Setari Cookie-uri

Sotul de 50 ani m-a lasat ptr amanta de 20

Sotul care are 50 de ani m-a parasit pentru o femeie de 20 ani. A dat la o parte casnicia pe care o aveam de zeci de ani, nu a contat nimic, cei 3 baieti ai nostri, totul s-a dus pe apa sambetei.
Mi a zis ca are o relatie cu o fata care lucra secretara la firma si m-a lasat.
Si ca fata asta urmeaza sa nasca ca va fi tatic ca este fericit si ca i-a cumparat ei o casa, fara ca eu sa stiu.
Casa i-a cumparat-o pe numele ei dar cu banii lui.
A bagat si cerere de divort mi a zis ca demult ma insela cu diverse femei, si eu am simtit asta, dar ca s-a saturat ca sunt batrana, ca am intrat la menopauza si acum este cu o prospatura, ca iubeste, ca face dragoste cu fatuca aia cum nu face cu mine, si ca se simte in al noulea cer.
Baietii nostri sunt foarte suparati pe el, ne-a lasat cu viata vraiste, este indrogostit pana peste cap, iubeste si s-a terminat foarte urat casnicia noastra !
Fatuca ptr care ne-a lasat se lauda ce a facut ea, ce o iubeste pe ea ca eu, nevasta lui sunt o baba.
Fetelor nu va lasati manipulate de barbati ca iata ce fac. Intr-o zi pleaca, va lasa pt altele mai tinere si se duce dracu totu.
Este si vina mea ca am tot auzit de aventurile lui dar nu ma steptam la asa ceva. Acum el zice in stanga si in dreapta ca relatia cu mine era plictisitoare ca nu ma iubea ca acum iubeste.
Fii mei sunt socati, tatal lor ne-a parasit tocmai cand ei aveau nevoie de un model. Totii copii sunt la scoala si ce o sa zica colegii lor.
Amanta sotului meu este si gravida cu sotul meu si urmeaza sa nasca si copii mei o sa aibe un frate vitreg.

Toata viata noastra s-a distrurs, sotul meu urmeaza sa devina tata cu alta femeie, copii sunt terminati, deja colegii de scoala fac misto de ei, eu sunt sub un soc!!!
El juca teatru pe mine ma credea o baba, facea misto de mine impreuna cu amanta.
Amanta rade de noi peste tot ce performanta a facut ea, dar el nu vede si nu aude.
Este lesinat dupa ea, parca a innebunit.

Credeam ca astea sunt povesti cand auzeam alte exemple, dar uite ca mi s-a intamplat mie.
Copii mei nu isi mai revin, cel mic incepe scoala cum in septembrie este in clasa a 8 a si este terminat, ce o sa faca el ca o s rada toti colegii de el.
Mai ales ca or sa aibe un frate ca fatuca asta o sa nasca in curand.
A mai auzit cineva de asa ceva?

kudika_972327
Postat pe 15 August 2014 02:45
Cred ca e socant si dureros pentru tine dar poate e mai bine asa.
Inti doresc multa putere sa treci cu bine prin incercarea asta.
Nu uita, tot raul e spre bine de multe ori.
Arno_28
Postat pe 15 August 2014 08:00
Zice ca esti baba ? Dar el s-a uitat in oglinda in ultimii 20 de ani ? Trece printr-o criza tipica barbatilor la varsta asta , doar ca el a "sarit calul" rau de tot. Pe de alta parte , fatuca aia (amanta) e inca la varsta cand crede ca tot ce zboara se mananca. Fiind insarcinata , are nevoie de el (ea se joaca inca de-a mama si de-a tata), dar ai rabdare sa vezi cand se "trezeste".....Sa vezi cand o sa-i treaca fluturasii si o sa-l vada in lumina reala. Pe ce punem pariu , ca intr-un an el o sa fie baby_sitter , iar ea o sa umble cu masculi tineri si "crocanti" potriviti varstei ei ?
327 , imi pare sincer ca baietii tai trebuie sa treaca prin povestea asta. Iti doresc multa intelepciune si calm. Nu uita ca in primul rand esti mama si fi alaturi de copii.
Rotty_
Postat pe 15 August 2014 08:38
TEXT SCRIS DE UN BARBAT

Pe mãsura ce înaintez în vârstã, apreciez cel mai mult femeile trecute de 40 de ani.

O femeie trecutã de 40 de ani nu te va trezi niciodatã la miezul nopþii sã te întrebe la ce te gândeºti. Ei nu-i pasã la ce te gândeºti.

Dacã o femeie trecutã de 40 nu vrea sã urmãreascã un meci, nu stã prin preajmã miorlãindu-se. Face ceva ce chiar îºi doreºte sã facã. ªi de obicei e vorba de ceva mult mai interesant.

O femeie trecutã de 40 se cunoaºte suficient pe ea însãºi ca sã fie sigurã de cine este, ce este, ce vrea ºi de la cine. Sunt puþine femei trecute de 40 cãrora le pasã de ce-ai putea gândi despre ele sau despre ce fac.

Femeile trecute de 40 au o mare demnitate. Rareori se apucã sã þipe la tine la operã sau în mijlocul unui restaurant foarte scump. Desigur, dacã o meriþi, nu ezitã sã tragã în tine.

Femeile trecute de 40 de ani sunt generoase cu laudele, deseori nemeritate. Ele ºtiu cum e sã nu fii apreciat.

O femeie peste 40 are încredere sã te prezinte prietenelor ei. Una mai tânãrã cuplatã cu un bãrbat îºi ignorã deseori chiar ºi cele mai bune prietene pentru cã nu are încredere sã le aducã în preajma lui. Celor peste 40 nu le prea pasã dacã eºti atras de prietenele ei pentru cã ºtie cã ele nu o vor trãda.

Femeile devin medium pe mãsurã ce îmbãtranesc. Niciodatã nu trebuie sã-þi mãrtusiseºti pãcatele unei femei peste 40. Ele ºtiu întotdeauna.

O femeie trecutã de 40 aratã bine purtând un ruj roºu strãlucitor. Asta nu e valabilã ºi pentru una mai tânãrã. Odatã ce a trecut de un rid sau douã, o femeie peste 40 este de departe mai sexy decât omoloaga sa mai tânãrã.

Femeile de peste 40 de ani sunt deschise ºi oneste. Ele îþi vor spune imediat dacã eºti un ticãlos sau te porþi ca un ticãlos. Niciodatã nu trebuie sã te întrebi cam pe unde te situezi în relaþia cu ele.

Da, preþuim femeile trecute de 40 de ani pentru o mulþime de motive. Din pãcate, nu e reciproc. Pentru fiecare femeie uluitoare, inteligentã ºi fierbinte, trecutã de 40 de ani, existã o relicvã cu chelie ºi burtã în pantaloni galbeni, fãcându-se de râs alãturi de o chelneriþã în vârstã de 22 de ani.

Andy Rooney - CBS

327 , cred ca sotul tau ar fi trebuit sa citeasca asta ...
Rotty_
Postat pe 15 August 2014 09:10
De la: kudika_972327, la data 2014-08-15 02:45:11Sotul care are 50 de ani m-a parasit pentru o femeie de 20 ani. A dat la o parte casnicia pe care o aveam de zeci de ani, nu a contat nimic, cei 3 baieti ai nostri, totul s-a dus pe apa sambetei.
...................................................................................................

Scuza-ma,dar nu m-am putut abtine,sunt prea vesela astazi!!!

Draga mea,daca tu esti batrana,sotul tau in ce tipare se incadreaza?????

Casnicia ta este terminata din cauza unui "pres",nu uita acest lucru!!!

CAPUL SUS,draga mea,nu s-a terminat viata ACUM,AICI si din cauza sotului tau,ai niste copii minunati,care vor fi alaturi de tine,nu uita acest lucru!!!Fiul tau cel mic o sa isi revina din soc,va trebui sa inteleaga unele lucruri,care nu ar fi trebuit sa fie cunoscute,dar aceasta este viata!!

In ceea ce-l priveste pe sotul tau,poti sta linistita,pentru ca,in curand,va cunoaste dezamagirea si esecul,cat timp crezi ca il vor tine curelele????Sa fim serioase!!!!

Si sa iti spun ceva,de fapt,este o recomandare,invata sa devii o femeie performanta,cu mult peste capacitatile efemere ale pustoaicelor,si vei gasi si barbatul,care va aprecia calitatea,nicidecum cantitatea!!!
kudika_15804
Postat pe 15 August 2014 11:24
De la: Rotty_, la data 2014-08-15 09:10:51TEXT SCRIS DE UN BARBAT

Pe mãsura ce înaintez în vârstã, apreciez cel mai mult femeile trecute de 40 de ani.

