Setari Cookie-uri

21 de ani si...inca virgina

Buna all. Viata mea e simpla si totodata complicata sau poate anormala. Studenta in anul II am pus accent mai tot timpul pe realizarile profesionale decat amoroase ca sa spun asa. Astfel pana acum nu am avut niciun prieten. Motivul nu e ca as fi vreo hidoasa ci faptul ca am avut ocazii multe de relatii cu baieti dar niciunul asa cum as fi vrut eu. Ma rog nici foarte mult nu am iesit la petreceri sau altele iar despre cu cei intalniti in cluburi nu prea cred ca se poate dezvolta o relatie prea serioasa. Acum insa ies de 1 luni cu un tip si inca nu am vorbit de fostele relatii si cand o sa fie timpul o sa imi fie cam jena sa ii spun ca de fapt nu am mai avut nici o relatie si sunt si virgina. Aici ar aparea urmatoarele probleme/temeri ale mele: 1. mi-e frica de consecintele ca sa spun asa ale unui contact sexual(BTS poate nu ca exista prezervativ dar o eventuala sarcina); imi e frica enorm sa nu raman insarcinata pentru ca nici o metoda nu e 100% sigura adica prezervativul are doar 85% siguranta, pilule contaceptive nu sunt tocmai sanatoase pentru organism si a.s.m.d.
2.frica sa nu ma paraseasca dupa
3.daca tot am ajuns la varsta asta ar fi o prostie sa ii zic ca as vrea sa imi incep viata sexuala in cadrul unei casatorii?
As fi prea inapoiata sa vreau asa ceva?
Problema e ca de ce te temi nu scapi si o sarcina sau un esec dupa prima relatie sexuala m-ar termina. Stiu ca o sa spuneti ca exista atatea metode contraceptive dar niciuna nu e foarte sigura si nu exista nicio pastila pentru suflete frante.
4.sincera sa fiu mi-e putin jena(nu stiu daca e cuvantul potrivit) ca sunt virgina si la varsta asta cand majoritatea adolescentelor de 15 ani au experinta multa in domeniu deja.
Nu ma simt mai speciala ca sunt asa ci mai degraba anormala si rusinata cand vine vorba sa povestec cuiva de fosta/-ele relatii si eu nu am avut niciuna.Am fost nevoita sa mint in privinta asta (atat in ceea ce priveste relatiile cat si virginitatea- spunand ca nu mai sunt)colegelor de apartament sau colege de la facultate insa unui tip cu care ies nu pot sa ii spun minciuni.
Multumesc anticipat de raspunsuri.O seara frumoasa.
JustElla
Postat pe 1 August 2014 19:25
NU TREBUIE SA/TI FIE JENA,,,,,CAND V/A VENI TIMPUL O SA TE DEZVIRGINEZI....CAND VEI GASI OMUL POTRIVIT......SAU POATE GASESTI PE FORUM .....
NEGRUTTTT
Postat pe 1 August 2014 19:34
De la: kudika_971463, la data 2014-08-01 19:25:39Buna all. Viata mea e simpla si totodata complicata sau poate anormala. Studenta in anul ..........................................


Nu,nu esti demodata,ai tot dreptul sa iti coordonezi singura viata sentimentala si deciziile iti apartin in totalitate!!!Nu trebuie sa iti fie rusine de absolut nimic!!!!Fii indiferenta fata de opiniile oamenilor,viata ta personala este numai a ta si respecta-te mai mult decat cred ceillati ca o faci!!!!

Draga mea,esti timida ,dar nu face din timiditatea ta o tragedie!!!!Ai tot timpul sa cunosti tineri,si ,cu siguranta,intr-o buna zi,vei intalni si pe cel caruia ii poti darui inima ta ,o data cu trupul tau!!!Tu nu esti ca celelalte tinere,active sexual,esti unica prin personalitatea si alegerile tale,nu trebuie sa te justifici in fata nimanui de ceea ce doresti sa respecti in viata ta!!!!Va sosi si ziua cand vei dori sa faci dragoste cu barbatul iubit,ai rabdare si lasa timpul sa lucreze in favoarea ta!!!Orice lucru bine facut cere rabadre,atentie si devotament,lasa ca viata si iubirea sa vina firesc,respecta ceea ce vrei sa obtii de la viata,si daca pentru a-ti atinge scopul urmarit trebuie sa iti pastrezi virginitatea pana la casatorie,de ce nu ai face-o????
kudika_15804
Postat pe 1 August 2014 19:42
De la: JustElla, la data 2014-08-01 19:25:39Buna all. Viata mea e simpla si totodata complicata sau poate anormala. Studenta in anul II am pus accent mai tot timpul pe realizarile profesionale decat amoroase ca sa spun asa. Astfel pana acum nu am avut niciun prieten. Motivul nu e ca as fi vreo hidoasa ci faptul ca am avut ocazii multe de relatii cu baieti dar niciunul asa cum as fi vrut eu. Ma rog nici foarte mult nu am iesit la petreceri sau altele iar despre cu cei intalniti in cluburi nu prea cred ca se poate dezvolta o relatie prea serioasa. Acum insa ies de 1 luni cu un tip si inca nu am vorbit de fostele relatii si cand o sa fie timpul o sa imi fie cam jena sa ii spun ca de fapt nu am mai avut nici o relatie si sunt si virgina. Aici ar aparea urmatoarele probleme/temeri ale mele: 1. mi-e frica de consecintele ca sa spun asa ale unui contact sexual(BTS poate nu ca exista prezervativ dar o eventuala sarcina); imi e frica enorm sa nu raman insarcinata pentru ca nici o metoda nu e 100% sigura adica prezervativul are doar 85% siguranta, pilule contaceptive nu sunt tocmai sanatoase pentru organism si a.s.m.d.
2.frica sa nu ma paraseasca dupa
3.daca tot am ajuns la varsta asta ar fi o prostie sa ii zic ca as vrea sa imi incep viata sexuala in cadrul unei casatorii?
As fi prea inapoiata sa vreau asa ceva?
Problema e ca de ce te temi nu scapi si o sarcina sau un esec dupa prima relatie sexuala m-ar termina. Stiu ca o sa spuneti ca exista atatea metode contraceptive dar niciuna nu e foarte sigura si nu exista nicio pastila pentru suflete frante.
4.sincera sa fiu mi-e putin jena(nu stiu daca e cuvantul potrivit) ca sunt virgina si la varsta asta cand majoritatea adolescentelor de 15 ani au experinta multa in domeniu deja.
Nu ma simt mai speciala ca sunt asa ci mai degraba anormala si rusinata cand vine vorba sa povestec cuiva de fosta/-ele relatii si eu nu am avut niciuna.Am fost nevoita sa mint in privinta asta (atat in ceea ce priveste relatiile cat si virginitatea- spunand ca nu mai sunt)colegelor de apartament sau colege de la facultate insa unui tip cu care ies nu pot sa ii spun minciuni.
Multumesc anticipat de raspunsuri.O seara frumoasa.



