Setari Cookie-uri

Alergi dupa doi iepuri si nu prinzi niciunul?

Buna all.Am 21 de ani si nu am avut nici o relatie pana acum.
Acum(ieri) insa baiatul pe care il placeam cand eram in liceu (asta dupa ce l-am salutat dupa 3 ani pe fb)m-a invitat in oras, insa inainte de a vb cu el mai este un tip care mai vorbea cu mine si mi-a zis ca vrea sa ma intalneasca(suntem din acelasi oras dar eu sunt la fac in alt oras; m-a gasit pe fb si mi-a zis ca ma cauta demult si ca asteapta demult sa ma cunoasca cu adevarat, el cunoscandu-ma acum 4 ani dar nu prea am vb multe; insa el chiar daca are nr meu nu suna-doar pe fb daca ne nimerin on in acc timp vb-asta intamplandu-se de 1 luna). Astazi tipul de al doilea m-a intrebat pe fb cand vin acasa, cand ne intalnim? Acum intrebarea mea este:ar fi corect/normal sa ma vad cu amandoi(bine nu in acelasi timplaughing). Pana la urma niciunul nu e prietenul meu(si ambii stiu ca nu am prieten)Ce pareri aveti? Multumesc
JustElla
Postat pe 9 Decembrie 2014 16:40
te plangeai ca esti virgina si acum vrei sa te intalnesti cu 2
kudika_976884
Postat pe 9 Decembrie 2014 16:47
De la: kudika_976884, la data 2014-12-09 16:47:32te plangeai ca esti virgina si acum vrei sa te intalnesti cu 2


Nu ma plangeam.Ceream doar o parere si asta in privinta faptului ca nu mai avusesem nici o relatie.Plus ce legatura are cu intrebarea actuala?
JustElla
Postat pe 9 Decembrie 2014 17:40
Ella , intalneste-te mai intai cu cel pe care-l placi mai mult , vezi cum va merge relatia intre voi iar daca va fi sa va potriviti , nu mai este necesar sa te intalnesti si cu cel de al -2-lea....in cazul in care primul nu va fi chiar pe placul tau , iti ramane a -2-a optiune.....
kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 17:46
pai si daca nu ai mai avut relatie acum mergi pe 2 fronturi
kudika_976884
Postat pe 9 Decembrie 2014 17:46
De la: Carmen_13, la data 2014-12-09 17:46:51Ella , intalneste-te mai intai cu cel pe care-l placi mai mult , vezi cum va merge relatia intre voi iar daca va fi sa va potriviti , nu mai este necesar sa te intalnesti si cu cel de al -2-lea....in cazul in care primul nu va fi chiar pe placul tau , iti ramane a -2-a optiune.....


ce buna esti la aritmetica
kudika_976884
Postat pe 9 Decembrie 2014 18:12
De la: JustElla, la data 2014-12-09 16:40:11Buna all.Am 21 de ani si nu am avut nici o relatie pana acum.
Acum(ieri) insa baiatul pe care il placeam cand eram in liceu (asta dupa ce l-am salutat dupa 3 ani pe fb)m-a invitat in oras, insa inainte de a vb cu el mai este un tip care mai vorbea cu mine si mi-a zis ca vrea sa ma intalneasca(suntem din acelasi oras dar eu sunt la fac in alt oras; m-a gasit pe fb si mi-a zis ca ma cauta demult si ca asteapta demult sa ma cunoasca cu adevarat, el cunoscandu-ma acum 4 ani dar nu prea am vb multe; insa el chiar daca are nr meu nu suna-doar pe fb daca ne nimerin on in acc timp vb-asta intamplandu-se de 1 luna). Astazi tipul de al doilea m-a intrebat pe fb cand vin acasa, cand ne intalnim? Acum intrebarea mea este:ar fi corect/normal sa ma vad cu amandoi(bine nu in acelasi timplaughing). Pana la urma niciunul nu e prietenul meu(si ambii stiu ca nu am prieten)Ce pareri aveti? Multumesc



Ella,de care tanar dintre cei doi esti atrasa????Cunoaste-l,intai,pe cel pe care il placi si te place,caci fara atractie reciproca nu poti inainta in relatia de prietenie!!!S-ar putea sa mearga relatia sau nu,dar pana nu incepi relatia respectiva nu poti decide asupra legaturii stabile!!!Nu intra in ambele relatii ,in acelasi timp,caci nu este corect!!!
kudika_15804
Postat pe 9 Decembrie 2014 18:14
De la: kudika_976884, la data 2014-12-09 18:12:44
De la: Carmen_13, la data 2014-12-09 17:46:51Ella , intalneste-te mai intai cu cel pe care-l placi mai mult , vezi cum va merge relatia intre voi iar daca va fi sa va potriviti , nu mai este necesar sa te intalnesti si cu cel de al -2-lea....in cazul in care primul nu va fi chiar pe placul tau , iti ramane a -2-a optiune.....


ce buna esti la aritmetica


eeee si iar ne iubim si zica lumea ce-o vrea
kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 18:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
care crede-ti ca este cea mai impotanta calitate a femeii,din punctul de vedere al barbatilor? 74 De la: YullyNar3 29 Aprilie 2010 17:31
Cum le place barbatilor sa fim ??? 64 De la: SweetDadyD 12 Noiembrie 2009 14:16
Eu romanca, el jumatate tigan 4 De la: ellie12 22 Decembrie 2014 04:03
Oare e iubire? 67 De la: popamelia 2 August 2012 19:51
Colon Help! 3 De la: healthy009442 1 August 2010 18:37