O femeie trecutã de 40 de ani nu te va trezi niciodatã la miezul nopþii sã te întrebe la ce te gândeºti. Ei nu-i pasã la ce te gândeºti.

Dacã o femeie trecutã de 40 nu vrea sã urmãreascã un meci, nu stã prin preajmã miorlãindu-se. Face ceva ce chiar îºi doreºte sã facã. ªi de obicei e vorba de ceva mult mai interesant.

O femeie trecutã de 40 se cunoaºte suficient pe ea însãºi ca sã fie sigurã de cine este, ce este, ce vrea ºi de la cine. Sunt puþine femei trecute de 40 cãrora le pasã de ce-ai putea gândi despre ele sau despre ce fac.

Femeile trecute de 40 au o mare demnitate. Rareori se apucã sã þipe la tine la operã sau în mijlocul unui restaurant foarte scump. Desigur, dacã o meriþi, nu ezitã sã tragã în tine.

Femeile trecute de 40 de ani sunt generoase cu laudele, deseori nemeritate. Ele ºtiu cum e sã nu fii apreciat.

O femeie peste 40 are încredere sã te prezinte prietenelor ei. Una mai tânãrã cuplatã cu un bãrbat îºi ignorã deseori chiar ºi cele mai bune prietene pentru cã nu are încredere sã le aducã în preajma lui. Celor peste 40 nu le prea pasã dacã eºti atras de prietenele ei pentru cã ºtie cã ele nu o vor trãda.

Femeile devin medium pe mãsurã ce îmbãtranesc. Niciodatã nu trebuie sã-þi mãrtusiseºti pãcatele unei femei peste 40. Ele ºtiu întotdeauna.

O femeie trecutã de 40 aratã bine purtând un ruj roºu strãlucitor. Asta nu e valabilã ºi pentru una mai tânãrã. Odatã ce a trecut de un rid sau douã, o femeie peste 40 este de departe mai sexy decât omoloaga sa mai tânãrã.

Femeile de peste 40 de ani sunt deschise ºi oneste. Ele îþi vor spune imediat dacã eºti un ticãlos sau te porþi ca un ticãlos. Niciodatã nu trebuie sã te întrebi cam pe unde te situezi în relaþia cu ele.

Da, preþuim femeile trecute de 40 de ani pentru o mulþime de motive. Din pãcate, nu e reciproc. Pentru fiecare femeie uluitoare, inteligentã ºi fierbinte, trecutã de 40 de ani, existã o relicvã cu chelie ºi burtã în pantaloni galbeni, fãcându-se de râs alãturi de o chelneriþã în vârstã de 22 de ani.

Andy Rooney - CBS

327 , cred ca sotul tau ar fi trebuit sa citeasca asta ...




CORECT!!FEMEIA MATURA BATE LA GOLAVERAJ TOATE TINERELE,DACA STIE SA FIE FEMEIE!!!!SUBSCRIU LA CELE POSTATE MAI SUS!!!
kudika_15804
Postat pe 15 August 2014 11:26
si el oare nu va ajunge la menopauza sa-l vom vedea cum va veni taras grapis cu coada-ntrepicioare ii vine lui randu!!! la virilmenon pauza!
Titanika
Postat pe 15 August 2014 11:38
De la: kudika_972327, la data 2014-08-15 02:45:11Sotul care are 50 de ani m-a parasit pentru o femeie de 20 ani. A dat la o parte casnicia pe care o aveam de zeci de ani, nu a contat nimic, cei 3 baieti ai nostri, totul s-a dus pe apa sambetei.
Mi a zis ca are o relatie cu o fata care lucra secretara la firma si m-a lasat.
Si ca fata asta urmeaza sa nasca ca va fi tatic ca este fericit si ca i-a cumparat ei o casa, fara ca eu sa stiu.
Casa i-a cumparat-o pe numele ei dar cu banii lui.
A bagat si cerere de divort mi a zis ca demult ma insela cu diverse femei, si eu am simtit asta, dar ca s-a saturat ca sunt batrana, ca am intrat la menopauza si acum este cu o prospatura, ca iubeste, ca face dragoste cu fatuca aia cum nu face cu mine, si ca se simte in al noulea cer.
Baietii nostri sunt foarte suparati pe el, ne-a lasat cu viata vraiste, este indrogostit pana peste cap, iubeste si s-a terminat foarte urat casnicia noastra !
Fatuca ptr care ne-a lasat se lauda ce a facut ea, ce o iubeste pe ea ca eu, nevasta lui sunt o baba.
Fetelor nu va lasati manipulate de barbati ca iata ce fac. Intr-o zi pleaca, va lasa pt altele mai tinere si se duce dracu totu.
Este si vina mea ca am tot auzit de aventurile lui dar nu ma steptam la asa ceva. Acum el zice in stanga si in dreapta ca relatia cu mine era plictisitoare ca nu ma iubea ca acum iubeste.
Fii mei sunt socati, tatal lor ne-a parasit tocmai cand ei aveau nevoie de un model. Totii copii sunt la scoala si ce o sa zica colegii lor.
Amanta sotului meu este si gravida cu sotul meu si urmeaza sa nasca si copii mei o sa aibe un frate vitreg.