Desi am doar 18 ani iti voi spune sincer ce cred despre tine avand in vedere ca stiu cum este generatia prezenta de tineri in tara noastra. Nu ai nicio problema, e absolut ok sa fii virgina la 21 de ani atata timp cat ai simtit ca nu ti-ai gasit niciun partener potrivit. Nu te lua dupa alte fete care s-au dezvirginat cu primul; detest principiul "primul venit=primul servit", moravurile usoare sunt des intalnite la generatia prezenta. Crede-ma sunt acelasi gen de fata ca si tine, nu as vrea sa ma grabesc sa-mi incep viata sexuala, nu varsta sugereaza momentul in care trebuie sa incepi, ci relatia pe care o ai cu un partener care sa-ti dovedeasca incredere si iubire. Mi se pare normal sa-ti incepi viata sexuala intr-o relatie serioasa de ceva timp, cu un baiat de incredere, nu cu totii "futalaii" care sunt obsedati de asa ceva. Nu te uita in gura fetelor care se lauda cu noptile lor fierbinti, priveste lucrurile in esenta lor si incearca sa te apropii de cineva care sa te merite pentru ceea ce esti cu adevarat, nu pentru sex. Parerea mea este ca esti foarte ok, ar trebui sa fii mandra ca esti virgina nicidecum sa te ascunzi!! Sii sa-ti mai spun ceva: lasa-le pe ele sa-si incerce partenerii la pat, stii ca numarul mare de parteneri sexuali duce la cancer de col uterin? o viata sanatoasa presupune sexul facut atunci cand exista respect si iubire reciproca. Pastreaza-ti conceptiile despre viata si atunci cand o sa-ti gasesti partenerul potrivit iti poti incepe viata sexuala, nu te mai lua dupa toate fetele care se arunca in pat dupa primul sarut, din prima noapte. Nu-ti pune semne de intrebare asupra metodelor contraceptive, prezervativul nu a dat niciodata gres!!! Alege-ti cu grija partenerul, cunoaste-l o perioada de timp inainte (ar fi chiar indicat ca el sa-ti devina sot) si abia atunci te poti gandi la viata sexuala. Bafta
Sasha_Criss
Postat pe 1 August 2014 21:30
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-01 21:30:26
De la: JustElla, la data 2014-08-01 19:25:39Buna all. Viata mea e simpla si totodata complicata sau poate anormala. Studenta in anul II am pus accent mai tot timpul pe realizarile profesionale decat amoroase ca sa spun asa. Astfel pana acum nu am avut niciun prieten. Motivul nu e ca as fi vreo hidoasa ci faptul ca am avut ocazii multe de relatii cu baieti dar niciunul asa cum as fi vrut eu. Ma rog nici foarte mult nu am iesit la petreceri sau altele iar despre cu cei intalniti in cluburi nu prea cred ca se poate dezvolta o relatie prea serioasa. Acum insa ies de 1 luni cu un tip si inca nu am vorbit de fostele relatii si cand o sa fie timpul o sa imi fie cam jena sa ii spun ca de fapt nu am mai avut nici o relatie si sunt si virgina. Aici ar aparea urmatoarele probleme/temeri ale mele: 1. mi-e frica de consecintele ca sa spun asa ale unui contact sexual(BTS poate nu ca exista prezervativ dar o eventuala sarcina); imi e frica enorm sa nu raman insarcinata pentru ca nici o metoda nu e 100% sigura adica prezervativul are doar 85% siguranta, pilule contaceptive nu sunt tocmai sanatoase pentru organism si a.s.m.d.
2.frica sa nu ma paraseasca dupa
3.daca tot am ajuns la varsta asta ar fi o prostie sa ii zic ca as vrea sa imi incep viata sexuala in cadrul unei casatorii?
As fi prea inapoiata sa vreau asa ceva?
Problema e ca de ce te temi nu scapi si o sarcina sau un esec dupa prima relatie sexuala m-ar termina. Stiu ca o sa spuneti ca exista atatea metode contraceptive dar niciuna nu e foarte sigura si nu exista nicio pastila pentru suflete frante.
4.sincera sa fiu mi-e putin jena(nu stiu daca e cuvantul potrivit) ca sunt virgina si la varsta asta cand majoritatea adolescentelor de 15 ani au experinta multa in domeniu deja.
Nu ma simt mai speciala ca sunt asa ci mai degraba anormala si rusinata cand vine vorba sa povestec cuiva de fosta/-ele relatii si eu nu am avut niciuna.Am fost nevoita sa mint in privinta asta (atat in ceea ce priveste relatiile cat si virginitatea- spunand ca nu mai sunt)colegelor de apartament sau colege de la facultate insa unui tip cu care ies nu pot sa ii spun minciuni.
Multumesc anticipat de raspunsuri.O seara frumoasa.



Desi am doar 18 ani iti voi spune sincer ce cred despre tine avand in vedere ca stiu cum este generatia prezenta de tineri in tara noastra. Nu ai nicio problema, e absolut ok sa fii virgina la 21 de ani atata timp cat ai simtit ca nu ti-ai gasit niciun partener potrivit. Nu te lua dupa alte fete care s-au dezvirginat cu primul; detest principiul "primul venit=primul servit", moravurile usoare sunt des intalnite la generatia prezenta. Crede-ma sunt acelasi gen de fata ca si tine, nu as vrea sa ma grabesc sa-mi incep viata sexuala, nu varsta sugereaza momentul in care trebuie sa incepi, ci relatia pe care o ai cu un partener care sa-ti dovedeasca incredere si iubire. Mi se pare normal sa-ti incepi viata sexuala intr-o relatie serioasa de ceva timp, cu un baiat de incredere, nu cu totii "futalaii" care sunt obsedati de asa ceva. Nu te uita in gura fetelor care se lauda cu noptile lor fierbinti, priveste lucrurile in esenta lor si incearca sa te apropii de cineva care sa te merite pentru ceea ce esti cu adevarat, nu pentru sex. Parerea mea este ca esti foarte ok, ar trebui sa fii mandra ca esti virgina nicidecum sa te ascunzi!! Sii sa-ti mai spun ceva: lasa-le pe ele sa-si incerce partenerii la pat, stii ca numarul mare de parteneri sexuali duce la cancer de col uterin? o viata sanatoasa presupune sexul facut atunci cand exista respect si iubire reciproca. Pastreaza-ti conceptiile despre viata si atunci cand o sa-ti gasesti partenerul potrivit iti poti incepe viata sexuala, nu te mai lua dupa toate fetele care se arunca in pat dupa primul sarut, din prima noapte. Nu-ti pune semne de intrebare asupra metodelor contraceptive, prezervativul nu a dat niciodata gres!!! Alege-ti cu grija partenerul, cunoaste-l o perioada de timp inainte (ar fi chiar indicat ca el sa-ti devina sot) si abia atunci te poti gandi la viata sexuala. Bafta



