Setari Cookie-uri

Iubesc un barbat mai tanar. Ce credeti?

De la: kudika_952371, la data 2015-08-25 15:42:15 Va rog , si reciproca este valabila ?! , Intrebare : - A fost ,si este , va fi ... etc ,mai este de actualitate " barbatul- BARBAT experimentat ? " . O gurita tinerica ... a lumii " mie mi-a spus ca nu ESTE DERANJANT ! . De aici si acuma am inceput si ( se incepe ) lupta cu apropierea de cunoasterea Sarpelui raului si al binelui . Viata este o Lupta , deci ... luptati-va ! . Deranjant este cand nu vine de la sine !!! . Multumesc . Acesta este un comentariu .



Greoi de perceput ce incerci sa spui acolo...

De ce nu incerci sa explici cu cuvintele tale, asa, mai pe intelesul tuturor?
kudika_11495
Postat pe 26 August 2015 07:04
De la: kudika_11495, la data 2015-08-26 07:04:57
De la: kudika_952371, la data 2015-08-25 15:42:15 Va rog , si reciproca este valabila ?! , Intrebare : - A fost ,si este , va fi ... etc ,mai este de actualitate " barbatul- BARBAT experimentat ? " . O gurita tinerica ... a lumii " mie mi-a spus ca nu ESTE DERANJANT ! . De aici si acuma am inceput si ( se incepe ) lupta cu apropierea de cunoasterea Sarpelui raului si al binelui . Viata este o Lupta , deci ... luptati-va ! . Deranjant este cand nu vine de la sine !!! . Multumesc . Acesta este un comentariu .



Greoi de perceput ce incerci sa spui acolo...

De ce nu incerci sa explici cu cuvintele tale, asa, mai pe intelesul tuturor?



Dimpotriva,este foarte simplu de inteles,este vorba de un domn matur aflat intr-o relatie cu o tanara,nimic interesant pana aici!!!
kudika_15804
Postat pe 26 August 2015 07:32
Imi pare rau ca nu am ales sa va cant in struna sau sa va mangai frumos si delicat pe cap, dar nu am nici un interes sa spun exact ceea ce vreti voi sa auziti, doar de dragul de a va face sa va simtiti bine, mi-am spus parerea personala vis a vis de acest subiect ai daca nu va place, va invist sa treceti la urmatoarea postare.

Consider ca relatia dintre o femeie mult mai mare de varsta cu un barbat mai mic, nu are un viitor lung si fericit!

As vrea sa va vad pe cele care va laudati acum ca aveti 40 si ei au 30 sau mai putin, cum va veti simtii cand veti avea 60 iar ei sunt in "criza de la 40" si se uita dupa fetite, care sa le ridice moralul, ca sa nu spun altceva

Cred ca, experinta cu unul tanar, viril si potent este de bun augur pentru o experienta sexuala variata, dar categoric nu cred ca este si de durata!


kudika_11495
Postat pe 26 August 2015 07:34
In ce priveste relatia unei tinere cu un barbat cu mult mai batran ca ea, sunt sanse mult mai mari sa reziste, pentru simplu motiv ca se bazeaza pe suport financiar si nu pe sex ca in cazul celalalt.
Femeia fiind dispusa sa cedeze si sa stea in relatie, stiindu-se asiguarata financiar pe viata, chiar daca se sacrifica de dragul copilasilor ei.