Toata viata noastra s-a distrurs, sotul meu urmeaza sa devina tata cu alta femeie, copii sunt terminati, deja colegii de scoala fac misto de ei, eu sunt sub un soc!!!
El juca teatru pe mine ma credea o baba, facea misto de mine impreuna cu amanta.
Amanta rade de noi peste tot ce performanta a facut ea, dar el nu vede si nu aude.
Este lesinat dupa ea, parca a innebunit.

Credeam ca astea sunt povesti cand auzeam alte exemple, dar uite ca mi s-a intamplat mie.
Copii mei nu isi mai revin, cel mic incepe scoala cum in septembrie este in clasa a 8 a si este terminat, ce o sa faca el ca o s rada toti colegii de el.
Mai ales ca or sa aibe un frate ca fatuca asta o sa nasca in curand.
A mai auzit cineva de asa ceva?



Sunt des intalnite aceste cazuri de despartiri, nu esti nici prima si nici ultima femeie parasita pentru o amanta mai tanara. Lasa-l pe "aventurier" alaturi de acea panarama pentru ca altfel nu poate fi numita o femeie de moravuri usoare care distruge o casnicie de zeci de ani! Vezi-ti de familia ta si explica-le copiilor toate motivele despartirii sunt destul de mari incat sa traga concluzii asupra tatalui lor. Esti o femeie puternica, tine fruntea sus si uita-l pe acest barbat de nimic care si-a batut joc de tine. Se pare ca la varsta de 50 de ani, in loc sa fie mandru de familia pe care si-a intemeiat-o si de copiii pe care i i-ai oferit, cauta placere alaturi de una de 20 de ani; se pare ca nu a fost fericit in caldura caminului si a gasit fericirea in pat alaturi de o c****.
Viata merge inainte, stiu ca esti dezamagita, dar nu esti vinovata cu nimic! Pur si simplu asa a fost sa se intample. Fii mandra ca esti mama de baieti, ei mereu te vor aprecia pentru faptul ca ii cresti de una singura, ofera-le o educatie frumoasa si lasa-i sa traga invataturile din ceea ce a facut tatal lor. Nu au de ce sa se simta rusinati, incearca sa ii incurajezi sa treaca peste si explica-le ca tu mereu ii vei sustine neconditionat. Mama este cea mai importanta persoana in cresterea unui copil, barbatii pot fi 100 care nu pot inlocui caldura mamei! Timpul o sa vindece ranile si intr-o zi vei fi mandra de baietii pe care i-ai crescut si educat de una singura.
Sasha_Criss
Postat pe 15 August 2014 13:24
ciudat,,,,,,,tu cand te gandesti sa iesi cu unu de 30 de ani care sti ca e cu cineva crezi de imprastii respeste,,,frumoase povesti
kudika_950728
Postat pe 15 August 2014 15:32
De la: kudika_950728, la data 2014-08-15 15:32:03ciudat,,,,,,,tu cand te gandesti sa iesi cu unu de 30 de ani care sti ca e cu cineva crezi de imprastii respeste,,,frumoase povesti


