Setari Cookie-uri

propun un joc

La un seminar al femeilor, pe tema “Cum sa traiesti intr-o atmosfera de dragoste cu sotul tau”, participantele au fost intrebate daca isi iubesc sotii. Toate au ridicat mana, aprobator.

Atunci au fost intrebate cand le-au spus, ultima data, sotilor ca ii iubesc. Unele au raspuns ca azi, altele ca ieri, altele ca nu-si amintesc.

Atunci au fost rugate sa le expedieze sotilor un SMS, cu textul ” Te iubesc, scumpule ! ” iar apoi sa citeasca raspunsurile primite.

Iata cateva:

1. Cine esti ?

2. Te simti bine ?

3. Ma iubesti ?

4. Ce mai e acum ? