Setari Cookie-uri

Castiga unul dintre cele 5 Activatoare Antirid Gerovital H3 Derma+, tehnologia revolutionara de prevenire si reducere a ridurilor!

crema activ hidratanta 24 de ore
Andreea_Pinzariu_1
Postat pe 4 Iunie 2015 10:41
https://www.farmec.ro/produse/dermatocosmetice/tratament-anticadere-gerovital-h3-derma-424.html
andreea_mona2004
Postat pe 4 Iunie 2015 11:11


Din gama Gerovital H3 Derma plus am achizitionat produse pentru fica mea si pentru mine.

Foarte apreciat de mine este crema antirid si fermitate si crema dermato protectoare din gama Gerovital H3 Derma plus. Sunt la varsta cand trebuie sa previn aparitia ridurilor, de asemenea fermitatea tenului nu trebuie neglijata.

Crema dermato protectoare am aplicat-o pe ranile in urma unor comedoame, piela s-a vindecat fara sa ramana urme si foarte repede, este calmanta, si o folosesc si ca baza pentru fond de ten.

Folosesc impreuna cu membrii familiei produsele Farmec de foarte mult timp, sunt "fana" a produselor de ingrijire, am chiar si un cont pe site-ul farmec.ro din 2013.
Multumesc Farmec.
aurelianegru
Postat pe 4 Iunie 2015 11:26
Crema active hidratanta 24h Gerovital H3 Derma+ mi s-ar potrivi pentru ca am pielea uscata

adrianas18
Postat pe 4 Iunie 2015 12:25
Gel spumant purifiant Gerovital H3 Derma+ pentru ca am tenul mixt cu tendinte de ingrasaare

kudika560718
Postat pe 4 Iunie 2015 14:32
Crema active hidratanta 24h Gerovital H3 Derma ar fi perfecta pentru mine pentru ca am pielea uscata
kudika_29866
Postat pe 4 Iunie 2015 16:28
Crema active hidratanta 24h Gerovital H3 Derma+ mi s-ar potrivi pentru ca am pielea aproape uscata.

Luputi_Monica
Postat pe 4 Iunie 2015 18:01
Cred ca mi se potriveste Crema Antirid si fermitate Gerovital H3 Derma + pentru ca am un ten matur care are nevoie de produse care sa stopeze aparita ridurilor si sa redea fermitatea tenului.
kudika029927
Postat pe 4 Iunie 2015 18:56
Crema active hidratanta 24h Gerovital H3 Derma+ mi s-ar potrivi pentru ca am pielea uscata.

iulialecs
Postat pe 4 Iunie 2015 19:26
Gel spumant purifiant Gerovital H3 Derma pentru o caratare profunda
Constantin_Gornescu_1
Postat pe 4 Iunie 2015 19:29
Crema anitirid mi se potriveste de minune, pentru ca ridurile isis fac simtite prezenta tot mai mult pe tenul meu .
fetitza12
Postat pe 4 Iunie 2015 21:18
Crema active hidratanta 24h Gerovital H3 Derma+ mi s-ar potrivi pentru ca pielea mea necesita hidratare in fiecare zi.

mmonika1304
Postat pe 4 Iunie 2015 21:44
Crema antirid si fermitate Gerovital H3 Derma+,deoarece tenul meu este ridat si lipsit de fermitate


kudika420223
Postat pe 4 Iunie 2015 23:36
am peste 50 ani si gerovital pentru fermitate mi ar fi necesar
kudika624922
Postat pe 5 Iunie 2015 01:15
Crema active hidratanta 24h Gerovital H3 Derma+ mi s-ar potrivi pentru ca am pielea uscata
adrianas18
Postat pe 5 Iunie 2015 09:55
Crema antirid si fermitate Gerovital H3 Derma+,deoarece tenul meu este ridat si lipsit de fermitate

Zara_Zuzy_1
Postat pe 5 Iunie 2015 11:44
Crema antirid si fermitate Gerovital H3 Derma+....pentru un ten ridat si uscat

misha
Postat pe 5 Iunie 2015 11:55
Crema active hidratanta 24h Gerovital H3 Derma+ mi s-ar potrivi pentru ca am pielea uscata

Mary_Pmb_1
Postat pe 5 Iunie 2015 12:11
Crema antirid si fermitate Gerovital H3 Derma+,deoarece tenul meu este ridat si lipsit de fermitate
Cristina_Vlasceanu_1
Postat pe 5 Iunie 2015 12:23
Crema antirid si fermitate Gerovital H3 Derma+....pentru un ten ridat si uscat
ioporumb
Postat pe 5 Iunie 2015 12:32
Crema antirid contur ochi mi-ar fi cea mai potrivita

Stanicuta_Vlasceanu_1
Postat pe 5 Iunie 2015 12:44
Crema antirid si fermitate Gerovital H3 Derma+ pentru ca de la o varsta incolo,e necesara.
dora116
Postat pe 5 Iunie 2015 12:48
Crema antirid si fermitate Gerovital H3 Derma+,deoarece tenul meu este ridat si lipsit de fermitate

