Setari Cookie-uri

ma mintit timp de 3 ani

ma mintit timp de 3 ani ca nu a mai fost casatorit si eu am aflat de peun site de divor ca el a mai fost casatorit si in 2009 a divortat dar lam intrebat pe fiecare an daca a mai fost casatorit si el se jura ca nu si azi am aflat asta.de ce nu a recunoscut de cand ne am cunoscut de ce ar trebui sa aflu tokmai dupa 3 anii.nu il pot ierta nu ma mai pot gandi ca noi trebuia sa facem cununia in vara si el ma minti.cum sa trec peste asta ca nu pot
brunita
Postat pe 24 Februarie 2014 15:10
De la: brunita, la data 2014-02-24 15:10:11ma mintit timp de 3 ani ca nu a mai fost casatorit si eu am aflat de peun site de divor ca el a mai fost casatorit si in 2009 a divortat dar lam intrebat pe fiecare an daca a mai fost casatorit si el se jura ca nu si azi am aflat asta.de ce nu a recunoscut de cand ne am cunoscut de ce ar trebui sa aflu tokmai dupa 3 anii.nu il pot ierta nu ma mai pot gandi ca noi trebuia sa facem cununia in vara si el ma minti.cum sa trec peste asta ca nu pot



Daca nu poti trece peste aceasta minciuna,nu o face!!!Divorturile nu mai sunt de mult timp o raritate in viata familiala,dar faptul ca ti-a ascuns acest lucru spune foarte multe despre iubitul tau!!Nu te casatori cu minciuna!!!
kudika_15804
Postat pe 24 Februarie 2014 15:25
De la: brunita, la data 2014-02-24 15:10:11ma mintit timp de 3 ani ca nu a mai fost casatorit si eu am aflat de peun site de divor ca el a mai fost casatorit si in 2009 a divortat dar lam intrebat pe fiecare an daca a mai fost casatorit si el se jura ca nu si azi am aflat asta.de ce nu a recunoscut de cand ne am cunoscut de ce ar trebui sa aflu tokmai dupa 3 anii.nu il pot ierta nu ma mai pot gandi ca noi trebuia sa facem cununia in vara si el ma minti.cum sa trec peste asta ca nu pot
Draga mea , daca el sustine ca nu a mai fost casatorit , nu vad motivul de ce ar minti .Poti tasta un nume , vasile cucu ...si-ti vor apare cateva zeci de persoane cu acest nume !!..esti sigura ca pe acel site ,cel gasit de tine , este chiar prietenul tau ?? Si daca ar fi fost casatorit si a divortat , nu vad unde este problema !?
-Iulya
Postat pe 24 Februarie 2014 15:32
sa despartit de ea ca se indragostise ea de altul din amerik tot venea acasa pe numele ei valentina si numele lui diaconu niste facturi de plata si am intrebat ca stateam la el de ce vin facturi pe numele de diaconu si valentina cand putea sa vina pe numele ei cel de fata mare di el a zis ca a facut el niste chesti sa vina asa.si dupa aceea am mai gasit un cv de al ei in care era numele de diaconu valentina si casatoriti .el a zis ca asa a trecut ea ca ii placea numele si mai acum cateva luni mia spus cumnata lui sal intreb pe el daca a mai fost casatorit ca ea nu imi raspunde la intrebare si lam intrebat a negat si pun paiu ca a negat ca sa nu ne despartim ca asa a facut si cu varsta lui eu credeam ca are 32 in 2011 cand lam cunoscut si anul trecut in toamna am vazut buletinul lui si el are 40 de ani si mia spus ca nu a putut sa imi zika ca sa nu ma piarda .sunt a 10 femeie care a iubito sunt a 5 femeie care a lasat gravida si nu sa putut sa pastram copilul si sunt a 2 cu care sa se insoare?????????????????????????/ce sunt eu aiki sa ma ia si pe mine la rand.putea sa imi zika cand neam cunoscut lam intrebat daca a mai fost casatorit nu era o problema ca era dar ma mintit si 3 ani cum sa trec cum sa il iert cand tot timpul am fost sincera cu el si iam fost alaturi din partea mea sa moara niki nu vreau sa il mai vad
brunita
Postat pe 24 Februarie 2014 15:45
http://divort.ro/dosare/persoane/diaconu-valentina/apare aiki sunt pe prima pagina https://www.google.ro/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCkQFjAA&url=http%3A%2F%2Fdivort.ro%2Fdosare%2Fpersoane%2Fdiaconu-valentina%2F&ei=lUoLU8PEG4me7AapwoGIBw&usg=AFQjCNE66FjpClGO8hoPLZVNCUa2eOw54Q
brunita
Postat pe 24 Februarie 2014 15:46
De la: brunita, la data 2014-02-24 15:45:00sa despartit de ea ca se indragostise ea de altul din amerik tot venea acasa pe numele ei valentina si numele lui diaconu niste facturi de plata si am intrebat ca stateam la el de ce vin facturi pe numele de diaconu si valentina cand putea sa vina pe numele ei cel de fata mare di el a zis ca a facut el niste chesti sa vina asa.si dupa aceea am mai gasit un cv de al ei in care era numele de diaconu valentina si casatoriti .el a zis ca asa a trecut ea ca ii placea numele si mai acum cateva luni mia spus cumnata lui sal intreb pe el daca a mai fost casatorit ca ea nu imi raspunde la intrebare si lam intrebat a negat si pun paiu ca a negat ca sa nu ne despartim ca asa a facut si cu varsta lui eu credeam ca are 32 in 2011 cand lam cunoscut si anul trecut in toamna am vazut buletinul lui si el are 40 de ani si mia spus ca nu a putut sa imi zika ca sa nu ma piarda .sunt a 10 femeie care a iubito sunt a 5 femeie care a lasat gravida si nu sa putut sa pastram copilul si sunt a 2 cu care sa se insoare?????????????????????????/ce sunt eu aiki sa ma ia si pe mine la rand.putea sa imi zika cand neam cunoscut lam intrebat daca a mai fost casatorit nu era o problema ca era dar ma mintit si 3 ani cum sa trec cum sa il iert cand tot timpul am fost sincera cu el si iam fost alaturi din partea mea sa moara niki nu vreau sa il mai vad

