Sa aleg cu mintea sau cu sufletul? Pasiune sau respect?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 >> Sari la pagina:
Fosta membra Kudika.ro
ooo bravo gargarita mea,,mi ai depasit toate asteptarile

onli tu 1 o pentru alina
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: Only_One, la data 2015-02-15 21:04:11Ce vrei sa arati prin asta ?

Ceea ce ti-ai dorit.
Fosta membra Kudika.ro
De la: -Dyna-, la data 2015-02-15 21:07:43
De la: Only_One, la data 2015-02-15 21:04:11Ce vrei sa arati prin asta ?

Ceea ce ti-ai dorit.

Nu mi-am dorit absolut nimic, esti amabila sa imi spui tu?
Fosta membra Kudika.ro
intelegi greu onli tu,,,intr adevar,iubire,doar cu inima nu se poate,,pentru ca aia nu i defapt nici o iubire iubire e atunci cand ii spui partenerului greselile lui si el pe ale tale si incercati sa va ajutati reciproc,,atunci e iubire pentru ca intr adevar iti pasa de celalalt
Fosta membra Kudika.ro
De la: george-, la data 2015-02-15 21:09:12intelegi greu onli tu,,,intr adevar,iubire,doar cu inima nu se poate,,pentru ca aia nu i defapt nici o iubire iubire e atunci cand ii spui partenerului greselile lui si el pe ale tale si incercati sa va ajutati reciproc,,atunci e iubire pentru ca intr adevar iti pasa de celalalt

Fosta membra Kudika.ro
De la: george-, la data 2015-02-15 21:09:12intelegi greu onli tu,,,intr adevar,iubire,doar cu inima nu se poate,,pentru ca aia nu i defapt nici o iubire iubire e atunci cand ii spui partenerului greselile lui si el pe ale tale si incercati sa va ajutati reciproc,,atunci e iubire pentru ca intr adevar iti pasa de celalalt

Asta stiu.
Fosta membra Kudika.ro
cum ma sti,nu mai e anomalie?
Fosta membra Kudika.ro
De la: george-, la data 2015-02-15 21:15:31cum ma sti,nu mai e anomalie?

Degeaba iti explic ca tot n-ai sa intelegi tu care se pare ca esti mai lent ca mine.
Fosta membra Kudika.ro

Esti cam din topor tu, mai bine pune mana si citeste o carte, vezi ca forumurile nu se pun ca si lectura.
Fosta membra Kudika.ro
pai eu n am fost atent ma decat la ultima fraza a ta care e din nou gresita,,,au destul timp impreuna faza cu nici o graba nu se sustine

si nu cred ca ai ce sa mi explici decat sa o intortochezi cum ca ,cand iubesti cu inima e defapt si ratiune si altele,,,insa tu ai zis de anomalii ,,nu mai conteaza,,adevarata iubire nu inseamna iubire oarba pentru ca aia nu i iubire defapt,asta a incercat si alina sa ti spuna cred,,,,sa fi sanatos
Fosta membra Kudika.ro
De la: Only_One, la data 2015-02-15 21:21:50

Esti cam din topor tu, mai bine pune mana si citeste o carte, vezi ca forumurile nu se pun ca si lectura.

Acum inteleg de ce ai inima rupta.
Ai iubit doar cu inima , fara ratiune !
Ratiunea si inima formeaza un intreg pe aceeasi unda , apoi vb de iubire.
Fosta membra Kudika.ro
pai daca citesc carti si ajung sa zic ce zici tu nu cred ca i nici o evolutie
Fosta membra Kudika.ro
alino lasa presupunerile ca nu i treaba ta
Fosta membra Kudika.ro
De la: george-, la data 2015-02-15 21:27:10pai daca citesc carti si ajung sa zic ce zici tu nu cred ca i nici o evolutie

Noapte buna , desteptule

Fosta membra Kudika.ro
De la: george-, la data 2015-02-15 21:24:31 pai eu n am fost atent ma decat la ultima fraza a ta care e din nou gresita,,,au destul timp impreuna faza cu nici o graba nu se sustine

si nu cred ca ai ce sa mi explici decat sa o intortochezi cum ca ,cand iubesti cu inima e defapt si ratiune si altele,,,insa tu ai zis de anomalii ,,nu mai conteaza,,adevarata iubire nu inseamna iubire oarba pentru ca aia nu i iubire defapt,asta a incercat si alina sa ti spuna cred,,,,sa fi sanatos

Mai omule stiu ce e iubire oarba si ce e iubire adevarata, eu am spus ca e o anomalie sa zici ca iubesti 80% mental si punct, nu mai explic unde e greseala aici pt ca o vad doar eu.
Fosta membra Kudika.ro
De la: -Dyna-, la data 2015-02-15 21:26:23
De la: Only_One, la data 2015-02-15 21:21:50

Acum inteleg de ce ai inima rupta.
Ai iubit doar cu inima , fara ratiune !
Ratiunea si inima formeaza un intreg pe aceeasi unda , apoi vb de iubire.

