Setari Cookie-uri

Cum trec peste un esec rasunator in dragoste?

Inca unul nu ma place.Problema e ca la un moment dat aveam impresia ca ma place.Acum stiu sigur ca nu, din moment ce i-am cerut nr si mi-a spus ca spera sa nu ma supar, dar ca mai tine legatura cu o fosta prietena.I-am zis ca e ok, dar nu e.Ma simt ca dracu', sunt apatica si plang incontinuu, ca dupa ce multi nu m-au vrut, acum asta, care-mi daduse impresia ca ma vrea, nu ma vrea.Parca m-a vrut si nu ma mai vrea.Ma invinovatesc, ma simt o mare proasta pentru ca sunt timida si ma simt foarte stanjenita ca nu ma vrea si stie ca eu il vreau, si nu ma pot uita la el si deja lumea p la serviciu s-a plans, sefii fac misto-uri si eu ma simt si mai jenata, imi vine sa intru in pamant de rusine ca il plac si ca el nu ma place.Vreau sa nu-l plac, dar nu-mi iese.Daca ma uit in ochii lui sau pur si simplu daca el e in preajma inima-mi bate cu putere si-mi apare involuntar un zambet cretin pe fata.Ce as putea face ca sa-mi treaca odata?Nici nu mai pot sa mananc, felurile de mancare inainte preferate acum par ca nu au nici un gust.
Achillesluv
Postat pe 18 Decembrie 2014 20:41
lasa draga ca te iau eu
kudika_976884
Postat pe 18 Decembrie 2014 20:57
BUNA, CEA MAI GREA LUPTA, E CU TINE INSUTI ! CAUTA IN ALTA PARTE !!! LUPTA CU TINE ! REPETA MEREU IN GAND, MAI ALES IN PREAJMA LUI, NU I PASA DECI NU MERITA ! FI INDIFERENTA ! FUNCTIONEAZA ! ASTA E! SOARTA !!
Lyzy47
Postat pe 19 Decembrie 2014 16:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ma place...nu ma place:)` 14 De la: Nicoleta01 23 August 2010 21:41
NOAAAPTEEE BUNAAAAA!!! 7 De la: Diavolyta_ 27 August 2009 21:43
Argumente ''Pro'' sau ''Contra''.... 27 De la: aleera 23 Iulie 2009 03:06
Cadouuuu 60 De la: Macika00 22 August 2013 03:01
Care e cea mai frumoasa amintire pe care o aveti cu iubitul vostru? 33 De la: adrianoo33 9 Noiembrie 2009 00:10