pai mai bine tai raul de la radacina acum decat mai tarziu!
Titanika
Postat pe 24 Februarie 2014 15:49
Daca mai avea copii si pensii alimentare de platit?
Oricum....este viata ta si numai tu esti in masura sa hotarasti pentru tine!
rondina
Postat pe 24 Februarie 2014 15:49
nu are copii asa spune el ...............este dureros dar nu mai suport sa traiesc in minciuna ca om nu as putea sa stau cu o asemenea povara sa nui spun chestia asta
brunita
Postat pe 24 Februarie 2014 15:51
De la: brunita, la data 2014-02-24 15:51:55nu are copii asa spune el ...............este dureros dar nu mai suport sa traiesc in minciuna ca om nu as putea sa stau cu o asemenea povara sa nui spun chestia asta


pai ai stat 3 ani,,ce te deranjeaza ca te a mintit sau ca nu te mai intelegi cu el
iiiiiiiiio
Postat pe 24 Februarie 2014 15:55
De la: brunita, la data 2014-02-24 15:51:55nu are copii asa spune el ...............este dureros dar nu mai suport sa traiesc in minciuna ca om nu as putea sa stau cu o asemenea povara sa nui spun chestia asta

cred ca ai luat o hotarare inainte de a deschide acest acest aiceva este la mijloc ce te macina si nu faptul ca te-a mintit si nu vrea sa recunoasca trecutul lui.Cred eu ca varsta te deranjeaza!
Titanika
Postat pe 24 Februarie 2014 15:57
De la: brunita, la data 2014-02-24 15:51:55nu are copii asa spune el ...............este dureros dar nu mai suport sa traiesc in minciuna ca om nu as putea sa stau cu o asemenea povara sa nui spun chestia asta