Un sfat de nota 10
-Iulya
Postat pe 1 August 2014 21:37
De la: -Iulya, la data 2014-08-01 21:37:01
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-01 21:30:26
De la: JustElla, la data 2014-08-01 19:25:39Buna all. Viata mea e simpla si totodata complicata sau poate anormala. Studenta in anul II am pus accent mai tot timpul pe realizarile profesionale decat amoroase ca sa spun asa. Astfel pana acum nu am avut niciun prieten. Motivul nu e ca as fi vreo hidoasa ci faptul ca am avut ocazii multe de relatii cu baieti dar niciunul asa cum as fi vrut eu. Ma rog nici foarte mult nu am iesit la petreceri sau altele iar despre cu cei intalniti in cluburi nu prea cred ca se poate dezvolta o relatie prea serioasa. Acum insa ies de 1 luni cu un tip si inca nu am vorbit de fostele relatii si cand o sa fie timpul o sa imi fie cam jena sa ii spun ca de fapt nu am mai avut nici o relatie si sunt si virgina. Aici ar aparea urmatoarele probleme/temeri ale mele: 1. mi-e frica de consecintele ca sa spun asa ale unui contact sexual(BTS poate nu ca exista prezervativ dar o eventuala sarcina); imi e frica enorm sa nu raman insarcinata pentru ca nici o metoda nu e 100% sigura adica prezervativul are doar 85% siguranta, pilule contaceptive nu sunt tocmai sanatoase pentru organism si a.s.m.d.
2.frica sa nu ma paraseasca dupa
3.daca tot am ajuns la varsta asta ar fi o prostie sa ii zic ca as vrea sa imi incep viata sexuala in cadrul unei casatorii?
As fi prea inapoiata sa vreau asa ceva?
Problema e ca de ce te temi nu scapi si o sarcina sau un esec dupa prima relatie sexuala m-ar termina. Stiu ca o sa spuneti ca exista atatea metode contraceptive dar niciuna nu e foarte sigura si nu exista nicio pastila pentru suflete frante.
4.sincera sa fiu mi-e putin jena(nu stiu daca e cuvantul potrivit) ca sunt virgina si la varsta asta cand majoritatea adolescentelor de 15 ani au experinta multa in domeniu deja.
Nu ma simt mai speciala ca sunt asa ci mai degraba anormala si rusinata cand vine vorba sa povestec cuiva de fosta/-ele relatii si eu nu am avut niciuna.Am fost nevoita sa mint in privinta asta (atat in ceea ce priveste relatiile cat si virginitatea- spunand ca nu mai sunt)colegelor de apartament sau colege de la facultate insa unui tip cu care ies nu pot sa ii spun minciuni.
Multumesc anticipat de raspunsuri.O seara frumoasa.



Desi am doar 18 ani iti voi spune sincer ce cred despre tine avand in vedere ca stiu cum este generatia prezenta de tineri in tara noastra. Nu ai nicio problema, e absolut ok sa fii virgina la 21 de ani atata timp cat ai simtit ca nu ti-ai gasit niciun partener potrivit. Nu te lua dupa alte fete care s-au dezvirginat cu primul; detest principiul "primul venit=primul servit", moravurile usoare sunt des intalnite la generatia prezenta. Crede-ma sunt acelasi gen de fata ca si tine, nu as vrea sa ma grabesc sa-mi incep viata sexuala, nu varsta sugereaza momentul in care trebuie sa incepi, ci relatia pe care o ai cu un partener care sa-ti dovedeasca incredere si iubire. Mi se pare normal sa-ti incepi viata sexuala intr-o relatie serioasa de ceva timp, cu un baiat de incredere, nu cu totii "futalaii" care sunt obsedati de asa ceva. Nu te uita in gura fetelor care se lauda cu noptile lor fierbinti, priveste lucrurile in esenta lor si incearca sa te apropii de cineva care sa te merite pentru ceea ce esti cu adevarat, nu pentru sex. Parerea mea este ca esti foarte ok, ar trebui sa fii mandra ca esti virgina nicidecum sa te ascunzi!! Sii sa-ti mai spun ceva: lasa-le pe ele sa-si incerce partenerii la pat, stii ca numarul mare de parteneri sexuali duce la cancer de col uterin? o viata sanatoasa presupune sexul facut atunci cand exista respect si iubire reciproca. Pastreaza-ti conceptiile despre viata si atunci cand o sa-ti gasesti partenerul potrivit iti poti incepe viata sexuala, nu te mai lua dupa toate fetele care se arunca in pat dupa primul sarut, din prima noapte. Nu-ti pune semne de intrebare asupra metodelor contraceptive, prezervativul nu a dat niciodata gres!!! Alege-ti cu grija partenerul, cunoaste-l o perioada de timp inainte (ar fi chiar indicat ca el sa-ti devina sot) si abia atunci te poti gandi la viata sexuala. Bafta



