
kudika_15804
Postat pe 5 Iulie 2013 16:11
De la: kudika_15804, la data 2013-07-05 16:11:09
De la: kudika_926829, la data 2013-07-05 16:02:20Rog pe toata lumea sa nu ma inteleaga gresit...Il iubesc pe omul asta mai mult decat orice pe lume si nu l-as schimba ptr nimic...Singurul lucru e ca as vrea sa aiba si el mai multe momente cand sa fie jucaus, pt ca eu nu ma pot abtine...atat...Sunt sigura ca e barbatul alaturi de care vreau sa fiu toata viata:) Va multumesc tuturor!



Te inteleg asa cum trebuie,nu eronat!!Poti incerca prin provocarea acelor clipe de "joaca" intre voi doi,inmulteste ceea ce simti cu doi,incita-l cu acele dorinte personale,s-ar putea ca atitudinea ta sa ii deschida inima,sa il puna in miscare!!Nu poate astazi,reia totul a doua zi,a treia zi,poate vei avea succes!!Dar retine aspectul urmator,repet,daca constructia lui nu este asa cum ti-ai dori,nu forta lucrurile,caci s-ar putea sa-l blochezi,el refuzand colaborarea impusa!!


foarte tare citatul preferat, "Acum suntem noi, cine urmeaza" sa inteleg ca esti adepta sexului in grup sau la gramada? ca eu sunt rugbist de performanta si-mi place sportul cu gramada...
Nigma
Postat pe 5 Iulie 2013 16:29
De la: Nigma, la data 2013-07-05 16:29:27
De la: kudika_15804, la data 2013-07-05 16:11:09
De la: kudika_926829, la data 2013-07-05 16:02:20Rog pe toata lumea sa nu ma inteleaga gresit...Il iubesc pe omul asta mai mult decat orice pe lume si nu l-as schimba ptr nimic...Singurul lucru e ca as vrea sa aiba si el mai multe momente cand sa fie jucaus, pt ca eu nu ma pot abtine...atat...Sunt sigura ca e barbatul alaturi de care vreau sa fiu toata viata:) Va multumesc tuturor!



Te inteleg asa cum trebuie,nu eronat!!Poti incerca prin provocarea acelor clipe de "joaca" intre voi doi,inmulteste ceea ce simti cu doi,incita-l cu acele dorinte personale,s-ar putea ca atitudinea ta sa ii deschida inima,sa il puna in miscare!!Nu poate astazi,reia totul a doua zi,a treia zi,poate vei avea succes!!Dar retine aspectul urmator,repet,daca constructia lui nu este asa cum ti-ai dori,nu forta lucrurile,caci s-ar putea sa-l blochezi,el refuzand colaborarea impusa!!


foarte tare citatul preferat, "Acum suntem noi, cine urmeaza" sa inteleg ca esti adepta sexului in grup sau la gramada? ca eu sunt rugbist de performanta si-mi place sportul cu gramada...


Viorica_Ecaterina
Postat pe 5 Iulie 2013 16:31
De la: kudika_926829, la data 2013-07-05 16:02:20Rog pe toata lumea sa nu ma inteleaga gresit...Il iubesc pe omul asta mai mult decat orice pe lume si nu l-as schimba ptr nimic...Singurul lucru e ca as vrea sa aiba si el mai multe momente cand sa fie jucaus, pt ca eu nu ma pot abtine...atat...Sunt sigura ca e barbatul alaturi de care vreau sa fiu toata viata:) Va multumesc tuturor!

exista vreo diferenta de varsta intre voi?
Titanika
Postat pe 5 Iulie 2013 16:45
De la: kudika_926829, la data 2013-07-05 13:07:10Buna, dragilor!Am o relatie de 3 anisori...3 ani frumosi:) Problema e ca eu sunt mai alintata, mai pisicoasa, spontana si plina de energie, iar iubitul meu e putin altfel...E mai matur in gandire si cateodata simt lipsa aia, sa fie mai jucaus, mai surprinzator...Ne intelegem ft bine, dar cateodata simt ca ceva imi lipseste...Nu stiu cum sa ii zic asta fara sa se gandeasca la altceva:( el e balanta, nu stiu, oare s-ar trezii la un pic de indiferenta din partea mea?

