Setari Cookie-uri

decolorant de par

buna o solutie la problema ta ar fi vopselele acelea cu nr 11 sau 12 dar si acelea se amesteca cu oxidant dar iti vin intr-o cutie toate e ceva mai putin daunator in comparatie cu pudra decoloranta...dar INTOTDEAUNA trebuie sa iti clatesti parul...
kudika368636
Postat pe 23 Iulie 2013 12:42
Daca iti doresti o asemenea chestie si nu exista pe piata nu mai pierde vremea si inventeaz-o!
yumy
Postat pe 23 Iulie 2013 15:55
Buna. In pofida criticilor, eu ma decolorez cu pudra. Numai ca oxidantul il injumatatesc ca si cantitate, iar restul il completez cu un galbenus (la jumatate de plic, fiindca ma fac suvite). Sunt foarte multumita, avand in vedere ca am si permanent (pe un par fragil care de obicei este foarte uscat si casant). Nu de data asta, insa. Parul meu arata teribil de sanatos. Poate si pentru ca sunt adepta mastilor naturale, inainte de fiecare baie. Succes!
DacyPR
Postat pe 5 August 2013 14:00
spune-mi te rog ce masti folosesti? eu am cumparat azi ulei de recin si ulei de argan si vreau sa incerc sa-mi fac masca pt par. am un blond frumos pe par mediu, dar cit nu as folosi sampon si balsam pt par vopsit tot il am uscat, desi folosesc doar vopsea si oxidant de calitate adica loreal. multumesc
kudika377523
Postat pe 6 August 2013 16:05
Di ce razi di cumnata ?!
On: "mi s/a pus pata" saptamana trecuta si am fost la magazin sa iau ceva de decolorat. Mi-am cumparat o vopsea cu o nuanta faina de blond si mi-am zis... hai sa incerc. Am intebat vanzatoarea daca are ceva de decolorat, mi-a aratat pliculetele de pudra, dar mi-a zis ca ea nu mi le vinde si sa ma duc la coafor. I-am multumit politicos si am plecat.Intentionez ca in prima faza sa ma fac suvite si apoi doar vopsea. Vad io...
luchianramona
Postat pe 6 August 2013 16:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
metropolitan cosmetics 1 De la: elagodess 3 Mai 2010 15:11
Ingrijirea dintilor 43 De la: miau_nella 30 Aprilie 2015 15:47
ce va place cel mai mult la iubitul vostru? 139 De la: chrystynyk_frumushyk 9 Iunie 2012 19:29
Marturii dulci! 1 De la: Cristina_s_Cakes_1 25 Iulie 2012 11:21
balrog 48 De la: luchianramona 6 Aprilie 2011 15:50