Un sfat de nota 10


multumesc!!1 :* mi se potriveste foarte bine povestea ei, cred ca si eu voi prinde aceeasi varsta inca virgina, pentru ca sunt foarte pretentioasa si nu vreau sa gresesc in alegerea partenerului. Acum ma incearca varsta probabil :))) dar banuiesc ca v-ati dat seama ca incerc sa-mi formez conceptii sanatoase despre viata si dragoste...cateodata ma simteam si eu nasol auzind colegele cum povesteau aventurile lor, dar cu timpul mi-am dat seama ca nu trebuia.
Sasha_Criss
Postat pe 1 August 2014 21:45
Ella , ofera fecioria ta , doar acelui barbat care va sti sa o aprecieze la justa ei valoare.
Nu-ti face pb , nu vei ramane virgina toata viata .
Barbatul care te va iubii , te va pastra doar pt el , NU va incerca sa te foloseasca pana in momentul in care va avea ganduri serioase cu tine, te va accepta fara sa-ti ceara sa te culci cu el !
Alege-ti partenerul care sa te merite si fii atenta ca sunt multi amatori aventurieri.
-Iulya
Postat pe 1 August 2014 21:48
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-01 21:45:45
De la: -Iulya, la data 2014-08-01 21:37:01
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-01 21:30:26
De la: JustElla, la data 2014-08-01 19:25:39Buna all.
Desi am doar 18 ani iti voi spune sincer ce cred despre tine avand in vedere ca stiu cum este generatia prezenta de tineri in tara noastra. Nu ai nicio problema, e absolut ok sa fii virgina la 21 de ani atata timp cat ai simtit ca nu ti-ai gasit niciun partener potrivit. Nu te lua dupa alte fete care s-au dezvirginat cu primul; detest principiul "primul venit=primul servit", moravurile usoare sunt des intalnite la generatia prezenta. Crede-ma sunt acelasi gen de fata ca si tine, nu as vrea sa ma grabesc sa-mi incep viata sexuala, nu varsta sugereaza momentul in care trebuie sa incepi, ci relatia pe care o ai cu un partener care sa-ti dovedeasca incredere si iubire. Mi se pare normal sa-ti incepi viata sexuala intr-o relatie serioasa de ceva timp, cu un baiat de incredere, nu cu totii "futalaii" care sunt obsedati de asa ceva. Nu te uita in gura fetelor care se lauda cu noptile lor fierbinti, priveste lucrurile in esenta lor si incearca sa te apropii de cineva care sa te merite pentru ceea ce esti cu adevarat, nu pentru sex. Parerea mea este ca esti foarte ok, ar trebui sa fii mandra ca esti virgina nicidecum sa te ascunzi!! Sii sa-ti mai spun ceva: lasa-le pe ele sa-si incerce partenerii la pat, stii ca numarul mare de parteneri sexuali duce la cancer de col uterin? o viata sanatoasa presupune sexul facut atunci cand exista respect si iubire reciproca. Pastreaza-ti conceptiile despre viata si atunci cand o sa-ti gasesti partenerul potrivit iti poti incepe viata sexuala, nu te mai lua dupa toate fetele care se arunca in pat dupa primul sarut, din prima noapte. Nu-ti pune semne de intrebare asupra metodelor contraceptive, prezervativul nu a dat niciodata gres!!! Alege-ti cu grija partenerul, cunoaste-l o perioada de timp inainte (ar fi chiar indicat ca el sa-ti devina sot) si abia atunci te poti gandi la viata sexuala. Bafta



Un sfat de nota 10


multumesc!!1 :* mi se potriveste foarte bine povestea ei, cred ca si eu voi prinde aceeasi varsta inca virgina, pentru ca sunt foarte pretentioasa si nu vreau sa gresesc in alegerea partenerului. Acum ma incearca varsta probabil :))) dar banuiesc ca v-ati dat seama ca incerc sa-mi formez conceptii sanatoase despre viata si dragoste...cateodata ma simteam si eu nasol auzind colegele cum povesteau aventurile lor, dar cu timpul mi-am dat seama ca nu trebuia.