Va multumesc!


Da, cu siguranta s-ar trezi!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 5 Iulie 2013 16:47
De la: kudika_926829, la data 2013-07-05 13:36:02Multumesc de raspuns...Nu e vorba ca sunt pisicoasa tot timpul, doar ca mai am si eu momentele mele...Poate sunt eu un pic prea nu stiu, nu stiu exact cum sa ma explic...Chestia e ca suntem tineri si as vrea sa mai ne traim tineretea putin, nu sa devenim foarte seriosi si nu as vrea sa intervina monotonia...As vrea sa incerce cv nou, ca nah, sti cum e...toti barbatii cam se lasa rasfatati dupa ce stiu ca au fata ...si e nasol sa ii zici : fa ceva nou! Il iubesc si stiu ca ma iubeste, dar vreau sa fie mai putin increzator ca le are pe toate si e ok sa stea relaxat...nuu stiu daca ma intelegi ce vreau eu sa spun, ptc nici eu nu ma inteleg in momentul de fata, stiu doar ca undeva in adancul meu imi lipseste ceva.


Poti sa-i spui "Haide, Iubi, sa facem chestia aia si lucrul ala". Daca el e mai molcom, mai lipsit de energie, vino tu cu initiativa, dar fara sa-i faci reprosuri, ci spunandu-i cat de fericita te-ar face daca ati intreprinde impreuna nu stiu ce chestie. Sper sa te ajute indemnurile astea!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 5 Iulie 2013 16:49
El are 27 si eu 22...Avem planuri de viitor si toate alea...Cred ca sunt eu un pic nebuna si ar trebuii sa ma linistesc:) va multumesc
kudika_926829
Postat pe 5 Iulie 2013 16:54
De la: kudika_926829, la data 2013-07-05 16:54:49El are 27 si eu 22...Avem planuri de viitor si toate alea...Cred ca sunt eu un pic nebuna si ar trebuii sa ma linistesc:) va multumesc



Nu te invinovati inutil!!!Treci printr-o perioada grea si nimic mai mult!!!!Esti copilaroasa si din cauza varstei,draga mea,ai toate atributele unei tinere ,aflata la inceput de viata,dezinvolta si plina de energie!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Iulie 2013 16:58
De la: kudika_926829, la data 2013-07-05 16:54:49El are 27 si eu 22...Avem planuri de viitor si toate alea...Cred ca sunt eu un pic nebuna si ar trebuii sa ma linistesc:) va multumesc


E clara treaba:
- el matur stie exact unde vrea sa fie
- tu tanara si nelinistita...in aprox 5 ani de la casatorie o sa divortati...o sa te plictisesti amarnic si decizia ta va fi ajutata de amanta ce o sa o aiba el...
Nigma
Postat pe 5 Iulie 2013 17:00
Nigma: Noi suntem de trei ani impreuna si e totul ok...Cum spuneam, am si eu unele nemultumiri, ca orice femeie de altfel...Noi chiar ne dorim o familie impreuna si crede-ma ca am trect peste multe impreuna! Asa imi e mie firea, sa fiu mai jucausa, mai energica...Dar e omul ptc care traiesc si traiesc frumos prin el:)
kudika_926829
Postat pe 5 Iulie 2013 17:11
De la: kudika_15804, la data 2013-07-05 13:23:03Draga mea,daca ati fi asemanatori,nu v-ati intelege,v-ati plictisi in surprinderea voastra,totul s-ar transforma intr-o rutina a pisicelii!!!!

gresit...d'aia dai chix in relatii...poate la tinerete te incanta ca cel de langa tine sa fie diferit, dar intr-o relatie de durata,oamenii tre' sa fie asemanatori, sa aibe aceleasi gusturi si dorinte!...Nu mere treaba cand unu'i hais si celalalt cea!
MissDarine
Postat pe 5 Iulie 2013 17:13
De la: MissDarine, la data 2013-07-05 17:13:40
De la: kudika_15804, la data 2013-07-05 13:23:03Draga mea,daca ati fi asemanatori,nu v-ati intelege,v-ati plictisi in surprinderea voastra,totul s-ar transforma intr-o rutina a pisicelii!!!!

gresit...d'aia dai chix in relatii...poate la tinerete te incanta ca cel de langa tine sa fie diferit, dar intr-o relatie de durata,oamenii tre' sa fie asemanatori, sa aibe aceleasi gusturi si dorinte!...Nu mere treaba cand unu'i hais si celalalt cea!



