Unde pot face cursuri de germana in Bucuresti?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika_986809 Avatarul lui kudika_986809

1 mesaj

Buna!
Vreau sa reincep sa invat limba germana si nu stiu unde sa ma duc. Imi puteti recomanda un centru de limbi straine unde se preda germana si chiar pot invata ceva?

Am studiat germana in liceu, dar asta a fost acum mult timp si nu prea mai stiu nimic. Am observat ca germana este foarte cautata, de asta si vreau sa ma reapuc. Ce imi recomandati?

Multumesc!
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
daca vine tot monica,cu pisica sa ti recomande e clar
kudika_15804 Avatarul lui kudika_15804

41840 mesaje
Oras: bucuresti

De la: kudika_986809, la data 2015-05-06 17:03:29Buna!
Vreau sa reincep sa invat limba germana si nu stiu unde sa ma duc. Imi puteti recomanda un centru de limbi straine unde se preda germana si chiar pot invata ceva?

Am studiat germana in liceu, dar asta a fost acum mult timp si nu prea mai stiu nimic. Am observat ca germana este foarte cautata, de asta si vreau sa ma reapuc. Ce imi recomandati?

Multumesc!

Acceseaza spatiul virtual,sunt suficiente informatii sau poti apela la serviciile unui profesor calificat in aceasta directie!!!Daca vei reusi sa ainveti aceasta limba de circulatie,va fi foarte bine,este cautata!!!

Uite ceva,poate te ajuta,intereseaza-te!!!

www.goethe.de/ins/ro/ro/buk/lrn/deu.html
Now is me,who's next!!
Teo_Kiklab_1 Avatarul lui Teo_Kiklab_1

2 mesaje

Buna! poti incerca cursurile de la Premium Teaching .. eu le-am urmat si mi-au prins bine.Iti las mai jos link-ul catre anuntul lor:

cursuri-premium.ro/cursuri/curs-germana-nivel-incepator