caut o prietena si nu gasesc...

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent caut o prietena si nu gasesc...: (5 din 2 voturi)

vonio1 Avatarul lui vonio1

1 mesaj

...caut o prietena si nu gasesc, toate fetele sa apeleze la miiineeeeeeeeee !

Vorbesc serios 100% cu R.T.
Raporteaza abuz de limbaj
Fulg-de-nea Avatarul lui Fulg-de-nea

18774 mesaje
Oras: bucuresti

... inteleg sa iti intelegi EU-ul..dar nici in halul asta... ....vezice bastoane iti iei...
Prietenia inseamna a darui din tine ceea ce este mai frumos pentru ca celalalt sa simta cat de mult este pretuit si sa invete sa pretuiasca si el pe altii la adevarata lor valoare!
Fulg-de-nea Avatarul lui Fulg-de-nea

18774 mesaje
Oras: bucuresti

De la: vonio1, la data 2015-04-25 23:02:54...caut o prietena si nu gasesc, toate fetele sa apeleze la miiineeeeeeeeee !

Trei brbai povestesc la bar despre cele mai bune locuri pentru a face sex. Un tnr romantic de douzeci de ani spune c lui cel mai mult i place ntr-o pdure rcoroas, la marginea unui pria, sub clar de lun. Dup prerea celui de patruzeci de ani, cel mai bine este totui acas pe o canapea comod, cu aternutul proaspt schimbat.
La care cel n pragul pensiei spune:
- Prerea mea este c cel mai bine este n picioare, n faa porii...
- Cum poti s spui aa ceva? se uit la el, mirai, ceilali doi. Nu-i comod deloc...
- Posibil, dar, dac scula i d faliment, mcar poi spune: psss, vine cineva... ..nu rade bre...

Prietenia inseamna a darui din tine ceea ce este mai frumos pentru ca celalalt sa simta cat de mult este pretuit si sa invete sa pretuiasca si el pe altii la adevarata lor valoare!
Fosta membra Kudika.ro
De la: vonio1, la data 2015-04-25 23:02:54...caut o prietena si nu gasesc, toate fetele sa apeleze la miiineeeeeeeeee !

Poate imi traduci si mie ce insemna R.T.?
Singura bucurie pe lume este de a ncepe. A tri este frumos, pentru c a tri este a ncepe, totdeauna, n fiecare clip.