Setari Cookie-uri

o parere

buna,as avea nevoie de o parere,sunt cu sotul meu de 2 ani,inainte de a fi cu mine a avut o relatie de 5 ani,respectiva nu mai este in tara,el mergea sa o viziteze(inainte de a fi cu mine),recent am vazut k el mai intreba de ea la inceputul relatiei noastre si ii tr mesaje.cand i-am spus k am aflat a negat totul pana i-am aratat mesajul si nu a mai avut ce zice.Acum nu stiu daca sa mai am incredere in el,daca a continuat cu mesajele?,el spune k nu mai are nici o treaba cu ea,k daca o iubea pleca cu ea, nu se casatorea cu mine si nu renunta la tot pt mine,eu avand post de lucru in alt oras iar el va fi nevoit sa renunte la serviciul actual si sa o ia de la zero,sunt constienta k a facut destule pt mine,dar imi este frica,daca ea se va intoarce el ce va face,daca o sa apara iar sentimentele pt ea........
dennissaa
Postat pe 19 Martie 2014 09:41
pai si noi ce vrei sa-ti facem? casatoria cu amanta nu are nici o legatura,se poate amandoua deodata,,,k daca o iubea pleca cu ea,,,poate k ea nu l-a luat cu ea,,,sentimentele exista altfel nu ii mai trimitea mesaje,,,nu ai ce sa faci,baga divort si spune-i sa-si urmeze mesajele
INTELIGENTUL-
Postat pe 19 Martie 2014 09:51
De la: dennissaa, la data 2014-03-19 09:41:19buna,as avea nevoie de o parere,sunt cu sotul meu de 2 ani,inainte de a fi cu mine a avut o relatie de 5 ani,respectiva nu mai este in tara,el mergea sa o viziteze(inainte de a fi cu mine),recent am vazut k el mai intreba de ea la inceputul relatiei noastre si ii tr mesaje.cand i-am spus k am aflat a negat totul pana i-am aratat mesajul si nu a mai avut ce zice.Acum nu stiu daca sa mai am incredere in el,daca a continuat cu mesajele?,el spune k nu mai are nici o treaba cu ea,k daca o iubea pleca cu ea, nu se casatorea cu mine si nu renunta la tot pt mine,eu avand post de lucru in alt oras iar el va fi nevoit sa renunte la serviciul actual si sa o ia de la zero,sunt constienta k a facut destule pt mine,dar imi este frica,daca ea se va intoarce el ce va face,daca o sa apara iar sentimentele pt ea........

Daca si cu parca .....
Tu esti cea care trebuie sa renunti ,de a face din trecutul sau ,un prezent !! Fii alaturi de el ,iubeste-l si lasa filmele pe care ti le regizezi singura . Frica este sentimentul ,neincrederii in tine insati !!.....de aceea te lupti cu astfel de ganduri.
-Iulya
Postat pe 19 Martie 2014 10:56
De la: dennissaa, la data 2014-03-19 09:41:19buna,as avea nevoie de o parere,sunt cu sotul meu de 2 ani,inainte de a fi cu mine a avut o relatie de 5 ani,respectiva nu mai este in tara,el mergea sa o viziteze(inainte de a fi cu mine),recent am vazut k el mai intreba de ea la inceputul relatiei noastre si ii tr mesaje.cand i-am spus k am aflat a negat totul pana i-am aratat mesajul si nu a mai avut ce zice.Acum nu stiu daca sa mai am incredere in el,daca a continuat cu mesajele?,el spune k nu mai are nici o treaba cu ea,k daca o iubea pleca cu ea, nu se casatorea cu mine si nu renunta la tot pt mine,eu avand post de lucru in alt oras iar el va fi nevoit sa renunte la serviciul actual si sa o ia de la zero,sunt constienta k a facut destule pt mine,dar imi este frica,daca ea se va intoarce el ce va face,daca o sa apara iar sentimentele pt ea........

Mai mult ca sigur te iubeste pe tine,tu fiind aleasa lui.....si cred eu ca a trimis niste msj nevinovate si era curios din fire ce mai este cu viata ei sau pe unde mai colinda.....iao ca pe o simpla curiozitate din partea lui,nu cred ca mai vrea sa reinnoiasca legatura cu ea
Titanika
Postat pe 19 Martie 2014 11:25
De la: dennissaa, la data 2014-03-19 09:41:19buna,as avea nevoie de o parere,sunt cu sotul meu de 2 ani,inainte de a fi cu mine a avut o relatie de 5 ani,respectiva nu mai este in tara,el mergea sa o viziteze(inainte de a fi cu mine),recent am vazut k el mai intreba de ea la inceputul relatiei noastre si ii tr mesaje.cand i-am spus k am aflat a negat totul pana i-am aratat mesajul si nu a mai avut ce zice.Acum nu stiu daca sa mai am incredere in el,daca a continuat cu mesajele?,el spune k nu mai are nici o treaba cu ea,k daca o iubea pleca cu ea, nu se casatorea cu mine si nu renunta la tot pt mine,eu avand post de lucru in alt oras iar el va fi nevoit sa renunte la serviciul actual si sa o ia de la zero,sunt constienta k a facut destule pt mine,dar imi este frica,daca ea se va intoarce el ce va face,daca o sa apara iar sentimentele pt ea........
..faceti sex in3....aia eeee
NEGRUTTTT
Postat pe 19 Martie 2014 12:40
Roxy 91 , tie-ti lipseste o doaga !
-Iulya
Postat pe 19 Martie 2014 13:05
Depinde cat de des pastreaza legatura cu aceasta domnisoara .Si daca acest lucru se intampla de foarte mult timp si des ,atunci ai putea sa iti pui un semn de intrebare si sa vorbesti cu el,spune ce anume nu iti place si ca ai vrea ca el sa numai vorbeasca cu aceasta domnisoara sau macar sa vina cu un argument de ce o face.Au ramas prieteni,au o simpla relatie de prietenie si atat,sau mesajele sunt de alta conjunctura.
De cele mai multe ori ,cu totii ne intoarcem in trecut si vrem sa auzit de persoanele care ne au fost dragi in trecut si care au reprezentat ceva pentru noi.Nu este un motiv de ingrijorare ,dar fii cu ochii in patru .El este singurul care iti poate arata ca poti sa ai incredere in el inca odata si trebuie sa lucreze la asta ,altfel o sa va confruntati cu diferite probleme de incredere in relatie.Vorbeste cu el si clarifica situatia.
Bubulina_Aditza_1
Postat pe 19 Martie 2014 14:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna ziua 2 De la: kudika_974578 5 Octombrie 2014 18:19
cele mai faimoase si ingenioase scuze cand refuzam o ....."noapte fierbinte" 15 De la: roz5bule6lila7 23 Mai 2009 14:10
dezamagire 21 De la: Barbie30 21 Iulie 2010 19:26
Cum gestionati faptul ca nu primiti nici un feedback la raspunsurile pe care le dati ? 17 De la: Radu_Cristian_1 20 Februarie 2014 14:33
Chiar trebuie sa fim scorpii...? 37 De la: miss_darine 18 Ianuarie 2010 11:31