Setari Cookie-uri

Vreau sa plec la Bucuresti cu iubitul meu pentru un week si parintii nu ma lasa !

Buna ziua ! iubitul meu are aproape 19 ani si eu am 16 ani si avem o relatie de 1 an si jumatate si de curand a hotarat impreuna cu fratele (23 ani) si iubita fratelui(25 ani) sau sa faca o iesire la Bucuresti de un weekend , noi suntem din Bacau . Sincera sa fiu , mi-ar placea foarte mult dar sunt sigura ca parintii mei nu ma vor lasa ptc ei se gandesc ca o sa dormim impreuna si o sa facem sex si le e frica la drum , eu mi-am inceput viata sexuala impreuna cu iubitul meu , dar acum problema mea este ca imi doresc foarte mult sa merg cu ei dar imi e si rusine sa o intreb pe mama si pe tata daca ma lasa .. cum as putea sa ii conving ???
Madallina16
Postat pe 18 Septembrie 2014 17:41
De la: Madallina16, la data 2014-09-18 17:41:16Buna ziua ! iubitul meu are aproape 19 ani si eu am 16 ani si avem o relatie de 1 an si jumatate si de curand a hotarat impreuna cu fratele (23 ani) si iubita fratelui(25 ani) sau sa faca o iesire la Bucuresti de un weekend , noi suntem din Bacau . Sincera sa fiu , mi-ar placea foarte mult dar sunt sigura ca parintii mei nu ma vor lasa ptc ei se gandesc ca o sa dormim impreuna si o sa facem sex si le e frica la drum , eu mi-am inceput viata sexuala impreuna cu iubitul meu , dar acum problema mea este ca imi doresc foarte mult sa merg cu ei dar imi e si rusine sa o intreb pe mama si pe tata daca ma lasa .. cum as putea sa ii conving ???



Esti minora,stai in banca ta,caci este mai sanatos!!!Invata sa iti asculti parintii!!Nici eu nu te-as lasa ,daca ai fi fiica mea,chiar daca ti-ai inceput viata sexuala!!!Discutati despre iubiti si sex de la o varsta atat de frageda,incat imi este jena sa iti dau un sfat,in aceasta viata,la aceasta varsta ,sunt mult mai multe lucruri de facut,deosebite de sexul facut cu primul prieten,si mult mai frumoase!!!

Pe de alta parte,daca parintii tai sunt moderni,fara restrictii in educatia copiilor,libertini si cu idei inovatoare in materie de a accepta libertinajul fiicei lor,poti discuta deschis cu domniile lor,explicandu-le ca,fiica lor nu mai este de mult timp ceea ce doresc ei sa fie si ca doresti sa pleci cu iubitul tau in weekend!!Este simplu,iti trebuie,doar sinceritate si indrazneala!!!
kudika_15804
Postat pe 18 Septembrie 2014 17:54
De la: Madallina16, la data 2014-09-18 17:41:16Buna ziua ! iubitul meu are aproape 19 ani si eu am 16 ani si avem o relatie de 1 an si jumatate si de curand a hotarat impreuna cu fratele (23 ani) si iubita fratelui(25 ani) sau sa faca o iesire la Bucuresti de un weekend , noi suntem din Bacau . Sincera sa fiu , mi-ar placea foarte mult dar sunt sigura ca parintii mei nu ma vor lasa ptc ei se gandesc ca o sa dormim impreuna si o sa facem sex si le e frica la drum , eu mi-am inceput viata sexuala impreuna cu iubitul meu , dar acum problema mea este ca imi doresc foarte mult sa merg cu ei dar imi e si rusine sa o intreb pe mama si pe tata daca ma lasa .. cum as putea sa ii conving ???
...de ce tie rusine????.........sa/i intrebi daca ai voie ....daca te lasa ..la 16 ani esti copil........normal ca au grija ,,sa nu ti se intample ceva,,,,,,,,,,,, ..
NEGRUTTTT
Postat pe 18 Septembrie 2014 20:46
De la: kudika_956391, la data 2014-09-18 20:46:49
De la: Madallina16, la data 2014-09-18 17:41:16Buna ziua ! iubitul meu are aproape 19 ani si eu am 16 ani si avem o relatie de 1 an si jumatate si de curand a hotarat impreuna cu fratele (23 ani) si iubita fratelui(25 ani) sau sa faca o iesire la Bucuresti de un weekend , noi suntem din Bacau . Sincera sa fiu , mi-ar placea foarte mult dar sunt sigura ca parintii mei nu ma vor lasa ptc ei se gandesc ca o sa dormim impreuna si o sa facem sex si le e frica la drum , eu mi-am inceput viata sexuala impreuna cu iubitul meu , dar acum problema mea este ca imi doresc foarte mult sa merg cu ei dar imi e si rusine sa o intreb pe mama si pe tata daca ma lasa .. cum as putea sa ii conving ???
...de ce tie rusine????.........sa/i intrebi daca ai voie ....daca te lasa ..la 16 ani esti copil........normal ca au grija ,,sa nu ti se intample ceva,,,,,,,,,,,, ..
...nu vreau sa te sperii,,,,,,dar pe mine parintii pana nu m/am maritat nu m/au lasat la discoteca...banchiete,,,si alte tampenii,,,,,adica pana la 35 ani....
NEGRUTTTT
Postat pe 18 Septembrie 2014 20:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:-< un sfat ceva? 192 De la: ice_eye 21 Aprilie 2010 01:57
Unde si cum il gasim pe Fat-Frumos? 416 De la: kudika353852 3 Februarie 2019 18:09
despre viata 16 De la: BEL_AMY1 10 Ianuarie 2011 20:18
buna 5 De la: kudika_9446 9 Iunie 2012 08:50
Caut iubita pentru un bun prieten 25 De la: Eva32 3 Septembrie 2011 01:31