Nu e adevarat, nu stii nimic despre asta!
Fosta membra Kudika.ro
De la: george-, la data 2015-02-15 21:27:10pai daca citesc carti si ajung sa zic ce zici tu nu cred ca i nici o evolutie

Nu tre sa ajungi sa zici ce zic eu ci macar sa scrii corect si tu, asta o numesc evolutie in cazul tau.
Fosta membra Kudika.ro
De la: Only_One, la data 2015-02-15 21:31:05
De la: george-, la data 2015-02-15 21:24:31 pai eu n am fost atent ma decat la ultima fraza a ta care e din nou gresita,,,au destul timp impreuna faza cu nici o graba nu se sustine

Mai omule stiu ce e iubire oarba si ce e iubire adevarata, eu am spus ca e o anomalie sa zici ca iubesti 80% mental si punct, nu mai explic unde e greseala aici pt ca o vad doar eu.

ai spus asta

Tu iti spui ca iubesti cu mintea, dar e o anomalie, aia se numeste doar respect, iubirea se face doar cu inima!

dar nu mai conteaza

Fosta membra Kudika.ro
De la: Only_One, la data 2015-02-15 21:33:38

Nu tre sa ajungi sa zici ce zic eu ci macar sa scrii corect si tu, asta o numesc evolutie in cazul tau.

corect ai dreptate
dar ce facem cu,cazul tau ,cu afirmatiile tale? ,,nu crec ca i evolutie daca cititul ne duce la asa ceva

cred ca mai bn citim ce trebui
Fosta membra Kudika.ro
Citind din mesaje plus victimizarea fetei de culoare deduc ca e acea fosta domnita cu "popcornul", pai de asta va intelegeti voi de minune, sunteti tot aceleasi 2 persoane cu, care am intrat la inceput in contradictoriu :))
Fosta membra Kudika.ro
alina ,noapte buna mai lav
Fosta membra Kudika.ro
din pacate dai semne ca se adeveresc vorbele cu,,subconstientul,si nu i bn

habar n am de popcornul tau
Fosta membra Kudika.ro
De la: george-, la data 2015-02-15 21:42:48din pacate dai semne ca se adeveresc vorbele cu,,subconstientul,si nu i bn

habar n am de popcornul tau

Dyna va stii despre ce e vorba, pt ca ei i-am facut referire.
Fosta membra Kudika.ro
De la: Only_One, la data 2015-02-15 21:38:58Citind din mesaje plus victimizarea fetei de culoare deduc ca e acea fosta domnita cu "popcornul", pai de asta va intelegeti voi de minune, sunteti tot aceleasi 2 persoane cu, care am intrat la inceput in contradictoriu :))

Fara ratiune , nu stii niciodata daca iubesti , sau nu iubesti persoana de langa tine .

Habar nu am , nici eu , de popcornul tau
Nopate buna ,ONLY .
Fosta membra Kudika.ro
De la: -Dyna-, la data 2015-02-15 21:45:47
De la: Only_One, la data 2015-02-15 21:38:58Citind din mesaje plus victimizarea fetei de culoare deduc ca e acea fosta domnita cu "popcornul", pai de asta va intelegeti voi de minune, sunteti tot aceleasi 2 persoane cu, care am intrat la inceput in contradictoriu :))

Fara ratiune , nu stii niciodata daca iubesti , sau nu iubesti persoana de langa tine .

Nopate buna ,ONLY .

Ai memoria scurta :)))
Fosta membra Kudika.ro
sunteti tot aceleasi 2 persoane cu, care am intrat la inceput in contradictoriu

ai facut referire la 2 persoane mai frend

cartile cartile
Fosta membra Kudika.ro
De la: -Dyna-, la data 2015-02-15 21:45:47

Nopate buna ,ONLY .

Am vazut ca iti spune Alina?! Si eu stiu doar de o persoana de pe forumul asta care spunea ca e tiganca si tin minte cand te suparasei ca s-a folosit termenul de tigan.
Nu esti tu acea persoana de care vorbesc ??
Fosta membra Kudika.ro
si daca e ,ce treaba are una cu alta ma
Fosta membra Kudika.ro
De la: george-, la data 2015-02-15 21:47:47sunteti tot aceleasi 2 persoane cu, care am intrat la inceput in contradictoriu

ai facut referire la 2 persoane mai frend

cartile cartile

Era vb de faza cu popcornul...in fine e posibil sa ma insel eu sa confund persoane, cel putin pe tn, dar pe ea cred ca o stiu de atunci.
Fosta membra Kudika.ro
De la: george-, la data 2015-02-15 21:51:19si daca e ,ce treaba are una cu alta ma

Nici-una BA , am terminat de mult subiectul ala, acum am inceput altul si era vorba despre Dyna, ce te tot bagi tu ca supozitorul??
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 >> Sari la pagina: