Setari Cookie-uri

va rog recomandati mi un centru fiv

Buna fetele, scriu aici pentru ca ma gandesc ca unele dintre voi poate ati trecut prin aceleasi probleme. De mai bine de 2 ani de zile ma chinui cu sotul meu sa avem si noi un bebic dar Doamne-Doamne nu ne ajuta asa… ca trebuie sa apelam la FIV. si aici vine rugamintea, puteti sa imi recomandati o clinica sau medici priceputi in asa ceva ? sau sa mi povestiti umpic experientele voaste ? sunt cam speriata si as vrea sa ma linistesc….
anyta78
Postat pe 7 Februarie 2014 16:17
Hello! Anyta draga, din pacat nu esti singura in aceasta conditie. Si eu m-am confruntat cu aceasta problema ingrozitoare dar din fericire am reusit dupa tratamente sa raman insarcinata. Eu am fost la dna Predoi. Iti recomand atat clinica, cat si pe dna doctor. Locul e curat, ff bine dotat si doamna doctor este extraordinara. Eu am avut si FIV nereusit, dar dansa m a incurajat sa mai incerc iar acum ma bucur ca am ascultat o. Du te cu curaj, gandeste te ca dupa toate astea o sa fi cea mai fericita femeie. Mult succes!!!
AlinaIchim
Postat pe 11 Februarie 2014 15:32
unde se afla dr Predoiu, la ce clinica face FIV... mister total, la o simpla cautare pe google iese doar un medic obstetrician Predoiu,Silviu(nici o doamna doctor OG), care activeaza in clinica Promed System din Str. Stockholm nr 5 sector 1. telefon 021.230.90.87, sunt postari 99,9% apreciative la adresa profesionalismului d-lui doctor. Probabil ar fi o idee buna sa luati legatura cu clinica si sa va documentati acolo despre tot ce vreti sa stiti. Mult noroc si sanatate va doresc !
kudika464194
Postat pe 16 Februarie 2014 10:37
tin sa mentionez ca am cautat si pe numele Predoi, si acelasi dr a aparut ca obstetrician , restul sunt stomatologi
kudika464194
Postat pe 16 Februarie 2014 10:39
De la: anyta78, la data 2014-02-07 16:17:54Buna fetele, scriu aici pentru ca ma gandesc ca unele dintre voi poate ati trecut prin aceleasi probleme. De mai bine de 2 ani de zile ma chinui cu sotul meu sa avem si noi un bebic dar Doamne-Doamne nu ne ajuta asa… ca trebuie sa apelam la FIV. si aici vine rugamintea, puteti sa imi recomandati o clinica sau medici priceputi in asa ceva ? sau sa mi povestiti umpic experientele voaste ? sunt cam speriata si as vrea sa ma linistesc….


Timiºoara are un colectiv cu expertizã cel puþin rezonabilã în FIV...dã search acolo...poate dai de hinturi utile...au ratã a reuºitelor demnã de a-þi induce optimismul necsar în demersul tãu...
quid_pro_quo
Postat pe 16 Februarie 2014 10:46
De ce comentezi tu ,acolo unde habar nu ai
-Iulya
Postat pe 19 Martie 2014 11:48
De la: quid_pro_quo, la data 2014-02-16 10:46:54
De la: anyta78, la data 2014-02-07 16:17:54Buna fetele, scriu aici pentru ca ma gandesc ca unele dintre voi poate ati trecut prin aceleasi probleme. De mai bine de 2 ani de zile ma chinui cu sotul meu sa avem si noi un bebic dar Doamne-Doamne nu ne ajuta asa… ca trebuie sa apelam la FIV. si aici vine rugamintea, puteti sa imi recomandati o clinica sau medici priceputi in asa ceva ? sau sa mi povestiti umpic experientele voaste ? sunt cam speriata si as vrea sa ma linistesc….