Acel cineva de 30 de ani, este un barbat fara obligatii, nu are copii si nevasta, nu se aseamana deloc cu ceea ce a povestit doamna care are o casnicie si un sot de 50 de ani, tu nu vezi ca vorbesti prostii? Spui asa ca sa creada cei care citesc ca cine stie ce fac eu, pt cultura ta generala afla ca nu as distruge niciodata o familie ...ce sunt acelea "respeste"?? Te-am atentionat sa-ti revizuiesti ortografia Mai bine ai grija de palaria ta sau inca te mai obsedeaza viata mea? Incearca sa faci diferenta intre modul meu de a ma exprima si felul cum tu iti expui mereu contradictiile asupra parerilor altora? Nu sti sa te exprimi corect si nu ai nicio baza a ceea ce afirmi...hai ca ma plictisestii paaaa
Take a life!!! Crede-ma chiar ai nevoie de una, poate asa vei scapa de obsesia pt ceea ce spun eu!
Sasha_Criss
Postat pe 15 August 2014 16:19
De la: kudika_950728, la data 2014-08-15 15:32:03ciudat,,,,,,,tu cand te gandesti sa iesi cu unu de 30 de ani care sti ca e cu cineva crezi de imprastii respeste,,,frumoase povesti



Buna dimineatza primavara !
Si...ce e "respeste" ???
Rotty_
Postat pe 15 August 2014 16:44
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-15 16:19:25
De la: kudika_950728, la data 2014-08-15 15:32:03ciudat,,,,,,,tu cand te gandesti sa iesi cu unu de 30 de ani care sti ca e cu cineva crezi de imprastii respeste,,,frumoase povesti


Acel cineva de 30 de ani, este un barbat fara obligatii, nu are copii si nevasta, nu se aseamana deloc cu ceea ce a povestit doamna care are o casnicie si un sot de 50 de ani, tu nu vezi ca vorbesti prostii? Spui asa ca sa creada cei care citesc ca cine stie ce fac eu, pt cultura ta generala afla ca nu as distruge niciodata o familie ...ce sunt acelea "respeste"?? Te-am atentionat sa-ti revizuiesti ortografia Mai bine ai grija de palaria ta sau inca te mai obsedeaza viata mea? Incearca sa faci diferenta intre modul meu de a ma exprima si felul cum tu iti expui mereu contradictiile asupra parerilor altora? Nu sti sa te exprimi corect si nu ai nicio baza a ceea ce afirmi...hai ca ma plictisestii paaaa
Take a life!!! Crede-ma chiar ai nevoie de una, poate asa vei scapa de obsesia pt ceea ce spun eu!



hm ciudat,,ai zis ca are o relatie cu o femeie,,nu eu tu ai zis asta,,acum o faci pe alta panarama daca se baga intr e 2 oameni care au o relatie,,,tu cum tde numesti???imi zici mie ca nu e acelasi lucru pai atata timp cat un om are o relatie cu cineva chiar daca de casatorie sau n u ,crede ma e absolut acelasi lucru ca tu sa te interpui intre acei 2 oamenii,

tu nu esti in masura sa atentionezi pe nimeni mucoasa mica
kudika_950728
Postat pe 15 August 2014 17:04
De la: Rotty_, la data 2014-08-15 16:44:59
De la: kudika_950728, la data 2014-08-15 15:32:03ciudat,,,,,,,tu cand te gandesti sa iesi cu unu de 30 de ani care sti ca e cu cineva crezi de imprastii respeste,,,frumoase povesti



Buna dimineatza primavara !
Si...ce e "respeste" ???


respecte n,,nu sunt atent
kudika_950728
Postat pe 15 August 2014 17:06
Ziua buna :) Paiii...te rog sa fi , ca altfel tre` sa-mi activez translatorul
Rotty_
Postat pe 15 August 2014 17:10
din ce limba in ce limba
kudika_950728
Postat pe 15 August 2014 17:12
Din porc in vita.....din romana in germana.....ramane la latitudinea ta.
Rotty_
Postat pe 15 August 2014 17:57
cum sa traduci ceva ce nu intelegi daca nu cunosti limba,,,,si mai lasa germania
kudika_950728
Postat pe 15 August 2014 18:32
De la: kudika_950728, la data 2014-08-15 18:32:40cum sa traduci ceva ce nu intelegi daca nu cunosti limba,,,,si mai lasa germania



"Germania" nu o las nici de ciuda Iar daca vrei sa traduci , ...invaatza...
Rotty_
Postat pe 15 August 2014 18:51
De la: Arno_28, la data 2014-08-15 08:00:10Cred ca e socant si dureros pentru tine dar poate e mai bine asa.
Inti doresc multa putere sa treci cu bine prin incercarea asta.
Nu uita, tot raul e spre bine de multe ori.


