Setari Cookie-uri

Singur dar intr-o relatie

Ce ai gandi si ce ai face daca persoana iubita spune ca are o relatie cu tine doar cand ii convine ?

Daca ar continua sa flirteze pe internet sau in realitate spunand ca e singur@

Daca ar refuza sa scrie pe Facebook ca sunteti intr-o relatie sau sa nu puna nici o poza a voastra si sa nu iti dea voie sa pui nici tu.

Sa nu iti dea voie sa vorbesti cu nici o persoana pe care o cunoaste..desi familia te stie bine.
Mike_Dex
Postat pe 15 August 2014 22:53
Banuiesc sa esti o femeie care "cugeta"....nu pot sa gandesc din punctul tau de vedere, pentru ca niciodata nu m-am gasit intr-o astfel de situatie! Vezi tu, ceea ce permiti sa fii, aia esti, aia te afli a fi! Si ca sa-ti raspund la intrebare, well....probabil ca, intr-un tarziu, as ajunge la concluzia ca sunt o mare ratata si o mare proasta de care a profitat un imbecil si asta numai pentru ca eu i-am permis s-o faca! Oare de ce ai impresia ca este ultimul barbat de pe fata pamantului? Chiar atat de putin te respecti, chiar asa proasta impresie ai despre tine insati? Deschide ochii femeie...trezeste-te la realitate, fiecare sac isi gseste peticul si fiecare "essere umano" isi gseste perechea la un moment dat!
In cazul in car esti un barbat, schimba si tu genul la tot ceea ce am scris pana acum!
rondina
Postat pe 15 August 2014 23:04
-Iulya
Postat pe 15 August 2014 23:07
De la: -Iulya, la data 2014-08-15 23:07:45

rondina
Postat pe 15 August 2014 23:15
De la: rondina, la data 2014-08-15 23:15:25
De la: -Iulya, la data 2014-08-15 23:07:45



-Iulya
Postat pe 15 August 2014 23:15
De la: Mike_Dex, la data 2014-08-15 22:53:19Ce ai gandi si ce ai face daca persoana iubita spune ca are o relatie cu tine doar cand ii convine ?

Daca ar continua sa flirteze pe internet sau in realitate spunand ca e singur@

Daca ar refuza sa scrie pe Facebook ca sunteti intr-o relatie sau sa nu puna nici o poza a voastra si sa nu iti dea voie sa pui nici tu.

Sa nu iti dea voie sa vorbesti cu nici o persoana pe care o cunoaste..desi familia te stie bine.



1.Hmmmmmm,nu pot tasta ce as gandi intr-o astfel de situatie,iar de facut ,,,,nu as face nimic deosebit,caci am fost,sunt si voi ramane o doamna pana la capat,necersind atentia partenerului!!!Ma voi indeparta cu delicatete si decenta!!

2.Tipc masculin!!Este uzuala o astfel de atitudine,mai ales in lumea virtuala!

3.Nu m-ar surprinde,este o procedura des intalnita!!Totul denota falsitate si lasitate in relatai respectiva!!

4.Pfuaiiiiiiiii,aceasta atitudine nu cred ca as agrea-o,dar m-ar ajuta sa ma edific asupra caracterului persoanei in cauza!! Nici nu ar mai fi valabile presupunerile anterioare!! "Reject",it is so simple to do!!!

kudika_15804
Postat pe 16 August 2014 14:38
De la: Mike_Dex, la data 2014-08-15 22:53:19Ce ai gandi si ce ai face daca persoana iubita spune ca are o relatie cu tine doar cand ii convine ?

Daca ar continua sa flirteze pe internet sau in realitate spunand ca e singur@

Daca ar refuza sa scrie pe Facebook ca sunteti intr-o relatie sau sa nu puna nici o poza a voastra si sa nu iti dea voie sa pui nici tu.

Sa nu iti dea voie sa vorbesti cu nici o persoana pe care o cunoaste..desi familia te stie bine.


Daca spune ca are o relatie cu mine doar cand ii convine e clar ca nu se bucura sa ma aiba inpreajma lui, ca nu ma apreciaza si ca vrea sa ma tina in umbra. Nu as accepta sa fiu in umbra unui barbat niciodata!va trebui sa-mi gasesc pe cineva care sa se simta norocos ca ma are si sa fie mandru de relatia noastra. Daca flirteaza cu altele, nu am de gand sa-i fac scandal pt nu-mi sta in caracter sa ma cert, vreau sa dau dovada de moralitate si ma voi abtine! Daca continua la nesfarsit, iau masuri in privinta relatiei cu el.
Penultima intrebare este similara cu prima; daca nu se bucura sa ma aiba, ce rost mai are o astfel de relatie? Ori este un aventurier convins, ori ii este rusine de relatia cu mine; ambele variante conduc la despartire.
Sa nu-mi dea voie sa socializez?? Doamne fereste de un astfel de iubit ar fi un frustrat, lipsit de incredere in propria persoana...
Sasha_Criss
Postat pe 16 August 2014 16:01
De la: Mike_Dex, la data 2014-08-15 22:53:19Ce ai gandi si ce ai face daca persoana iubita spune ca are o relatie cu tine doar cand ii convine ?

Daca ar continua sa flirteze pe internet sau in realitate spunand ca e singur@

Daca ar refuza sa scrie pe Facebook ca sunteti intr-o relatie sau sa nu puna nici o poza a voastra si sa nu iti dea voie sa pui nici tu.

Sa nu iti dea voie sa vorbesti cu nici o persoana pe care o cunoaste..desi familia te stie bine.


Ce descrii nu este realtie ci doar un mod mizerabil de a folosi pe cineva.
Nu am avut si nu voi avea niciodata o astfel de "relatie".
Arno_28
Postat pe 17 August 2014 13:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
El spune ca daca l-as iubi as face dragoste cu el 132 De la: anal1987 18 August 2014 23:44
intre doi te atinge ploaia sau nu? 65 De la: yulyana_c 3 Noiembrie 2013 10:12
ajutor!!Nu vreau sa`l pierd!! 22 De la: roscatika23 1 Aprilie 2009 15:54
Gelozia-"boala incurabila" 41 De la: 30 Martie 2015 20:47
oare sunt insarcinata? 9 De la: broscoiu 27 Octombrie 2011 11:28