Rosu_Marin_1
Postat pe 5 Iunie 2015 12:55
Crema antirid si fermitate Gerovital H3 Derma + deoarece este vara, merg la plaja si tenul este uscat si se rideaza usor.
kudika_3483
Postat pe 5 Iunie 2015 15:10
Stilul de viata, fiind foarte alert si stresant, ni se intampla, adesea, sa ne confruntam cu problema cearcanelor, a ochilor obositi, a ridurilor fine sau a pungilor inestetice. De asemenea, o dieta nepotrivita este o cauza importanta, susceptibila de a determina aparitia acestora.
Dar, toate pot deveni istorie, daca inveti, cum sa folosesti corect crema de ochi.
Zona delicata din jurul ochilor merita extra-ingrijire pentru ca, sa arati minunat cat ai... clipi!
Ea, fiind, extrem de sensibila, nu este indicat, sa se foloseasca o crema cu parfum, pentru a evita alergiile si iritatiile, atat ale pielii, cat si ale ochilor, De aceea, din totdeauna, incepand cu 24-25 de ani, am utilizat o formulã „soft”, fara parfum!
De asemenea, in ultima vreme, am constatat rezultate exceptionale in urma folosirii Cremei Anti-rid contur Ochi Gerovital H3 Derma+

https://www.farmec.ro/produse/voteaza-25-discount/crema-antirid-contur-ochi-gerovital-h3-derma-433.html

Este vorba de un produs, special dezvoltat pentru îngrijirea zonei sensibile din jurul ochilor, cu rezultate dovedite la persoanele, avand varsta +45 (si cazul meu, evident!). Principiile active, asociate, asigurã sinergism de acþiune în trei direcþii: diminuarea ridurilor profunde, a ridurilor de expresie ºi a cearcãnelor.

Prin compoziþia sa, crema reface structura hidro-lipidica a pielii, din care, rezultã, cã pierderile de apã transepidermale sunt diminuate. Prin Aquaxyl, se refac rezervele de apã la nivelul dermului.

Efectele sunt vizibile din prima saptamana de utilizare. Liniile fine sunt estompate, pielea isi recapata fermitatea. Cearcanele sunt, puternic, diminuate. Tot atatea motive, pentru care, „Anti-rid contur Ochi Gerovital H3 Derma+” a devenit crema mea preferata!!!

In fond, fiecare varsta prezinta avatarurile si “provocarile” sale. In plus, ceea ce este natural are nevoie de a fi pus in valoare sau…. de a fi corectat.

Timpul ºi-a lãsat amprenta pe fizicul nostru, intr-un mod placut, iar, fata reflecta emotiile, traite de-a lungul vietii. Insa, nu este cazul sa ne neglijam, si, sub nici o forma, sa nu ne demoralizam. Se impune utilizarea, in continuare, a produselor cosmetice de ingrijire, de calitate, pentru curatare, hidratare si stimulare a pielii, acestea fiind susceptibile de a incetini procesul de imbatranire. Prefer o piele curata, hidratata, cu usoare riduri ”de intelepciune”!!

Atentie, deci, la aspectul «impecabil» si a nu se uita, ca, femeile sunt ca vinul bun, care, devine tot mai valoros, pe masura ce trec anii

« Nu exista femei urate, doar femei, carora nu le pasa cum arata sau care, cred ca sunt urate” –
afirma Estee Lauder.
bdoinana
Postat pe 5 Iunie 2015 15:41
Cremã antiacneicã Gerovital H3 Derma+
kudika390400
Postat pe 5 Iunie 2015 16:48
Crema antirid si fermitate Gerovital H3 Derma+ pentru ca am nevoie sa-mi atenuez ridurile ce s-au instalat aproape pe nevazute.
alexia521
Postat pe 6 Iunie 2015 13:54
De mult timp folosesc si apreciez cremele din gama Gerovital si ma bucur ca se tine pasul cu noile tendinte in materie de ingrijirea tenului.
Gama Gerovital H3 Derma+ ofera un spectru larg de tratamente, atat pentru ten cat si pentru ingrijirea parului. Eu am sa aleg anticearcanul din aceasta gama si, cu ajutorul activatorului, am sa obtin rezultate si mai bune.
veronica_bo
Postat pe 6 Iunie 2015 16:20
De la: concursKudika, la data 2015-05-27 14:59:55Kudika.ro si Farmec te invita la un nou concurs!


Spune-ne pe Forumul Kudika.ro care produs din gama Gerovital H3 Derma+ crezi ca ti s-ar potrivi cel mai bine si de ce si poti deveni castigatoarea unuia dintre cele 5 Activatoare Antirid Gerovital H3 Derma+ oferite de Farmec.


Concursul se desfasoara in perioada 29 mai -12 iunie 2015, iar castigatorii vor fi anuntati in intervalul de 12- 16 iunie 2015.


Tragerea la sorti se va realiza cu ajutorul serviciului Tragerilasorti.ro

Mult succes!
kudika_988484
Postat pe 6 Iunie 2015 21:09
Marturisesc ca si eu sunt fan al cremelor si al produselor Gerovital in general , mi-ar place tare mult un produs bun pt ten sensibil si uscat , mai ales ca am 53 de ani si sunt si ceva riduri ...Va multumesc!
kudika_956659
Postat pe 6 Iunie 2015 21:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga 5 creme Olay Total Effects de zi si 5 invitatii la lansarea DVD-ului Francesca! 204 De la: ad__83 12 Mai 2011 10:56
Concurs: Incaltamintea preferata! 1874 De la: concursKudika 25 August 2009 17:54
Castiga doua invitatii duble la Noaptea Lunga a Filmelor Scurte! 9 De la: concursKudika 17 Iunie 2011 10:49
Castiga unul dintre cele 10 seturi de ingrijire a parului oferite de Dove! 577 De la: concursKudika 15 Iulie 2014 19:51
Concurs Tchibo 3287 De la: clauditzuka 9 Martie 2010 16:23