Timiºoara are un colectiv cu expertizã cel puþin rezonabilã în FIV...dã search acolo...poate dai de hinturi utile...au ratã a reuºitelor demnã de a-þi induce optimismul necsar în demersul tãu...
-Iulya
Postat pe 19 Martie 2014 11:50
De la: anyta78, la data 2014-02-07 16:17:54Buna fetele, scriu aici pentru ca ma gandesc ca unele dintre voi poate ati trecut prin aceleasi probleme. De mai bine de 2 ani de zile ma chinui cu sotul meu sa avem si noi un bebic dar Doamne-Doamne nu ne ajuta asa… ca trebuie sa apelam la FIV. si aici vine rugamintea, puteti sa imi recomandati o clinica sau medici priceputi in asa ceva ? sau sa mi povestiti umpic experientele voaste ? sunt cam speriata si as vrea sa ma linistesc….
incearca un alt sot
INTELIGENTUL-
Postat pe 19 Martie 2014 11:53
In momentul in care o familie nu poate avea copii prima data trebuie sa si faca barbatul o analiza SPERMOGRAMA. Cititi pe google prezentarea urologilor de la FUNDEN, NU puteti avea copii? Problema poate fi la el, dr SEBASTIAN VOINEA trebuie cautat dimineata cu trimitere de la medicul de familie la 7,30 si daca e de operat opereaza. Daca nu e de operat e bine sa fie stiut si dr CALOMFIRESCU cabinet UROANDROMED. Daca SPERMOGRAMA e normala, pentru probleme de sarcina la femei duceti va la prof dr HORHOIANU de la SPITALUL UNIVERSITAR BUCURESTI suub.ro, etaj 5, dimineata la 8 cu trimitere de la medicul de familie , la cabinetul de consultatii interdisciplinare pe A2 e aripa 2 a sectiei, vede pe toata lumea, lamureste perfect. Duceti va si povestiti.
ema_rice
Postat pe 28 Aprilie 2014 22:47
De la: INTELIGENTUL-, la data 2014-03-19 11:53:11
De la: anyta78, la data 2014-02-07 16:17:54Buna fetele, scriu aici pentru ca ma gandesc ca unele dintre voi poate ati trecut prin aceleasi probleme. De mai bine de 2 ani de zile ma chinui cu sotul meu sa avem si noi un bebic dar Doamne-Doamne nu ne ajuta asa… ca trebuie sa apelam la FIV. si aici vine rugamintea, puteti sa imi recomandati o clinica sau medici priceputi in asa ceva ? sau sa mi povestiti umpic experientele voaste ? sunt cam speriata si as vrea sa ma linistesc….
incearca un alt sot
...sau mai multi
NEGRUTTTT
Postat pe 15 Iulie 2014 13:32
Va multumesc pentru recomandare! Am ajuns la doctorita Predoi Deliana. O gasiti la Wellborn e un spital nou de fertilitate, toata echipa de la Promed au deschis spitalul asta.
Pentru cei interesati www.wellborn.ro
Eu sunt multumita de dna doctor. Inca nu am ajuns la fiv, sunt in investigatii, dar ma face sa inteleg fiecare pas si chiar ma simt in siguranta. Imi raspunde la intrebari, oricat de aiurea ar fi, dar sunt lucruri pe care nu le stiu si mi se pare normal sa le cunosc.
Este un medic extraordinar!
anyta78
Postat pe 11 August 2014 14:51
anyta78
Postat pe 11 August 2014 14:51
http://www.wellborn.ro/medici.html
anyta78
Postat pe 11 August 2014 14:53
Multumesc din inima pentru recomandare!!
Nu am schimbat sotul asa cum mi-au recomandat , dar am mare incredere in dr Predoi Deliana.
Nu mai este la clinica, este la noul spital pe care l-au deschis. E nou, se numeste Wellborn si este foarte modern.
Fetelor, daca aveti intrebari si pot sa va ajut, sunt aici!
anyta78
Postat pe 11 August 2014 15:08
De la: anyta78, la data 2014-08-11 15:08:38 Multumesc din inima pentru recomandare!!
Nu am schimbat sotul asa cum mi-au recomandat , dar am mare incredere in dr Predoi Deliana.
Nu mai este la clinica, este la noul spital pe care l-au deschis. E nou, se numeste Wellborn si este foarte modern.
Fetelor, daca aveti intrebari si pot sa va ajut, sunt aici!


Felicitari si faptul ca doresti sa ajuti la randul tau , femei care sunt in aceeasi situatie pe care ai avut-o si tu ...
-Iulya
Postat pe 11 August 2014 19:37
dragelor, nu am mai reusit sa intru pe forum, am fost cam prinsa la birou. de cand nu am mai vorbit, am acelasi sot si un copil in burtica. ii multumesc lui Dumnezeu ca nu a fost nevoie de fiv, doar ca ne-am miscat noi mai incet. iar munca de la birou nu mi-a fost aliat nu mai vreau sa ma gandesc decat la lucruri bune si sa ii multumesc doamnei doctor deliana predoi de la wellborn si doamnelor asistente pentru toata rabdarea, raspunsurile la intrebarile (si deloc putine) pe care le-am pus si pentru minunea pe care o simt crescand. sa auzim numai de bine! va pup pe toate!
anyta78
Postat pe 12 Noiembrie 2014 17:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sedinta foto gratuita 1 De la: LauraPetru 4 Martie 2011 10:31
Am ramas inscarcinata? 33 De la: dandanaua_reloaded 29 Septembrie 2010 21:12
O sarcina sau nu? :sml-sign0163: 3 De la: kudika_11935 13 Iulie 2012 15:30
candida si sarcina 14 De la: cristina_figurina 1 Septembrie 2013 21:58
buna fetelor..o intrebare in legatura cu rigevidon21+7 13 De la: negrul_de_serviciu 11 Octombrie 2010 10:01