Nu exista identitate intre doua persoane,asa cum ne-am dori fiecare sa fie si eu nu faceam referire la ceea ce ai tastat,ci strict la dorinta tinerei noastre,partea legata de spontaneitate!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Iulie 2013 17:22
De la: kudika_15804, la data 2013-07-05 17:22:16
De la: MissDarine, la data 2013-07-05 17:13:40
De la: kudika_15804, la data 2013-07-05 13:23:03Draga mea,daca ati fi asemanatori,nu v-ati intelege,v-ati plictisi in surprinderea voastra,totul s-ar transforma intr-o rutina a pisicelii!!!!

gresit...d'aia dai chix in relatii...poate la tinerete te incanta ca cel de langa tine sa fie diferit, dar intr-o relatie de durata,oamenii tre' sa fie asemanatori, sa aibe aceleasi gusturi si dorinte!...Nu mere treaba cand unu'i hais si celalalt cea!



Nu exista identitate intre doua persoane,asa cum ne-am dori fiecare sa fie si eu nu faceam referire la ceea ce ai tastat,ci strict la dorinta tinerei noastre,partea legata de spontaneitate!!!

tot despre aia vb si eu! exista spontaneitate din plin cand oamenii sunt asemanatori!
MissDarine
Postat pe 5 Iulie 2013 17:34
De la: kudika_15804, la data 2013-07-05 17:22:16
De la: MissDarine, la data 2013-07-05 17:13:40
De la: kudika_15804, la data 2013-07-05 13:23:03Draga mea,daca ati fi asemanatori,nu v-ati intelege,v-ati plictisi in surprinderea voastra,totul s-ar transforma intr-o rutina a pisicelii!!!!

gresit...d'aia dai chix in relatii...poate la tinerete te incanta ca cel de langa tine sa fie diferit, dar intr-o relatie de durata,oamenii tre' sa fie asemanatori, sa aibe aceleasi gusturi si dorinte!...Nu mere treaba cand unu'i hais si celalalt cea!



Nu exista identitate intre doua persoane,asa cum ne-am dori fiecare sa fie si eu nu faceam referire la ceea ce ai tastat,ci strict la dorinta tinerei noastre,partea legata de spontaneitate!!!


Vreau doar sa spun ca exista identitate intre doua persoane, daca au cartile de identitate valabile conform legii au identitati diferite fiecare...ceea ce e un lucru bun. Ai vazut ce probleme au avut Yoda si Obi wan in razboiul stelelor cu clonele, aveau aceasi identitate toate si imparteaun un singur domiciliu si un singur buletin. La naiba republica a intrat in crah politic tocmai din aceaste cauze, de acolo si aparitia lui ala mic ce avea bronsita..

In alta ordine de idei, ar fi bine sa impartaseasca aceleasi pasiuni, exclus mersu pe motoare in doi ca din punct de vedere tehnic daca au accident si mor totul de mosteneste de terti...dar ca sa revenim la sfat problema lor este acuma la 22 de ani nu stiu care e nivelul de maturitate, probleme comform relatarilor si a cercetatorilor britanici au fost in cuplu deci clar un surub a ruginit si a inceput sa scartie. Conform zicalei " pe sistem" trebile feroase care ruginesc trebuie degresate, protejate anticoroziv si asigurata o lubrifiere corespunzatoare. Din ciclul tara noastra viitor de aur are la fel si cuplurile viitor de aur au doar in momentul cand ..... lasate intentionat ca astept ultimele descoperiri ale cercetatorilor japonezi in domeniu clonarii..

Sun mai mult ca sigur ca fetei de 22 de ani ii va fi usor sa treaca peste momentele grele, kudika este aici, viperele sunt inca in cheile nerei si tigri siberieni pe cale de disparitie..Oricum eu zic ca diferenta de varsta o sa ii intareasca pe amandoi din toate punctele de vedere, daca nu macar spiritual sigur...


