Setari Cookie-uri

e gelozie sau doar ceva intiparit in mintea mea?

Stiti cand erati mici si va uitati la ceas la fix sspuneati" oo e fix sigur ma iubeste" iar la fara un minut (si 59) " ma insaeala nesimtutu/a".
Ei bine vreau sa va intreb daca acum dupa o varsta inca mai credeti in chestiile astea?
Nu ma intelegrti gresit am o varsta si nu mai cred toate postarile de pe facebook doar ca chestia asta cu privitul la ora exacta nu mi-o pot scoate din minte si tinde sa ma faca foarte posesiv...ori de cate ori ma uit la fix sunt usurat si stiu ca se gandeste la mine, cand ma uit la fara un minut chiar si daca iubita sta in fata mea nu pot sa nu am acel gand copilaresc ca am facut ceva care sa o aupere si nu ma mai iubeste...de cand suntem impreuna mi-a demonstrat in repetate randuri ca tine la mine si chiar as vrea sa scap de acest gand paranoic..
kudikauser112
Postat pe 21 Iulie 2014 21:22
De la: kudikauser112, la data 2014-07-21 21:22:12Stiti cand erati mici si va uitati la ceas la fix sspuneati" oo e fix sigur ma iubeste" iar la fara un minut (si 59) " ma insaeala nesimtutu/a".
Ei bine vreau sa va intreb daca acum dupa o varsta inca mai credeti in chestiile astea?
Nu ma intelegrti gresit am o varsta si nu mai cred toate postarile de pe facebook doar ca chestia asta cu privitul la ora exacta nu mi-o pot scoate din minte si tinde sa ma faca foarte posesiv...ori de cate ori ma uit la fix sunt usurat si stiu ca se gandeste la mine, cand ma uit la fara un minut chiar si daca iubita sta in fata mea nu pot sa nu am acel gand copilaresc ca am facut ceva care sa o aupere si nu ma mai iubeste...de cand suntem impreuna mi-a demonstrat in repetate randuri ca tine la mine si chiar as vrea sa scap de acest gand paranoic..



Nu cred in asa ceva!!!Ar fi intelept sa elimini astfel de ganduri copilaresti,iubirea nu este dependenta de fusul orar sau de acele ceasornicului!!!Iubeste-ti aprtenera din toata inima,curat si sincer ,si,cu siguranta,nu vei avea nevoie sa te uiti continuu la ceas!!!Ne spui ca ai o varsta!!Dovedeste-o!!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2014 21:27
Nu ma intelege gresit nu simt nevoia sa ma uit cintinuu la ceas , doar ca atunci cand o fac si se intampla sa ma uit la una din situatiile de mai sus inevitabil ma gandesc la ce e mai bine sau ce e mai rau... stku ca e un lucru prostesc si copilaresc intiparit in mintea mea de aceea si vreau sa scap de el
kudikauser112
Postat pe 21 Iulie 2014 21:38
De la: kudikauser112, la data 2014-07-21 21:38:50Nu ma intelege gresit nu simt nevoia sa ma uit cintinuu la ceas , doar ca atunci cand o fac si se intampla sa ma uit la una din situatiile de mai sus inevitabil ma gandesc la ce e mai bine sau ce e mai rau... stku ca e un lucru prostesc si copilaresc intiparit in mintea mea de aceea si vreau sa scap de el



Scapa,alunga ideile fixe,cand ai tendinta sa te uiti la ceas,treci la alta preocupare,utila si bine venita voua!!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2014 21:46
Multumesc voi incerca
kudikauser112
Postat pe 21 Iulie 2014 22:03
De la: kudikauser112, la data 2014-07-21 22:03:20Multumesc voi incerca



Vei reusi,daca vei dori asta!!!

Schimba imaginea de la avatar,esti femeie!!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2014 22:08
De la: kudikauser112, la data 2014-07-21 21:22:12Stiti cand erati mici si va uitati la ceas la fix sspuneati" oo e fix sigur ma iubeste" iar la fara un minut (si 59) " ma insaeala nesimtutu/a".
Ei bine vreau sa va intreb daca acum dupa o varsta inca mai credeti in chestiile astea?
Nu ma intelegrti gresit am o varsta si nu mai cred toate postarile de pe facebook doar ca chestia asta cu privitul la ora exacta nu mi-o pot scoate din minte si tinde sa ma faca foarte posesiv...ori de cate ori ma uit la fix sunt usurat si stiu ca se gandeste la mine, cand ma uit la fara un minut chiar si daca iubita sta in fata mea nu pot sa nu am acel gand copilaresc ca am facut ceva care sa o aupere si nu ma mai iubeste...de cand suntem impreuna mi-a demonstrat in repetate randuri ca tine la mine si chiar as vrea sa scap de acest gand paranoic..


Astea sunt tampenii !Revina-ti la normal !
Lasa-te de fixuri si fixatii si maturizeza-te ca numai tampenii faci.
-Iulya
Postat pe 21 Iulie 2014 23:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
gelozia 6 De la: ralu_dia 20 Octombrie 2013 11:55
Gelozie? 15 De la: Frankie_Zuzu 9 Septembrie 2009 00:03
Despre forma labiilor 80 De la: yamuna 15 Noiembrie 2009 18:39
Nu stiu ce sa mai cred....va rog ajutati-ma!!! 12 De la: baumi 20 Octombrie 2013 18:17
Cum se sterg discutiile adaugate? 20 De la: 2 Septembrie 2014 15:23