Fii o doamna si trimite-l la plimbare intr-un mod elegant ,dar definitiv!!!Si inceteaza cu autocompatimirea,nu te aranjeaza ,nu ai nicio culpa in povestea aceasta,deci te poti debarasa de tot balastrul strans in toti acesti ani!!!!Barbatii au un talent fantastic in a minti ,uitand faptul ca adevarul este un adevarat invingator si dupa o suta de ani traiti in minciuna!
kudika_15804
Postat pe 24 Februarie 2014 16:01
curcubeu hai sa incetam iar demonstrezi ca ai ceva cu barbatii,,nu a trait in minciuna ca nu a fost casatorit in pararel ci a mintito ca nu a fost casatorit daca e adevarat ce spune ea
iiiiiiiiio
Postat pe 24 Februarie 2014 16:04
din ian ac,ai deschis 7 topicuri cu nemultumirea ta in privinta iubitului.....esti libera sa faci ce vrei cu viata ta si asa cum am mai spus ,tu ai luat deja o decizie,nu-ti mai trebuia sfatul nostru!
Titanika
Postat pe 24 Februarie 2014 16:06
De la: iiiiiiiiio, la data 2014-02-24 15:55:58
De la: brunita, la data 2014-02-24 15:51:55nu are copii asa spune el ...............este dureros dar nu mai suport sa traiesc in minciuna ca om nu as putea sa stau cu o asemenea povara sa nui spun chestia asta


pai ai stat 3 ani,,ce te deranjeaza ca te a mintit sau ca nu te mai intelegi cu el





ca ma mintit asta ma deranjeaza nu varsta ca am trecut peste si nu isi arata anii nu era o problema daca imi spunea de la inceput ca a fost insurat nu ma deranja dar nu a recunoscut in 3 ani ca lam intrebat mereu asta ma deranjat celmai rau si nu pot sa trec peste si nu am sa trec
brunita
Postat pe 24 Februarie 2014 16:07
De la: iiiiiiiiio, la data 2014-02-24 16:04:14curcubeu hai sa incetam iar demonstrezi ca ai ceva cu barbatii,,nu a trait in minciuna ca nu a fost casatorit in pararel ci a mintito ca nu a fost casatorit daca e adevarat ce spune ea



Minciuna este una singura,indiferent de forma pe care o imbraca!!Faptul ca spun un adevar despre barbati deranjeaza,cred asta,dar sunt indiferenta la reactiile oricarui reprezentant al acestui sex!!!De ce??Pentru ce este un adevar intr-o mare proportie!Ca nu esti de acord,putin imi pasa,okay??
kudika_15804
Postat pe 24 Februarie 2014 16:10
De la: brunita, la data 2014-02-24 16:07:34
De la: iiiiiiiiio, la data 2014-02-24 15:55:58
De la: brunita, la data 2014-02-24 15:51:55nu are copii asa spune el ...............este dureros dar nu mai suport sa traiesc in minciuna ca om nu as putea sa stau cu o asemenea povara sa nui spun chestia asta


pai ai stat 3 ani,,ce te deranjeaza ca te a mintit sau ca nu te mai intelegi cu el





ca ma mintit asta ma deranjeaza nu varsta ca am trecut peste si nu isi arata anii nu era o problema daca imi spunea de la inceput ca a fost insurat nu ma deranja dar nu a recunoscut in 3 ani ca lam intrebat mereu asta ma deranjat celmai rau si nu pot sa trec peste si nu am sa trec


pai intreaba l si tu ,,zii ba mincinosule dc mai mintit dc mi ai ascuns ca ai fost insurat timp de 3 ani
iiiiiiiiio
Postat pe 24 Februarie 2014 16:11
De la: brunita, la data 2014-02-24 16:07:34
De la: iiiiiiiiio, la data 2014-02-24 15:55:58
De la: brunita, la data 2014-02-24 15:51:55nu are copii asa spune el ...............este dureros dar nu mai suport sa traiesc in minciuna ca om nu as putea sa stau cu o asemenea povara sa nui spun chestia asta