Nigma
Postat pe 5 Iulie 2013 17:34
De la: Nigma, la data 2013-07-05 17:34:53

In alta ordine de idei, ar fi bine sa impartaseasca aceleasi pasiuni, exclus mersu pe motoare in doi ca din punct de vedere tehnic daca au accident si mor totul de mosteneste de terti...


avem asigurare
MissDarine
Postat pe 5 Iulie 2013 17:41
De la: kudika_926829, la data 2013-07-05 16:54:49El are 27 si eu 22...Avem planuri de viitor si toate alea...Cred ca sunt eu un pic nebuna si ar trebuii sa ma linistesc:) va multumesc

numai atat Sti ceva sotul este cu .....ani mai mare si eu sunt ca tine o mica-mare zvapaiata
si credema ca nici unul nu ne-am schimbat...eu una deloc ,pe el in schimb lam dresat in timp si credema ca acum suntem si bunici.
Draga mea,voi chiar va completati unul pe celalat,credema,nu puteti fi doua firi diferite ca alfel sar alege praful de voi!
Sti ce mi-a zis sotul meu:-langa tine ma simt mereu tanar si nu simt cum au trecut anii
Draga mea,mai trebuie sa fie si calalt cu capul pe umeri cand nu mai poate servi"patria",iei tu calul da hamuri si conduci caruta!
Nu te speria de necunoscut,el este cel care-ti va fi alaturi la bine si la rau,el este fericit sa fie mereu langa tine!!!
Am fost si eu ca tine si inca poate mai sant
Titanika
Postat pe 5 Iulie 2013 18:27
Of, cat de frumos!Ma bucur pentru voi! Sunt convinsa ca el e sufletul meu pereche si acum stiu ca trebuie sa ii accept asta pt ca nu poate sa fie cum vreau eu...si eu am defectele mele si el mi le accepta, deci asta trebuie sa fac si eu! E barbatul de care m-am indragostit si il iubesc neconditionat, cu bune si cu rele!
kudika_926829
Postat pe 5 Iulie 2013 18:40
De la: kudika_926829, la data 2013-07-05 18:40:39Of, cat de frumos!Ma bucur pentru voi! Sunt convinsa ca el e sufletul meu pereche si acum stiu ca trebuie sa ii accept asta pt ca nu poate sa fie cum vreau eu...si eu am defectele mele si el mi le accepta, deci asta trebuie sa fac si eu! E barbatul de care m-am indragostit si il iubesc neconditionat, cu bune si cu rele!



Domnul sa va ajute in toate si sa fiti fericiti!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Iulie 2013 19:10
parca m-ai descris pe mine
"balanț" sunt si eu
Noir24
Postat pe 5 Iulie 2013 19:12
De la: kudika_926829, la data 2013-07-05 18:40:39Of, cat de frumos!Ma bucur pentru voi! Sunt convinsa ca el e sufletul meu pereche si acum stiu ca trebuie sa ii accept asta pt ca nu poate sa fie cum vreau eu...si eu am defectele mele si el mi le accepta, deci asta trebuie sa fac si eu! E barbatul de care m-am indragostit si il iubesc neconditionat, cu bune si cu rele!

Ma bucur pt decizia ta !
Dar sti ce m-am gandit eu cred ca este momentul sa faci o programare la barza,fiind tanara,zvapaiata,jucausa,alintata,acum e chiar timpul sa-ti daruiesti aceste calitati!!!
Titanika
Postat pe 5 Iulie 2013 19:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ulei masline aftershave sau easyshave clarins lichidare stoc 1 De la: ocaziebuna 19 August 2010 14:18
De ce ne iubesc barbatii? 295 De la: ralukutzza 29 Noiembrie 2009 11:08
Am o lipitoare în casã ºi nu scap de ea nicicum....help! 154 De la: kudika073812 8 Ianuarie 2017 15:05
Cuplul intre ideal si realitate! 18 De la: SweetHappyButterfly 27 Februarie 2009 19:55
relatie - iubire cu o femeie cu 2 copii 38 De la: kudika_22896 20 August 2016 15:35