asa este
si eu cred ca vei trece cu bine chiar daca esti socata de situatie , legatura lor cu copil sau fara nu are sorti de izbanda ...ca se intoarce sau nu la tine , ca il ierti sau nu -nu conteaza ceea ce este important este sa intelegi ca nu merita sa stai impreuna cu asa un specimen , chiar daca este tatal copiilor tai , ce spune lumea iarasi nu conteaza caci vei trece demna peste ! fruntea sus si multumeste-i amantei ca te-a scapat de el !vorbesc serios nu te iau la misto !nu o lua personal , el nu pe tine te insala el pe el insusi se minte !iubirea tinerei se va topi ca si zapada primavara !
kudika_956659
Postat pe 15 August 2014 19:15
De la: Rotty_, la data 2014-08-15 18:51:23
De la: kudika_950728, la data 2014-08-15 18:32:40cum sa traduci ceva ce nu intelegi daca nu cunosti limba,,,,si mai lasa germania



"Germania" nu o las nici de ciuda Iar daca vrei sa traduci , ...invaatza...


pai eu nu vreau sa traduc nimic tu vrei deci invata limba mea ca sa ma intelegi


vezi ca aia sunt nationalisti,,nu ca noi vb toate limbile fara sa fie nevoie
kudika_950728
Postat pe 15 August 2014 19:15
De la: Rotty_, la data 2014-08-15 08:38:23Zice ca esti baba ? Dar el s-a uitat in oglinda in ultimii 20 de ani ? Trece printr-o criza tipica barbatilor la varsta asta , doar ca el a "sarit calul" rau de tot. Pe de alta parte , fatuca aia (amanta) e inca la varsta cand crede ca tot ce zboara se mananca. Fiind insarcinata , are nevoie de el (ea se joaca inca de-a mama si de-a tata), dar ai rabdare sa vezi cand se "trezeste".....Sa vezi cand o sa-i treaca fluturasii si o sa-l vada in lumina reala. Pe ce punem pariu , ca intr-un an el o sa fie baby_sitter , iar ea o sa umble cu masculi tineri si "crocanti" potriviti varstei ei ?
327 , imi pare sincer ca baietii tai trebuie sa treaca prin povestea asta. Iti doresc multa intelepciune si calm. Nu uita ca in primul rand esti mama si fi alaturi de copii.


cortect si adevarat !
kudika_956659
Postat pe 15 August 2014 19:17
De la: kudika_950728, la data 2014-08-15 17:04:04
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-15 16:19:25
De la: kudika_950728, la data 2014-08-15 15:32:03ciudat,,,,,,,tu cand te gandesti sa iesi cu unu de 30 de ani care sti ca e cu cineva crezi de imprastii respeste,,,frumoase povesti


Acel cineva de 30 de ani, este un barbat fara obligatii, nu are copii si nevasta, nu se aseamana deloc cu ceea ce a povestit doamna care are o casnicie si un sot de 50 de ani, tu nu vezi ca vorbesti prostii? Spui asa ca sa creada cei care citesc ca cine stie ce fac eu, pt cultura ta generala afla ca nu as distruge niciodata o familie ...ce sunt acelea "respeste"?? Te-am atentionat sa-ti revizuiesti ortografia Mai bine ai grija de palaria ta sau inca te mai obsedeaza viata mea? Incearca sa faci diferenta intre modul meu de a ma exprima si felul cum tu iti expui mereu contradictiile asupra parerilor altora? Nu sti sa te exprimi corect si nu ai nicio baza a ceea ce afirmi...hai ca ma plictisestii paaaa
Take a life!!! Crede-ma chiar ai nevoie de una, poate asa vei scapa de obsesia pt ceea ce spun eu!



hm ciudat,,ai zis ca are o relatie cu o femeie,,nu eu tu ai zis asta,,acum o faci pe alta panarama daca se baga intr e 2 oameni care au o relatie,,,tu cum tde numesti???imi zici mie ca nu e acelasi lucru pai atata timp cat un om are o relatie cu cineva chiar daca de casatorie sau n u ,crede ma e absolut acelasi lucru ca tu sa te interpui intre acei 2 oamenii,

tu nu esti in masura sa atentionezi pe nimeni mucoasa mica


Cu greu ma abtin sa nu te jignesc bai castana, esti cam frustrat de viata ta din moment ce te intereseaza despre ceea ce fac eu. Cum sa fie acelasi lucru?? Un barbat de 50 de ani casatorit de zeci de ani cu copii e similar cu unul care nu are o relatie stabila, fara copii si care e mc de 30 de ani?? Asta in mintea ta obsedata de ceea ce scriu eu pe forumul asta...sorry! Dar mi-am dat seama ca esti un bagator de seama cu un vocabular restrans! Cei care citesc pot trage singuri concluzii despre tine! Tu chiar nu iti vezi gafele? Esti total lipsit de respect jignind o domnisoara! Nu ai niciun drept sa-mi spui daca sunt in masura sau nu sa sfatuiesc pe cineva atata timp nu am fost niciodata amanta si cat dau niste sfaturi solide care stau in picioare;...oamenii inteleg ceva din vorba mea, pe cand analfabetismele tale sunt doar dovada unei incultivitati!

