Setari Cookie-uri

Schimbare de job

Buna

In urma cu 2 saptamani mi-am schimbat locul de munca.Am lucrat la o multinationala dar nu am m-ai rezistat stresului, volumului de munca si modului cum eram tratati ca si angajati.
Am avut un post cu multe responsabilitati si era f imp ce faceam.
M-am mutat la alta firma unde la fel am multe responsabilitati dar din nefericire pt mine nu ma pot acomoda nici aici.Nu imi arata nimeni nimic si ma simt frustrata ca nu prea stiu si nu acumulez informatii.Aproape ca am intrat in depresie.
Va rog sa va dati cu parerea daca asa este cand schimbi job-ul si trebuie sa treaca o perioada pana cand incepi sa ai habar sau eu am o problema.
kudika_22929
Postat pe 19 August 2015 15:04
De la: kudika_22929, la data 2015-08-19 15:04:43Buna

In urma cu 2 saptamani mi-am schimbat locul de munca.Am lucrat la o multinationala dar nu am m-ai rezistat stresului, volumului de munca si modului cum eram tratati ca si angajati.
Am avut un post cu multe responsabilitati si era f imp ce faceam.
M-am mutat la alta firma unde la fel am multe responsabilitati dar din nefericire pt mine nu ma pot acomoda nici aici.Nu imi arata nimeni nimic si ma simt frustrata ca nu prea stiu si nu acumulez informatii.Aproape ca am intrat in depresie.
Va rog sa va dati cu parerea daca asa este cand schimbi job-ul si trebuie sa treaca o perioada pana cand incepi sa ai habar sau eu am o problema.



Exista o perioada de acomodare ,valabila la orice nou loc de munca,este firesc as fie astfel,dar DACA NU ITI PLACE CEEA CE FACI,se schimba datele problemei!!!Incearca sa fii sociabila cu noii tai colegi,apropie-te de ei,poate te vei integra in noul colectiv de munca!!!
kudika_15804
Postat pe 19 August 2015 15:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un job in plus 5 De la: bunicuta66 1 Noiembrie 2010 12:08
Alatura-te echipei FM Group 1 De la: loredana71 12 Martie 2010 15:03
Cineva stie o firma serioasa prin care se poate pleca in Strainatate? 201 De la: kudika_937167 10 Martie 2019 00:06
concurs 7 De la: lorettagodeanu 28 Aprilie 2009 21:30
programele de afiliere-o sursa de venit 2 De la: emmig 23 Februarie 2010 21:10