Setari Cookie-uri

Ce fel de cursuri cautati vara aceasta?

Buna tuturor,

Gabriela ma numesc si as avea nevoie de ajutorul vostru pentru a dezvolta o platforma de cursuri. Am lansat recent http://buzzle.ro/, platforma pe care intentionez sa aduc toate cursurile din Romania.

Am cautat pentru mine cateva cursuri si mi-am dat seama ca este frustrant sa caut cursuri intr-o multime de site-uri sau de pagini google, asa ca m-am gandit ca si alte persoane au aceeasi problema si am creat platforma Buzzle.

Dureaza insa destul de mult sa adun toate cursurile din Romania si pentru inceput o sa le aduc pe cele care sunt intr-adevar la cautare. Momentan o sa gasiti pe site cursuri de engleza si de arte (canto, pian, chitara, etc), iar ambele scoli care fac aceste cursuri au recomandari bune si am si primit feedback pozitiv de la cei ce au cumparat prin Buzzle.

Ma puteti ajuta cu sugestii de cursuri pe care ati dori sa le faceti in viitorul apropiat si va promit ca voi aduce cele mai bune oferte.

Multumesc anticipat :)
kudika_988367
Postat pe 4 Iunie 2015 16:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cursuri online 3 De la: quantex 9 Iulie 2009 13:32
TV Academy - Cursuri de televiziune 1 De la: andreea_tudor06 6 August 2009 13:47
Va rog,,,,,,, ajutati-l pe, Vladut, 1 De la: marygeo 3 Martie 2009 10:37
CE STIM DESPRE FORMELE DE PSIHOTERAPIE: 10 MAI 2011. 1 De la: kudika310794 22 Aprilie 2011 11:00
Ce parere aveti despre tatuajele cosmetice ??? 8 De la: Kathara 26 Septembrie 2009 19:54