Setari Cookie-uri

Colantii - cel mai sexy outfitt pe care il poate avea o fata sau femeie

Nu conteaza daca ai fundul mai mare sau mai mic, daca ai picioarele mai lungi sau mai scurte, mai subtiri sau esti mai "bulanoasa", sau, (fiindca in outfitul asta are relevanta) daca ai pasarica mai carnoasa sau mai putin vizibila, o pereche de colanti te vor face mult mai sexy si mai atragatoare pentru un barbat si am sa ma si argumentez:

Pe langa faptul ca ofera o imagine destul de fidela asupra zonelor intime, si dupa cum stiti majoritatea barbatilor se excita vizual, mie imi place si ma atrage IDEEA. Adica aflu despre TINE, femeie sau fata pe care nu am mai vazut-o niciodata, detalii intime despre forma fundului tau, despre cum ai pasarica care labie o ai mai mare unde e cazul, etc, despre ce lenjerie porti (daca porti), fara sa fim in dormitor, ba mai mult, fara ca macar sa stii cum ma cheama, sau eu sa stiu cum te cheama. Ori ideea asta este foarte, foarte incitanta.

Voi ce parere aveti de colanti?
Erikvanderty
Postat pe 22 Martie 2015 10:36
De la: Erikvanderty, la data 2015-03-22 10:36:17Nu conteaza daca ai fundul mai mare sau mai mic, daca ai picioarele mai lungi sau mai scurte, mai subtiri sau esti mai "bulanoasa", sau, (fiindca in outfitul asta are relevanta) daca ai pasarica mai carnoasa sau mai putin vizibila, o pereche de colanti te vor face mult mai sexy si mai atragatoare pentru un barbat si am sa ma si argumentez:

Pe langa faptul ca ofera o imagine destul de fidela asupra zonelor intime, si dupa cum stiti majoritatea barbatilor se excita vizual, mie imi place si ma atrage IDEEA. Adica aflu despre TINE, femeie sau fata pe care nu am mai vazut-o niciodata, detalii intime despre forma fundului tau, despre cum ai pasarica care labie o ai mai mare unde e cazul, etc, despre ce lenjerie porti (daca porti), fara sa fim in dormitor, ba mai mult, fara ca macar sa stii cum ma cheama, sau eu sa stiu cum te cheama. Ori ideea asta este foarte, foarte incitanta.

Voi ce parere aveti de colanti?



Hmmmm,nu am nicio parere deosebita despre colanti,pentru ca port asa ceva,doar in casa,intrucat imi asigura lejeritatea necesara si un anumit confort!!!Si prefer ca zonele intime sa mi le expun in cadru intim,nicidecum in decorul citadin,dar fiecare este liber sa faca ceea ce simte si doreste!!!Frumusetea femeii nu consta in partile dorsale sau intime!!!Mama ei de Anatomie!!!
kudika_15804
Postat pe 22 Martie 2015 10:44
De la: Erikvanderty, la data 2015-03-22 10:36:17Nu conteaza daca ai fundul mai mare sau mai mic, daca ai picioarele mai lungi sau mai scurte, mai subtiri sau esti mai "bulanoasa", sau, (fiindca in outfitul asta are relevanta) daca ai pasarica mai carnoasa sau mai putin vizibila, o pereche de colanti te vor face mult mai sexy si mai atragatoare pentru un barbat si am sa ma si argumentez:

Pe langa faptul ca ofera o imagine destul de fidela asupra zonelor intime, si dupa cum stiti majoritatea barbatilor se excita vizual, mie imi place si ma atrage IDEEA. Adica aflu despre TINE, femeie sau fata pe care nu am mai vazut-o niciodata, detalii intime despre forma fundului tau, despre cum ai pasarica care labie o ai mai mare unde e cazul, etc, despre ce lenjerie porti (daca porti), fara sa fim in dormitor, ba mai mult, fara ca macar sa stii cum ma cheama, sau eu sa stiu cum te cheama. Ori ideea asta este foarte, foarte incitanta.

Voi ce parere aveti de colanti?


Nu rezonezi cu standardele media in ceea ce priveste femeile dar iti plac colantii, colanti pe care ii vezi pe majoritatea "vedetelor"... Da, sunt sexy but not enough to open a topic...
dienuscha
Postat pe 22 Martie 2015 10:50
Ma Erik , cred ca tie iti sta cel mai bine in colanti
-Dyna-
Postat pe 22 Martie 2015 14:26
Mersi Dina, e un complement de rutina dar am sa-l accept totusi

Eram chiar curios niste pareri ale fetelor legate de motivul pentru are poarta ele colanti: comoditate, se simt mai sexy, vor sa atraga, le lace senzatia aceea ca se simt expuse, etc...
Erikvanderty
Postat pe 25 Martie 2015 23:27
De la: Erikvanderty, la data 2015-03-22 10:36:17Nu conteaza daca ai fundul mai mare sau mai mic, daca ai picioarele mai lungi sau mai scurte, mai subtiri sau esti mai "bulanoasa", sau, (fiindca in outfitul asta are relevanta) daca ai pasarica mai carnoasa sau mai putin vizibila, o pereche de colanti te vor face mult mai sexy si mai atragatoare pentru un barbat si am sa ma si argumentez:

Pe langa faptul ca ofera o imagine destul de fidela asupra zonelor intime, si dupa cum stiti majoritatea barbatilor se excita vizual, mie imi place si ma atrage IDEEA. Adica aflu despre TINE, femeie sau fata pe care nu am mai vazut-o niciodata, detalii intime despre forma fundului tau, despre cum ai pasarica care labie o ai mai mare unde e cazul, etc, despre ce lenjerie porti (daca porti), fara sa fim in dormitor, ba mai mult, fara ca macar sa stii cum ma cheama, sau eu sa stiu cum te cheama. Ori ideea asta este foarte, foarte incitanta.

Voi ce parere aveti de colanti?

...pfuai, iar au lasat poarta deschisa.. sti de ce a murit pisica..din curiozitate...
.de ce nu te convingi singur?
Fulg-de-nea
Postat pe 26 Aprilie 2015 23:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Hello!Vreau sa spun ca ideile de cadouri pentru Mos Nicolae,Mos Craciun sunt absolut minunate si reusite totodata!Daca ma poate ajuta si pe mine cineva sa imi spuna de unde se pot cumpara,de exemplu setul acela de la Philips,sunt foarte incantata de el!Va 4 De la: Dontyyy 3 Decembrie 2009 13:02
catel minunat 4 De la: maravigliosa 28 Decembrie 2010 16:35
Haine dama masuri 42-60 1 De la: Dutu_Maria_Cornelia_1 27 Iulie 2015 19:59
O vrem pe oanna81 inapoi !!! 775 De la: printesa17 9 Aprilie 2010 18:09
Fooarte fain !!! 11 De la: yumalai 19 Februarie 2010 09:21