pai ai stat 3 ani,,ce te deranjeaza ca te a mintit sau ca nu te mai intelegi cu el





ca ma mintit asta ma deranjeaza nu varsta ca am trecut peste si nu isi arata anii nu era o problema daca imi spunea de la inceput ca a fost insurat nu ma deranja dar nu a recunoscut in 3 ani ca lam intrebat mereu asta ma deranjat celmai rau si nu pot sa trec peste si nu am sa trec
Bruny ...nu conteaza trecutul lui , tu iti complici viata singura si scormonesti in viata lui cautand motive copilaresti. Indiferent care este trecutul lui , l-ai acceptat in viata ta ! Daca nu-l mai iubesti sau nu l-ai iubit vreodata , atunci decide-te ce vrei de la viata.
-Iulya
Postat pe 24 Februarie 2014 16:14
crede ma ca nu mai am forta sa vb cu el cum am mai spus din partea mea sa moara ca nu a stiut sa ma aprecieze si ma pierdut am fost sincera cu el de la inceput relatiei si iam fost alturi meritam asa cevaaaaaaa?????nu ma mai pot vedea cu el nu mai vreau sa il vad
brunita
Postat pe 24 Februarie 2014 16:16
De la: kudika_15804, la data 2014-02-24 16:10:26
De la: iiiiiiiiio, la data 2014-02-24 16:04:14curcubeu hai sa incetam iar demonstrezi ca ai ceva cu barbatii,,nu a trait in minciuna ca nu a fost casatorit in pararel ci a mintito ca nu a fost casatorit daca e adevarat ce spune ea



Minciuna este una singura,indiferent de forma pe care o imbraca!!Faptul ca spun un adevar despre barbati deranjeaza,cred asta,dar sunt indiferenta la reactiile oricarui reprezentant al acestui sex!!!De ce??Pentru ce este un adevar intr-o mare proportie!Ca nu esti de acord,putin imi pasa,okay??


minciuni sunt de ambele parti,,barbatii mint pentru ca rolul lor este de a cucerii nu al femei,iar ca tu i cataloghezi cum ii cataloghezi nu i decat penibil,asa sunt ei cum si femeile sunt altfel,,,iar si femeile au nenumarate minciunii,insa tu nu dai dovada curcubeu decat ca ai ceva cu barbatii,iar asta din pacate femeilor li se trag din experienta proprie,,nu toti sunt la fel curcubeu nici femeile nici barbatii
iiiiiiiiio
Postat pe 24 Februarie 2014 16:16
De la: brunita, la data 2014-02-24 16:16:40crede ma ca nu mai am forta sa vb cu el cum am mai spus din partea mea sa moara ca nu a stiut sa ma aprecieze si ma pierdut am fost sincera cu el de la inceput relatiei si iam fost alturi meritam asa cevaaaaaaa?????nu ma mai pot vedea cu el nu mai vreau sa il vad


vorbeste frumos lasa cuvintele urate,,nu a fost bn deloc ca te a mintit,depinde doar cum e el ca om si daca te iubeste si il iubesti,chiar si cu aceasta minciuna,macar sa aiba remuscari,poate a lasato in aer crezand ca n ai sa afli si nu a mai dat importanta
iiiiiiiiio
Postat pe 24 Februarie 2014 16:22
De la: brunita, la data 2014-02-24 16:16:40crede ma ca nu mai am forta sa vb cu el cum am mai spus din partea mea sa moara ca nu a stiut sa ma aprecieze si ma pierdut am fost sincera cu el de la inceput relatiei si iam fost alturi meritam asa cevaaaaaaa?????nu ma mai pot vedea cu el nu mai vreau sa il vad
Bruny ,pun pariu ca maine iar esti de gatul lui , si peste ceva vreme iar ai sa deschizi un topic ti-am zis eu ca esti o copila , decide-te ce vrei ..ba cu el..ba fara el ...
-Iulya
Postat pe 24 Februarie 2014 16:23
nu scormonesc in trecutul lui era o intrebare normala sa il intreb cand lam cunoscut si putea sa imi zik.nu imi pasa cu cate ssa culcat si doar de asta ca afost casatorit si ma mintit
brunita
Postat pe 24 Februarie 2014 16:26
si el a fost de acor sa ne despartim si a spus ca ii pare rau de trecutul lui de rahat deci este ca mine cumvam spus nu vam mintit a fost casatorit si ma mintit nu mai am nimik de spus topic inchis
brunita
Postat pe 24 Februarie 2014 16:29
De la: brunita, la data 2014-02-24 16:26:52nu scormonesc in trecutul lui era o intrebare normala sa il intreb cand lam cunoscut si putea sa imi zik.nu imi pasa cu cate ssa culcat si doar de asta ca afost casatorit si ma mintit
Ok sa zicem ca te-a mintit , acum stii adevarul , deci ma repet , decide-te : ori cu el , ori fara el !
-Iulya
Postat pe 24 Februarie 2014 16:30
De la: iiiiiiiiio, la data 2014-02-24 16:16:43
De la: kudika_15804, la data 2014-02-24 16:10:26
De la: iiiiiiiiio, la data 2014-02-24 16:04:14curcubeu hai sa incetam iar demonstrezi ca ai ceva cu barbatii,,nu a trait in minciuna ca nu a fost casatorit in pararel ci a mintito ca nu a fost casatorit daca e adevarat ce spune ea



Minciuna este una singura,indiferent de forma pe care o imbraca!!Faptul ca spun un adevar despre barbati deranjeaza,cred asta,dar sunt indiferenta la reactiile oricarui reprezentant al acestui sex!!!De ce??Pentru ce este un adevar intr-o mare proportie!Ca nu esti de acord,putin imi pasa,okay??


minciuni sunt de ambele parti,,barbatii mint pentru ca rolul lor este de a cucerii nu al femei,iar ca tu i cataloghezi cum ii cataloghezi nu i decat penibil,asa sunt ei cum si femeile sunt altfel,,,iar si femeile au nenumarate minciunii,insa tu nu dai dovada curcubeu decat ca ai ceva cu barbatii,iar asta din pacate femeilor li se trag din experienta proprie,,nu toti sunt la fel curcubeu nici femeile nici barbatii



Am mentionat ca nu sunt in totalitate,ci doar intr-un procent majoritar!!! Da,rolul barbatilor este a cuceri femeile,nu de a le minti,este cu totul altceva!!!!!Ii cataloghez dupa cum sunt in realitate,nu dupa povestile spuse de tine!!Si femeile sunt mincinoase,nu contest acest lucru,dar ele nu detin aceasta meserie,caci nu au loc de barbati!!!Si da,vorbesc si din experienta personala,de-alungul vietii am intalnit destule exemplare masculine, adevarati maestri in a minti!!Si inca ceva,aceste minciuni,nu conteaza cat de grave sunt,dac fac parte din viata unei persoane,nimic din ce are loc in viata acelei persoane nu mai este viabil!!

Nu am nimic cu barbatii,ci cu cei care mint,si aceia nu se pot numi barbati!
kudika_15804
Postat pe 24 Februarie 2014 16:32
De la: brunita, la data 2014-02-24 16:29:53si el a fost de acor sa ne despartim si a spus ca ii pare rau de trecutul lui de rahat deci este ca mine cumvam spus nu vam mintit a fost casatorit si ma mintit nu mai am nimik de spus topic inchis

atunci ,spunemi si mie te rog,in acest moment unde te afli?
Titanika
Postat pe 24 Februarie 2014 16:33
De la: brunita, la data 2014-02-24 16:29:53si el a fost de acor sa ne despartim si a spus ca ii pare rau de trecutul lui de rahat deci este ca mine cumvam spus nu vam mintit a fost casatorit si ma mintit nu mai am nimik de spus topic inchis



