Setari Cookie-uri

.Squirt-ul pentru mine a devenit un dusman!cum pot sa il readuc inapoi pe iubitul meu care se simte desgustat?

Buna, am o foarte mare problema, nici nu stiu cum sa incep...pe scurt, acum cativa ani am realizat ca sunt una din putinele femei care au squirt.la inceput am fost fericita pentru ca reactia barbatilor cu care am avut relatii sexuale era una foarte buna, erau extrem de incantati.Pana azi, cand iubitul meu mi-a spus ca, dimineata cand am facut sex, a simtit miros de urina si ca se simte desgustat.cert este ca nu mai vrea sa faca sex cu mine pentru cateva zile, si mai grav este ca s-ar putea sa il pierd datorita squirtului meu.imi cer scuze ca spun asta, dar cand sunt in extaz ma transform intr`o fantana arteziana.Iubitul meu mi-a spus ca la inceput, lichidul nu avea nici un miros, dar apoi a inceput sa capete culoarea si mirosul urinei.eu stiu exact ca squirtul meu nu are miros sau culoare, dar de data asta probabil a fost urina.nu stiu cum sa rezolv aceasta problema, as vrea sa opresc squirtul, sa nu il mai aduc pe iubitul meu in aceasta stare.sincer imi e frica ca maine, nu v a mai suna.e ceva ce nu pot controla, iar sexul cu el e extrem de satisfacator, de aceea de fiecare data eu am squirt.as dori un sfat, cum pot sa il fac sa ma vrea iar si ce solutie ar fi in aceasta privinta...cum pot sa opresc acest squirt? va multumesc.
kudika_977673
Postat pe 11 Decembrie 2014 00:53
Nu il opresti ca nu e robinet, e cv firesc zic eu si alti mii de medici, chestia e ca barbatul tau e neintelegator. Nu trebuie sa iti ceri scuze pt asta, ii poti spune ca el e motivul pt care iti versi acea "substanta" si pt care esti in extaz, sa fie mandru de asta nu sa dea bir cu fugitii, ii mai poti spune si tu ca si sperma lui miroase (desigur ca nu e asa), dar nu simte el cum simti tu si nu te deranjeaza, ajungeti voi la un consens ;) daca nu, nu te merita in dormitor si punct, gasesti tu altul care sa iti merite "squirt-ul".
O noapte buna iti doresc! :)
Only_One
Postat pe 11 Decembrie 2014 01:21
De la: kudika_977673, la data 2014-12-11 00:53:00Buna, am o foarte mare problema, nici nu stiu cum sa incep...pe scurt, acum cativa ani am realizat ca sunt una din putinele femei care au squirt.la inceput am fost fericita pentru ca reactia barbatilor cu care am avut relatii sexuale era una foarte buna, erau extrem de incantati.Pana azi, cand iubitul meu mi-a spus ca, dimineata cand am facut sex, a simtit miros de urina si ca se simte desgustat.cert este ca nu mai vrea sa faca sex cu mine pentru cateva zile, si mai grav este ca s-ar putea sa il pierd datorita squirtului meu.imi cer scuze ca spun asta, dar cand sunt in extaz ma transform intr`o fantana arteziana.Iubitul meu mi-a spus ca la inceput, lichidul nu avea nici un miros, dar apoi a inceput sa capete culoarea si mirosul urinei.eu stiu exact ca squirtul meu nu are miros sau culoare, dar de data asta probabil a fost urina.nu stiu cum sa rezolv aceasta problema, as vrea sa opresc squirtul, sa nu il mai aduc pe iubitul meu in aceasta stare.sincer imi e frica ca maine, nu v a mai suna.e ceva ce nu pot controla, iar sexul cu el e extrem de satisfacator, de aceea de fiecare data eu am squirt.as dori un sfat, cum pot sa il fac sa ma vrea iar si ce solutie ar fi in aceasta privinta...cum pot sa opresc acest squirt? va multumesc.



Atat timp cat este un insensibil si incapabil sa inteleaga ca aceasta este constructia ta,ca acesta este modul tau de a reactiona in momentele intime,nu are ce cauta in viata ta,nu este ceva depenedent de tine,si domnul ar trebui sa citeasca mai mult,sa se informeze asupra acestui aspect,inainte de a te judeca!!!Sa nu iti fie jena de absolut nimic,nu ai nicio vina in desfasurarea in acest mod al lucrurilor!!!Daca ii este sila de asa ceva,trimite-l la plimbare,caci nu te poti forta sa nu mai treci prin asa ceva ,face parte din structura ta!!Fii grijulie cu igiena intima ,in general ,si inaintea actului sexual si nu iti mai face probleme!!!
kudika_15804
Postat pe 11 Decembrie 2014 08:05
Mergi la doctor.
kudykkka
Postat pe 11 Decembrie 2014 16:13
fiecar barbat cu pasarica lui
yumy
Postat pe 11 Decembrie 2014 17:35
In primul rand nu trebuie sa te simti jenata de reactiile corpului tau. Poti sa vorbesti cu iubitul tau despre asta, sa ii explici, iar daca este chiar un tip ok pentru tine, te va intelege.

Ceea ce poti face insa pentru a preveni mirosul neplacut este sa ai grija la alimentatie. La fel ca si la lichidul seminal, depinde foarte mult de ceea ce mananci. De exmeplu daca mananci peste inainte de a face sex, mirosul va fi unul mult mai deranjant decat daca ai incerca altceva. Dar , oricine mai mananca si chestii care nu sunt atat de placute olfactiv :)), incearca sa gasesti un echilibru. De asemenea, asigura-te ca bei foarte multa apa. Mai ales daca este asa cum zici tu ca elimini foarte mult, hidradeaza-te foarte foarte bine!

De oprit nu ai cum, si chiar daca reusesti sa te inchizi in mintea ta ca sa nu mai faci, o sa realizezi ca nu o sa te mai simti atat de bine in timpul sexului.
Adi90s
Postat pe 22 Decembrie 2014 16:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sexologie (medic sau cineva patit) 2 De la: kudika421339 3 Septembrie 2011 14:39
faa lenjerie 88 De la: bl_de 17 Iunie 2009 13:47
Sfaturi pentru a atinge cat mai usor orgasmul vaginal? 4 De la: kudika_22303 3 Decembrie 2012 10:43
Oare e asa?? 18 De la: kudika_nikole 21 Noiembrie 2011 23:13
Libidoul sau pofta de sex 27 De la: kudika_937309 6 Februarie 2015 10:41