Setari Cookie-uri

un EL intr-o relatie: sa iese in oras si cu prietene?

Hello!
Am o intrebare, la care, sunt sigura, multe dorim sa aflam un raspuns la un moment dat. Cat de mult e prea mult?
Pe scurt, dilema e cam asa: un EL e intr-o relatie din ce in ce mai serioasa, de la prieteni, la prieteni apropiati, iubiti, etc. Daca intr-o zi, il suna o fost amica (zice el) cu care a vorbit foarte mult acum ceva ani, si il suna pt ca e intr-un moment prost in relatia ei, si nu are cu cine vorbi despre asta (zice ea), il invita la o cafea...
Ce ar trebui sa faca EL? Sa mearga, ei 2, singuri, la cafea? Sa nu mearga? Daca vrea sa mearga, prietena lui sa se supere? El sa se supere daca prietenei nu i se pare ok?
O groaza de intrebari... Apreciez orice parere, multumesc!
rainy_day
Postat pe 12 Mai 2015 00:41
Sa iasa toti 3 la o cafea mi se pare mai simplu
kudika_983971
Postat pe 12 Mai 2015 01:05
Dileme existentiale in toiul noptii ?
Rotty_
Postat pe 12 Mai 2015 07:54
De la: rainy_day, la data 2015-05-12 00:41:27Hello!
Am o intrebare, la care, sunt sigura, multe dorim sa aflam un raspuns la un moment dat. Cat de mult e prea mult?
Pe scurt, dilema e cam asa: un EL e intr-o relatie din ce in ce mai serioasa, de la prieteni, la prieteni apropiati, iubiti, etc. Daca intr-o zi, il suna o fost amica (zice el) cu care a vorbit foarte mult acum ceva ani, si il suna pt ca e intr-un moment prost in relatia ei, si nu are cu cine vorbi despre asta (zice ea), il invita la o cafea...
Ce ar trebui sa faca EL? Sa mearga, ei 2, singuri, la cafea? Sa nu mearga? Daca vrea sa mearga, prietena lui sa se supere? El sa se supere daca prietenei nu i se pare ok?
O groaza de intrebari... Apreciez orice parere, multumesc!


Sa mearga la intalnirea cu fosta iubita si sa ramana cu ea!!!Definitiv.

Sunt femeie,dar nu suport femeile care recurg la proceduri marsave ,pentru a reveni in viata fostilor iubiti!!!
kudika_15804
Postat pe 12 Mai 2015 08:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbati cu tatuaje sunt mai sexy? 117 De la: aly_b 27 Februarie 2010 17:34
o parere... 51 De la: franziska_eu 23 Ianuarie 2012 10:18
LA MULTI ANI CALIN! 54 De la: alfredodecurtofreco 2 Noiembrie 2010 18:21
Barbati vs femei 18 De la: r_girl 20 Mai 2009 13:44
iubitul meu....un mofturos 24 De la: paulapaula 18 Septembrie 2011 14:47