Pt varsta ta , ai conceptii si principii , de la care sa nu te abati niciodata , astfel nu vei avea niciodata de pierdut de la viata , nici macar atunci cand vei pierde ...nu vei pierde.....vei fi mereu cu un pas inainte

Educatia si principiile tale sunt formate din cadrul familiei tale
-Iulya
Postat pe 1 August 2014 22:04
De la: JustElla, la data 2014-08-01 19:25:39
1. mi-e frica de consecintele ca sa spun asa ale unui contact sexual

2.frica sa nu ma paraseasca dupa

3.daca tot am ajuns la varsta asta ar fi o prostie sa ii zic ca as vrea sa imi incep viata sexuala in cadrul unei casatorii?

4.sincera sa fiu mi-e putin jena(nu stiu daca e cuvantul potrivit) ca sunt virgina si la varsta asta cand majoritatea adolescentelor de 15 ani au experinta multa in domeniu deja.

5.Nu ma simt mai speciala ca sunt asa ci mai degraba anormala si rusinata.


1. Calendar + Prezervativ = 0,0001% Risc.

2. Daca nu-l alegi doar de dragul de a fi cu cineva si il alegi fiindca este un baiat de bun simt, bine crescut, educat, care te apreciaza si te iubeste in mod sigur nu te va parasi dupa.

3. Nu este neaparat o prostie.
Este insa o conditie care restrange destul de mult numarul de baieti disponibili.
In mod sigur exista si baieti care isi doresc o virgina in noaptea nuntii doar ca in zilele noastre sunt mai greu de gasit baieti capabili sa aiba rabdare pana atunci.
In plus exista riscul ca genul acesta de baieti sa fie extrem de gelosi.Asta este doar o simpla parere personala.

4. Ar trebui sa fi mandra.
Esti o RARA AVIS pentru secolul 21.

5. Neaparat schimba aceasta perceptie pe care o ai despre tine.
Esti speciala, esti foarte normala si in mod cert nu ai de ce sa fi rusinata.

Iti doresc sa iti gasesti partenerul potrivit.
Iti doresc sa ai rabdare si sa te daruiesti doar celui pe care il vei iubii din tot sufletul.
Sper sa il alegi cu sufletul, nu doar cu ochii si cu mintea.


Grabeste-te incet!
Daca ai fost inteleapta pana acum cauta sa fi inteleapta si in continuare.
Daruieste-ti puritatea unui barbat care pretuieste asta.
Sa nu minti.
Nu-i spune ca esti virgina inainte da e va cunoaste mai bine.
Cauta sa ajungeti intr-o situatie in care ati putea face dragoste doar atunci cand esti pregatita.

PS.
In nici un caz nu-l lasa sa puna mana in locul magic inainte de termen.
In momentul magic s-ar putea ca din cauza faptului ca v-ati jucat prea intens mai inainte sa apara o surpriza si sa constate ca himenul numai este intact.
Inainte sa se gandeasca ca este posibil sa fie chiar el vinovatul se va gandii ca nu i-ai spus adevarul.


Radu_Cristian_1
Postat pe 2 August 2014 13:40
Foarte bune sfaturile, cred ca daca ai avea ochi pentru barbatii trecuti de 28-30 de ani ai avea sanse mari sa eviti o eventuala dezamagire.
Mr_6pack
Postat pe 20 August 2014 00:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum faceti fata esecurilor? 4 De la: FRANNNCE 1 Aprilie 2009 09:18
BANCURI DE SPUS 125 De la: kudikaroxi 26 Mai 2009 18:04
Prieteniile intre fete 10 De la: danutza_demolatoarea_07_yahoo_com 28 Aprilie 2010 08:19
Orientare sexuala 459 De la: mkdisk 10 Aprilie 2009 10:35
iubitul meu,prietenul fostului meu iubit.... 6 De la: valy90 17 Octombrie 2010 14:10