Setari Cookie-uri

Doresc sa cunosc iubirea alaturi de un tanar

Poate ca voi fi condamnat, poate..Imi asum acest risc insa intr-o tara care se vrea toleranta prin prisma ortodoxiei ce o caracterizeaza.
Sunt un tip singur, de multe ori trist, dar care spera ca isi va gasi jumatatea de suflet. Jumatatea de acelasi sex.
Oare exista iubire altruista, sentimente adevarate intre doua persoane de acelasi sex?
Il voi gasi pe acel baiat fain sincer si sentimental, pentru a fi impreuna in momente inefabile dar si dificile?
Mi-e dor de el ..si il caut..si sper sa existe pentru mine. Sa uit de tot ce e meschin in aceasta societate, alaturi de el, numai de el.
Adrian

e-mail: ionusadrian@yahoo.com
kudika_972322
Postat pe 14 August 2014 21:33
De la: kudika_972322, la data 2014-08-14 21:33:31Poate ca voi fi condamnat, poate..Imi asum acest risc insa intr-o tara care se vrea toleranta prin prisma ortodoxiei ce o caracterizeaza.
Sunt un tip singur, de multe ori trist, dar care spera ca isi va gasi jumatatea de suflet. Jumatatea de acelasi sex.
Oare exista iubire altruista, sentimente adevarate intre doua persoane de acelasi sex?
Il voi gasi pe acel baiat fain sincer si sentimental, pentru a fi impreuna in momente inefabile dar si dificile?
Mi-e dor de el ..si il caut..si sper sa existe pentru mine. Sa uit de tot ce e meschin in aceasta societate, alaturi de el, numai de el.
Adrian

e-mail: ionusadrian@yahoo.com
...bafta....nu se stie niciodata,,,
NEGRUTTTT
Postat pe 14 August 2014 21:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pareza dreapta (fata si brat) femeie in varsta 12 De la: marco918 10 Decembrie 2010 23:56
in fiecare sambatat ma simt rau....de ce? 100 De la: zeita_zeita 2 Octombrie 2009 20:51
Intepaturi abdominale.. 3 De la: miuta_healthy 18 Septembrie 2013 13:37
am hpv 3 De la: Lexy87 23 Februarie 2009 19:03
Apa in urechi 13 De la: Barbie30 21 August 2010 10:13