Draga mea,inchide acest capitol din viata ta,iar acest topic va trece in arhiva forumului!!!
kudika_15804
Postat pe 24 Februarie 2014 16:34
De la: brunita, la data 2014-02-24 16:29:53si el a fost de acor sa ne despartim si a spus ca ii pare rau de trecutul lui de rahat deci este ca mine cumvam spus nu vam mintit a fost casatorit si ma mintit nu mai am nimik de spus topic inchis


dar nici nu ne intereseaza,,, cica topic inchis,ia inchide l sa vedem poti,,
iiiiiiiiio
Postat pe 24 Februarie 2014 16:35
De la: kudika_15804, la data 2014-02-24 16:32:41
De la: iiiiiiiiio, la data 2014-02-24 16:16:43
De la: kudika_15804, la data 2014-02-24 16:10:26
De la: iiiiiiiiio, la data 2014-02-24 16:04:14curcubeu hai sa incetam iar demonstrezi ca ai ceva cu barbatii,,nu a trait in minciuna ca nu a fost casatorit in pararel ci a mintito ca nu a fost casatorit daca e adevarat ce spune ea



Minciuna este una singura,indiferent de forma pe care o imbraca!!Faptul ca spun un adevar despre barbati deranjeaza,cred asta,dar sunt indiferenta la reactiile oricarui reprezentant al acestui sex!!!De ce??Pentru ce este un adevar intr-o mare proportie!Ca nu esti de acord,putin imi pasa,okay??


minciuni sunt de ambele parti,,barbatii mint pentru ca rolul lor este de a cucerii nu al femei,iar ca tu i cataloghezi cum ii cataloghezi nu i decat penibil,asa sunt ei cum si femeile sunt altfel,,,iar si femeile au nenumarate minciunii,insa tu nu dai dovada curcubeu decat ca ai ceva cu barbatii,iar asta din pacate femeilor li se trag din experienta proprie,,nu toti sunt la fel curcubeu nici femeile nici barbatii



Am mentionat ca nu sunt in totalitate,ci doar intr-un procent majoritar!!! Da,rolul barbatilor este a cuceri femeile,nu de a le minti,este cu totul altceva!!!!!Ii cataloghez dupa cum sunt in realitate,nu dupa povestile spuse de tine!!Si femeile sunt mincinoase,nu contest acest lucru,dar ele nu detin aceasta meserie,caci nu au loc de barbati!!!Si da,vorbesc si din experienta personala,de-alungul vietii am intalnit destule exemplare masculine, adevarati maestri in a minti!!Si inca ceva,aceste minciuni,nu conteaza cat de grave sunt,dac fac parte din viata unei persoane,nimic din ce are loc in viata acelei persoane nu mai este viabil!!

Nu am nimic cu barbatii,ci cu cei care mint,si aceia nu se pot numi barbati!



rolul barbatului este de a cuceri,pe voi din pacate va cucereste minciuna sau visurile mari,pentru asta mint barbatii,iar femeile ascund mult mai multe,,,atentie ascund,,deci tu inceteaza cu misandrismul ca nu faci nici o dovada de maturitate
iiiiiiiiio
Postat pe 24 Februarie 2014 16:40
De la: kudika_15804, la data 2014-02-24 16:34:27
De la: brunita, la data 2014-02-24 16:29:53si el a fost de acor sa ne despartim si a spus ca ii pare rau de trecutul lui de rahat deci este ca mine cumvam spus nu vam mintit a fost casatorit si ma mintit nu mai am nimik de spus topic inchis



Draga mea,inchide acest capitol din viata ta,iar acest topic va trece in arhiva forumului!!!


din nou indrumi oamenii sa se desparta,,ft inteligent si matur
iiiiiiiiio
Postat pe 24 Februarie 2014 16:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cine e zoso? 1 De la: torrra 5 Decembrie 2008 18:49
Esti din Ramnicu Valcea? 2 De la: economisesti 17 Mai 2010 16:26
amenda ratb 6 De la: ad__83 9 Iunie 2011 19:39
1 ori unu 12 De la: clau19 5 August 2010 01:02
Interpretarea viselor 50 De la: mkdisk 28 Octombrie 2009 18:05