Setari Cookie-uri

Colagenul lichid imbogatit cu acid hialuronic

Colagenul in forma lichida si de o calitate superioara din surse naturale de peste, combinat cu acid hialuronic, vitamina C,vitamina A, complexul si zinc de la myelements prezinta o serie de proprietati benefice care-l diferentiaza de alte produse pe baza de colagen:
- forma lichida ii permite o patrundere mai rapida in profunzime
- se poate administra ca atare sau diluat ½ in apa
- nu are miros de peste
- forma peptidica ii accelereaza absorbtia
- datorita continutului ridicat in vitamina C are efect antioxidant

COLAGENUL BEAUTIN conține colagen din peștele Tilapia, care beneficiazã de cel mai ridicat nivel de aminoacizi specifici ce contribuie la sãnãtatea pielii, comparativ cu alte tipuri de colagen, recoltate de la alte specii.


Rezultate vizibile apar dupã 12 sãptãmâni de utilizare conform studiilor clinice

- imbunatatirea texturii pieli, cu reducerea vizibila a ridurilor

- refacerea fermitatii sia elasticitatii pielii

Durata de acțiune a produsului variazã în funcție de condiția diferitã a pielii, stilul de viațã și dieta.
gabriela-p
Postat pe 20 August 2015 19:02
Acest amestec mi se pare benefic pentru mezoterapia faciala, mai ales ca orice tip de hidratare nu strica.
elena_gheorghe
Postat pe 30 Mai 2016 15:28
Eu am descoperit acidul hialuronic de la Teosyal si sunt deja la al doilea retus recomandat la fiecare 6 luni. Faptul ca am ales sa merg intr-o clinica specializata pe asa ceva mi-a schimbat modul de a privi lucrurile cand vine vorba de ingrijirea fetei si recomand tuturor sa incerce tratamentul acesta. Mie mi-a fost aplicat produsul TeoSyal First Lines, pentru ca aveam doar riduri fine, dar exista si varianta pentru riduri adanci, precum si de interventie asupra buzelor. Sunt si pro creme de ingrijire faciala, dar acest tratament cu siguranta intrece orice asteptari.
kudika_1017531
Postat pe 27 August 2016 16:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
A facut cineva microdermoabraziune? 10 De la: roxys 10 Noiembrie 2012 18:56
PRODUSE PROFESIONALE LA PRETURI F BUNE ONLINE 1 De la: afroditalady 5 Octombrie 2008 17:41
vopsirea genelor 12 De la: kudika_961276 15 Aprilie 2014 15:57
cine a folosit derma genese contur ochi 4 De la: kudika138959 7 Martie 2010 14:16
Ten gras - top preferinte - apa termala / crema hidratanta pt ten acneic 5 De la: Laurelin 28 Aprilie 2010 00:03