Te-as sfatui sa-ti bagi mintile in cap urgent!!!
Take a life!!!!
Sasha_Criss
Postat pe 15 August 2014 19:56
ia sa vedem,,poate uiti ce ai zis



asta al tau de 30 de ani cand tu ai 18 ai zis ca are o relatie cu o fata,,dar ca el mai iese si cu altele sau ca sa dus cu ela la mare dar ea nu stie si o cam compatimesti,,desii tu te gandeai sa iesi cu el la un suc


este absolut acelasi lucru cand te interpui intre doua persoane,,chiar daca are familie sau nu ,,daca are ranesti mai multi daca nu ranesti unul singur insa lucrul si insemnatatea a ce faci e acelasii,,,

vb frumos ca nu esti de seama mea,,si daca te gandesti mai bn tu m ai jignit pma fara sa ti zic nimic,,,vz de treaba ta si sa le zici lu aia ca nu mai vrei sa te duci la modele ca e imoral,,sa le zici ca te am invatat eu

tu dc comentezi la altii

inceteaza cu cioraniile cu mn
kudika_950728
Postat pe 15 August 2014 20:09
728 , mai vorbim si maine , acum cearta-te cu Sasha...
Seara cu spor voua...
Rotty_
Postat pe 15 August 2014 20:10
De la: Rotty_, la data 2014-08-15 20:10:56728 , mai vorbim si maine , acum cearta-te cu Sasha...
Seara cu spor voua...


El abia astepta sa postez eu ceva ca sa inceapa sa ma contrazica cu vocabularul lui o sa-l las sa se certe singur in continuare
Sasha_Criss
Postat pe 15 August 2014 20:14
Deci , Sasha ...Noapte buna

28 , distractie placuta la vorbit singur... ...si somnic pufos.
Rotty_
Postat pe 15 August 2014 20:17
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-15 20:14:30
De la: Rotty_, la data 2014-08-15 20:10:56728 , mai vorbim si maine , acum cearta-te cu Sasha...
Seara cu spor voua...


El abia astepta sa postez eu ceva ca sa inceapa sa ma contrazica cu vocabularul lui o sa-l las sa se certe singur in continuare


de cand imi tot promitii,,tn te odata de cuvant altfl lasi mpresia ca nu estii fata de cuuvant

hai vz de teaba ta si nu de vocabularul meu ci de ce faci tu cu dragostea pentru ppppatron si ce faci cu iubita lui
kudika_950728
Postat pe 15 August 2014 20:17
De la: Rotty_, la data 2014-08-15 20:17:33Deci , Sasha ...Noapte buna

28 , distractie placuta la vorbit singur... ...si somnic pufos.


bn bn ,, culca te,,nb
kudika_950728
Postat pe 15 August 2014 20:19
De la: kudika_972327, la data 2014-08-15 02:45:11Sotul care are 50 de ani m-a parasit pentru o femeie de 20 ani. A dat la o parte casnicia pe care o aveam de zeci de ani, nu a contat nimic, cei 3 baieti ai nostri, totul s-a dus pe apa sambetei.
Mi a zis ca are o relatie cu o fata care lucra secretara la firma si m-a lasat.
Si ca fata asta urmeaza sa nasca ca va fi tatic ca este fericit si ca i-a cumparat ei o casa, fara ca eu sa stiu.
Casa i-a cumparat-o pe numele ei dar cu banii lui.
A bagat si cerere de divort mi a zis ca demult ma insela cu diverse femei, si eu am simtit asta, dar ca s-a saturat ca sunt batrana, ca am intrat la menopauza si acum este cu o prospatura, ca iubeste, ca face dragoste cu fatuca aia cum nu face cu mine, si ca se simte in al noulea cer.
Baietii nostri sunt foarte suparati pe el, ne-a lasat cu viata vraiste, este indrogostit pana peste cap, iubeste si s-a terminat foarte urat casnicia noastra !
Fatuca ptr care ne-a lasat se lauda ce a facut ea, ce o iubeste pe ea ca eu, nevasta lui sunt o baba.
Fetelor nu va lasati manipulate de barbati ca iata ce fac. Intr-o zi pleaca, va lasa pt altele mai tinere si se duce dracu totu.
Este si vina mea ca am tot auzit de aventurile lui dar nu ma steptam la asa ceva. Acum el zice in stanga si in dreapta ca relatia cu mine era plictisitoare ca nu ma iubea ca acum iubeste.
Fii mei sunt socati, tatal lor ne-a parasit tocmai cand ei aveau nevoie de un model. Totii copii sunt la scoala si ce o sa zica colegii lor.
Amanta sotului meu este si gravida cu sotul meu si urmeaza sa nasca si copii mei o sa aibe un frate vitreg.

