Setari Cookie-uri

perioada de ignor

Ce parere aveti despre o ea/el care sustine ca iubeste un el/ea, dar intr-o perioada de ignor din partea lui/ei merge la o cafea intr-o dimineata la un tip/tipa acasa cunoscut/a de putin timp, dar asaltandu-l/o cu mesaje in acea perioada in care ii cerea sa ii raspunda?
scump
Postat pe 22 August 2014 19:06
De la: scump, la data 2014-08-22 19:06:54Ce parere aveti despre o ea/el care sustine ca iubeste un el/ea, dar intr-o perioada de ignor din partea lui/ei merge la o cafea intr-o dimineata la un tip/tipa acasa cunoscut/a de putin timp, dar asaltandu-l/o cu mesaje in acea perioada in care ii cerea sa ii raspunda?



Nu spun nimic deosebit!!Pur si simplu,inseamna ca acel el/acea ea ii este indiferent/indiferenta persoanei in cauza,ceea ce nu se poate spune despre gazda primitoare!!!!!!
kudika_15804
Postat pe 22 August 2014 19:10
Cum interpretati reactia ignoratei/ignoratului? Dar a celui/celei care a ignorat o perioada partenera/partenerul?
scump
Postat pe 22 August 2014 19:39
De la: scump, la data 2014-08-22 19:39:51Cum interpretati reactia ignoratei/ignoratului? Dar a celui/celei care a ignorat o perioada partenera/partenerul?


Depinde de fiecare persoana in parte,acea reactie poate fi mai mult sau mai putin agresiva,permisa pana la un punct,caci afisarea indiferentei intr-o relatie declanseaza animozitate si nemultumire!!!

Reactia celui sau celei,care a ignorat?????Hmmmmmm,indiferent de reactie,daca as fi "partea vatamata" l-as declasa in secunda imediat urmatoare!!Nu m-ar interesa reactia lui,caci esafodajul relatiei a fost deja distrus, prin comportamentul avut in conditiile prezentate de tine!!!
kudika_15804
Postat pe 22 August 2014 19:55
RUGACIUNE CATRE SFANTA MARTA



Aceasta rugaciune se spune in 9 zile de MARTI la rand, avand o lumanare sfintita aprinsa. Rugaciunea este atat de puternica, incat inainte de a termina novena, se va primi lucrul cerut oricat de greu ar parea.

Sfanta MARTA, ma indrept catre tine plin(a) de incredere, cerandu-ti ajutor. Cred cu tarie ca ma vei ajuta si ma vei sprijini cand mi-e greu. Spre a-ti arata recunostinta mea, iti fagaduiesc sa o fac cunoscuta si altora aceasta rugaciune. Te rog cu umilinta sa-mi aduci alinare in suferintele si dorintele mele.
In numele negraitei bucurii care ti-a cuprins inima cand i-ai oferit adapost Mantuitorului lumii in casa ta din Betania. Te implore, roaga-te pentru mine si familia mea ca sa-l pastram pe DUMNEZEU in inimi, astfel incat sa ne invrednicim a primi ajutor in nevoile noastre, mai ales in durerea care ma copleseste acum (aici spune-ti dorinta).
Te implor ajutatoarea celor aflati in suferinta, infrange orice greutate, precum ai infrant balaurul care zace la picioarele tale.

Tatal nostrum si Nascatoarea (de 3 ori).

Sfanta MARTA, roaga-te pentru mine si familia mea.


Amin!
kudika172071
Postat pe 2 Septembrie 2014 15:15
RUGACIUNE CATRE SFANTA MARTA



Aceasta rugaciune se spune in 9 zile de MARTI la rand, avand o lumanare sfintita aprinsa. Rugaciunea este atat de puternica, incat inainte de a termina novena, se va primi lucrul cerut oricat de greu ar parea.

Sfanta MARTA, ma indrept catre tine plin(a) de incredere, cerandu-ti ajutor. Cred cu tarie ca ma vei ajuta si ma vei sprijini cand mi-e greu. Spre a-ti arata recunostinta mea, iti fagaduiesc sa o fac cunoscuta si altora aceasta rugaciune. Te rog cu umilinta sa-mi aduci alinare in suferintele si dorintele mele.
In numele negraitei bucurii care ti-a cuprins inima cand i-ai oferit adapost Mantuitorului lumii in casa ta din Betania. Te implore, roaga-te pentru mine si familia mea ca sa-l pastram pe DUMNEZEU in inimi, astfel incat sa ne invrednicim a primi ajutor in nevoile noastre, mai ales in durerea care ma copleseste acum (aici spune-ti dorinta).
Te implor ajutatoarea celor aflati in suferinta, infrange orice greutate, precum ai infrant balaurul care zace la picioarele tale.

Tatal nostrum si Nascatoarea (de 3 ori).

Sfanta MARTA, roaga-te pentru mine si familia mea.


Amin!
kudika172071
Postat pe 2 Septembrie 2014 15:16
o joaca, neseriozitate maxima scimba-l/ o...
kudika474488
Postat pe 8 Septembrie 2014 00:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iubitul meu e indiferent cu mine(cateodata) 29 De la: 9 Iunie 2013 08:37
Am nevoie de un sfat 3 De la: kudika_984823 3 Aprilie 2015 09:20
Cum se sterg discutiile adaugate? 20 De la: 2 Septembrie 2014 15:23
De cand el ma invinovatea ca il insel, m-am imbolnavit de gelozie 43 De la: AndrEEA515 22 Iulie 2009 22:49
M-a inselat sotia ! 10 De la: kudika_1016740 8 August 2016 07:17