Nu mi se pare normal sa-ti alegi partenerul de viata nici pentru performanetele lui sexuale si nici pentru banii lui!

kudika_11495
Postat pe 26 August 2015 07:43
Multumesc ! . Asta este , sunt intr-o relatie superrrrr , dar efemera ca toate cele .
kudika_952371
Postat pe 26 August 2015 15:13
un citat zice : e imposibil, a spus mandria
e riscant, a spus experienta
nu are rost, a spus ratiunea
INNCEARCA, a soptit inima.
sparcom_94
Postat pe 27 August 2015 12:09
Fa tu primul pas ,daca nu o vei face, mai tarziu iti va parea rau.Nu ai nimic de pierdut.
kudika143709
Postat pe 5 Februarie 2018 18:20
Servus, sunt nou, îmi dai un rating te rog...eu am avut prietenă cu 12 ani mai mare decât mine și pot spune că ne-am potrivit/iubit destul de mult. Vârsta nu e o divergență, mă rog să nu băgați părinții în discuție (mai ales ai lui). Din punctul meu de vedere 6 ani nu e diferență, mai ales dacă (intuiesc că n-ai copii sau foste căsnicii), atunci e ok...ține mai mult de cât vă potriviți vs. diferența de vârstă...cheers.
kudika_1033969
Postat pe 6 Septembrie 2018 18:21
Servus, sunt nou, îmi dai un rating te rog...eu am avut prietenă cu 12 ani mai mare decât mine și pot spune că ne-am potrivit/iubit destul de mult. Vârsta nu e o divergență, mă rog să nu băgați părinții în discuție (mai ales ai lui). Din punctul meu de vedere 6 ani nu e diferență, mai ales dacă (intuiesc că n-ai copii sau foste căsnicii), atunci e ok...ține mai mult de cât vă potriviți vs. diferența de vârstă...cheers.
kudika_1033969
Postat pe 6 Septembrie 2018 18:23
Servus, sunt nou, îmi dai un rating te rog...eu am avut prietenă cu 12 ani mai mare decât mine și pot spune că ne-am potrivit/iubit destul de mult. Vârsta nu e o divergență, mă rog să nu băgați părinții în discuție (mai ales ai lui). Din punctul meu de vedere 6 ani nu e diferență, mai ales dacă (intuiesc că n-ai copii sau foste căsnicii), atunci e ok...ține mai mult de cât vă potriviți vs. diferența de vârstă...cheers.
kudika_1033969
Postat pe 6 Septembrie 2018 18:24
Servus, sunt nou, îmi dai un rating te rog...eu am avut prietenă cu 12 ani mai mare decât mine și pot spune că ne-am potrivit/iubit destul de mult. Vârsta nu e o divergență, mă rog să nu băgați părinții în discuție (mai ales ai lui). Din punctul meu de vedere 6 ani nu e diferență, mai ales dacă (intuiesc că n-ai copii sau foste căsnicii), atunci e ok...ține mai mult de cât vă potriviți vs. diferența de vârstă...cheers.
kudika_1033969
Postat pe 6 Septembrie 2018 18:24
Servus, sunt nou, îmi dai un rating te rog...eu am avut prietenă cu 12 ani mai mare decât mine și pot spune că ne-am potrivit/iubit destul de mult. Vârsta nu e o divergență, mă rog să nu băgați părinții în discuție (mai ales ai lui). Din punctul meu de vedere 6 ani nu e diferență, mai ales dacă (intuiesc că n-ai copii sau foste căsnicii), atunci e ok...ține mai mult de cât vă potriviți vs. diferența de vârstă...cheers.
kudika_1033969
Postat pe 6 Septembrie 2018 18:25
Cred ca diferentele de varsta sunt discutabile, depinde de educatie, de statutul social si de multi alti factori care pot influenta o relatie intre doi oameni.
kudika_1039020
Postat pe 7 Noiembrie 2019 11:49
Cam același lucru este și între un bărbat mai mare și o femeie mai tânără...
Been there Done that !
yneedlove
Postat pe 29 Martie 2022 08:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O tara plina de frustrate:-j 0 De la: 3 Octombrie 2010 00:57
in lipsa de somn... 22 De la: kudika_19922 21 Decembrie 2012 20:24
niste sfaturi ...sau opinii daca se poate 157 De la: babe02 12 Septembrie 2012 12:20
nu stiu ce sa fac... 27 De la: pamela_1 25 Martie 2009 15:06
EU CAPRICORN EL TAUR? 3 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:11