Vreau sa merg la sala dar nu am cu cine :(

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
Buna! Vreau de mult sa merg la sala dar nimeni nu vrea sa vina. Vreau sa fac sport sa ma mentin, nu neaparat ca as avea mare nevoie. Cine se ofera? :o3
Stau in Bistrita.
Raporteaza abuz de limbaj
kind_er Avatarul lui kind_er

731 mesaje
Oras: bucuresti

Auolo! Taman acolo bre ?
kind_er
Fosta membra Kudika.ro
Nu ai nevoie de cineva ca sa mergi la sala. Oricum o sa iti faci cunostinte acolo (sa schimbi doua vorbe intre exercitii).
Fosta membra Kudika.ro
De la: kind_er, la data 2013-12-30 20:30:08Auolo! Taman acolo bre ?

Da, acolo :))
Fosta membra Kudika.ro
De la: cuba_libre, la data 2013-12-30 20:44:19Nu ai nevoie de cineva ca sa mergi la sala. Oricum o sa iti faci cunostinte acolo (sa schimbi doua vorbe intre exercitii).

Stiu ca toata lumea zice ca e ok sa mergi singura, dar nu m-as simti ok. In prima luna am nevoie de cineva, dupa ma obisnuiesc.
kind_er Avatarul lui kind_er

731 mesaje
Oras: bucuresti

cate kg ai ?
kind_er
Fosta membra Kudika.ro
De la: kind_er, la data 2013-12-30 21:05:02cate kg ai ?

50 kg, 17 ani. De ce intrebi? Nu trebie sa fii plinut(a) ca sa mergi la sala :D
Fosta membra Kudika.ro
De la: Roo_1100, la data 2013-12-30 20:49:21
De la: cuba_libre, la data 2013-12-30 20:44:19Nu ai nevoie de cineva ca sa mergi la sala. Oricum o sa iti faci cunostinte acolo (sa schimbi doua vorbe intre exercitii).

Stiu ca toata lumea zice ca e ok sa mergi singura, dar nu m-as simti ok. In prima luna am nevoie de cineva, dupa ma obisnuiesc.
Curaj ,fugi si te inscrie si-ti vei face prietene acolo,nu fi rusinoasa
Fosta membra Kudika.ro
De la: Roo_1100, la data 2013-12-30 20:49:21

Pai si n-ai prietene sau colege de serviciu sau scoala cu care sa te duci la sala? Sau cu iubitul sau sotul tau?
Lasati-va prostiti in continuare de acelasi jeg uman, pe numele lui: gospodarul_neintelijentul/quid_pro_quo/gongoi/athos/roxy/ovidiu etc, pe diferite topicuri, deschise la misto. Aratati cat sunteti de tampiti si creduli, acceptandu-i toate rahaturile pe care vi le toarna pe gat, dupa cum acceptati si minciunile turnate de kurva aia agramata de titanika. Primiti ceea ce meritati.