Setari Cookie-uri

Nevoie de ajutor(legat de sex sialtele)

Salutare, sunt nou si as vrea sa vorbim niste lucruri. Am 19 ani si nu am avut nici o data o prietena. In afara de mama mea nu am vorbit cu nimeni despre sex. Am incercat o singura data sa imi fac o prietena dar nu s-a putut. Nu m-am sarutat nici o data cu nimeni ce sa mai vb de sex. Eu vreau sa imi raspundeti la niste intrebari:1 ii normal 2 cuplurile fac sex la scurt timp dupa ce se cupleaza 3 se practica des perversiunile (oral,anal, etc). Ce nu vreau: mistouri, bataie de joc la adresa mea. Daca totusi se intampla asta iea de pe grup fara probleme. Doamne-ajuta.
kudika_992364
Postat pe 17 August 2015 02:01
De la: kudika_992364, la data 2015-08-17 02:01:23Salutare, sunt nou si as vrea sa vorbim niste lucruri. Am 19 ani si nu am avut nici o data o prietena. In afara de mama mea nu am vorbit cu nimeni despre sex. Am incercat o singura data sa imi fac o prietena dar nu s-a putut. Nu m-am sarutat nici o data cu nimeni ce sa mai vb de sex. Eu vreau sa imi raspundeti la niste intrebari:1 ii normal 2 cuplurile fac sex la scurt timp dupa ce se cupleaza 3 se practica des perversiunile (oral,anal, etc). Ce nu vreau: mistouri, bataie de joc la adresa mea. Daca totusi se intampla asta iea de pe grup fara probleme. Doamne-ajuta.



1,Este normal,nu ai o suta cincizeci ani,ai tot timpul din lume pentru a intra intr-o relatie!!Te apreciez pentru faptul ca esti apropiat de mama ta.

2.Din pacate,se practica sexul inca de la prima intalnire,in foarte multe cazuri.

3.Perversiunile sexuale tin de alegerea fiecarei persoane si de trainicia si importanta relatiei,nu este o conditie obligatorie ,pentru ca o relatie sa se desfasoare normal!!!

4.Nu iti recomand experimentarile fara rost,esti inca un copil,chiar daca ai varsta de nousprezece ani,asculta sfaturile mamei,sunt importante in aceasta etapa de viata!!!
kudika_15804
Postat pe 17 August 2015 07:14
1. Ai timp sa-ti incepi viata sexuala.
2.Ideea de a face sex dupa putin timp la inceputul unei relatii , depinde de mentalitatea si principiile fiecarei persoane in parte.
3.Perversiunile pe care le-ai mentionat sunt practicate de oameni cu instincte primitive si dezgustatoare , ce nu au nicio legatura cu actul dragostei !O relatie sau casnicie , NU se mentine datorita sexului oral sau anal , ci de cu totul alte criterii , frumos imbinate cu dragoste.
Sa nu-mi spui ca la varsta ta , nu poti face diferenta si-ti lipseste discernamantul de a alege intre ceea ce este normal si anormal , pt a nu a avea nevoie de confirmarile si convingerile altora !
Dar fiecare are dreptul sa aleaga ceea ce -l duce dracu mintea !
kudika_988778
Postat pe 18 August 2015 13:11
1.nu prea e normal pt ca totusi ai 19 ani si esti si baiat,adica nush cati baieti virgini la 19 ani mai exista.Daca nu simti nevoia de relatii intime nu o face,dar daca simti nevoia fao!!Nu mai suntem pe vremea bunicii.Nici atunci nu se tinea cont daca baiatul mai e sau nu virgin.Din cate te vad eu pe tn imi pari cam curios,cred ca ai vrea sa incerci
2.depinde cat de mult te atrage persoana cu care iesi...Daca esti fff excitat o faci din prima zi,daca nu esti sigur mai astepti,dar tu ca baiat....mai mult o fata ar trebui sa gandeasca asa,baiatul intotdeauna incearca .Prima oara e mai greu,partea asta cu virginitatea ca apoi nu te mai gandesti
3.cat despre perversiuni...atata timp cat va atrag pe amandoi sa incercati ceva nou sau cand apare monotonia e bn parerea mea.Macar faceti o incercare.Daca va place o mai faceti,daca nu nu,dar macar ati incercat si poate descoperiti placeri noi
GoldAngel
Postat pe 20 Februarie 2016 14:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce ati face voi fetelor daca var propune cineva sa faceti sex 148 De la: mikela_my 5 August 2009 14:55
Cu ce vã îngriiți tenul? 4 De la: Nadejda_Croitoru_1 20 Iunie 2016 22:32
preludiul pentru femei 29 De la: Tazmanian 12 Iunie 2009 00:52
si barbatii vor sa faca dragoste...nu doar sex 296 De la: SIDONIA69 8 Mai 2009 06:12
buna 37 De la: dyannamaryaa 20 Decembrie 2009 16:26