Setari Cookie-uri

hidratare ten cu mezoterapie

a incercat cineva? de cate ori pe an?
elena_gheorghe
Postat pe 17 Octombrie 2013 16:40
Buna elena_gheorghe, eu sunt mare fan al mezoterapiei si de obicei imi fac cam 5-7 sedinte pe an la dna chirurg estetician Silvia Stanculescu- Vasalos. Totusi, numarul de sedinte pe care il fac eu nu este batut in cuie, fiindca difera de la persoana la persoana (dna Silvia Stanculescu iti va spune la consultatie de cate sedinte ai nevoie pentru a-ti aranja fata exact cum iti doresti). Eu fac cam in doua „etape”(una primavara si una toamna) si efectul lor ma tine tot anul. Te sfatuiesc sa o contactezi pe dna Silvia si sa stabilesti o consultatie si dumneaei iti va da toate informatiile de care ai nevoie. Succes! :)
kudika_939302
Postat pe 25 Octombrie 2013 14:40
Sincer eu stiam k se face la corp pt a slabi, dar uite k am aflat ceva nou :)
StefBella
Postat pe 11 Noiembrie 2013 13:17
Buna,

Nu am un ten cu probleme, incerc sa il mentin sanatos atat cat pot.
Clinica de estetica unde merg eu are act serviciu, insa, pentru ca eu ma trezesc mereu tarziu, dr iancu morad nu mai are substantele necesare, asistena mi-a zis ca e bataie pe tratamentul asta pentru ca se face cu nu stiu ce aparat cu 11 ace...
Eu sunt mare fana botox, dar si mezoterapie.
Importanta e hidratarea, cu cremele de pe piata...apa de ploaie!
elena_gheorghe
Postat pe 17 Noiembrie 2013 18:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Proceduri anticelulitice 1 De la: livi2 18 Mai 2015 21:25
creme anti rid luminozitate fermitate super lux !! garantate 1 De la: ocaziebuna 6 Mai 2011 21:11
tratament inmpotriva caderii parului 14 De la: oana_s 4 Ianuarie 2010 10:00
Povesti adevarate despre viata si moarte. 17 De la: AnoOtza 1 Februarie 2010 18:03
O pagina noua pe facebook cu si despre cosmetice 1 De la: Alexandra_Alex_2 8 August 2012 15:52