Toata viata noastra s-a distrurs, sotul meu urmeaza sa devina tata cu alta femeie, copii sunt terminati, deja colegii de scoala fac misto de ei, eu sunt sub un soc!!!
El juca teatru pe mine ma credea o baba, facea misto de mine impreuna cu amanta.
Amanta rade de noi peste tot ce performanta a facut ea, dar el nu vede si nu aude.
Este lesinat dupa ea, parca a innebunit.

Credeam ca astea sunt povesti cand auzeam alte exemple, dar uite ca mi s-a intamplat mie.
Copii mei nu isi mai revin, cel mic incepe scoala cum in septembrie este in clasa a 8 a si este terminat, ce o sa faca el ca o s rada toti colegii de el.
Mai ales ca or sa aibe un frate ca fatuca asta o sa nasca in curand.
A mai auzit cineva de asa ceva?



Se va reintoarce intr-o buna zi la tine , in momentul in care ii va disparea ceata din creier si curvestina cea mica isi va pune poalele in cap cu altii , tineri si in putere.
Vei trece peste aceasta durere si sunt sigura ca nu te vei mai uita inapoi , pt ca vei realiza ca bucuria si bogatia ta sunt copiii
Iti doresc numai bine pe viitor
-Iulya
Postat pe 15 August 2014 22:01
@ kudika_972327:

Nu am inteles chestia cu ""batrana"" . Ce-a vrut sa spuna cu asta? Cati ani ai de fapt ? Mama mea are 57 de ani si arata super. Cand iese pe strada intoarce capul barbatilor, lucru care ne distreaza grozav.:)) E o femeie care daca nu esti foarte atent ii dai cu vreo 20-25 ani mai putin.

Ce vreau de fapt sa spun. E o greseala a unui procent mare de femei de a considera ca niste ani de casnicie si copii, le vor asigura stabilitatea familiei. De aia am scris mai sus despre mama mea(tata e in continuare indragostit de ea). O femeie, indiferent de varsta nu trebuie sa se neglijeze. Inteleg ca la tine ar fi fost destul de usor sa arati excelent avand o situatie materiala buna(casa luata amantei e o dovada , nu? )

Chiar nu inteleg cum poata sa dispara dorinta de a fi frumosa la o femeie, dorinta de a fi femeie !!! Trebuia sa-l surprinzi mereu cu un nou look(nu neaparat ptr el ci mai ales ptr tine) si sa ai grija de tine ca si de copii tai.

Nu e timpul pierdut. Infloreste, redefineste-te, fi frumosa si o sa vezi ca iti va disparea si amaraciunea iar viata ti se va schimba. Pacaleste soarta. Nu esti batrana, iar menopauza e doar o chestie de care ai auzit:))

Succes in devenirea unei frumuseti de maxim 30 ani!!:)

Iulia_Mazilu_1
Postat pe 15 August 2014 23:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
indiferenta sau... 15 De la: darksukkubus69 1 Iunie 2010 19:32
Se va sfarsi vreodata dragostea? 55 De la: denis_3d25 18 Iulie 2011 11:32
Cum si cand trece? 21 De la: roz5blue6lila7 23 Decembrie 2010 20:14
Situatie grea cu fosta 62 De la: sadora 24 August 2009 21:03
S-a despartit de mine, au trecut 2 luni insa as vrea sa ne mai acordam o sansa P.S. Are cineva ghidul lui Alex David- Cum sa-ti recastigi iubita ? 9 De la: Matei_910 5 Iulie 2015 22:46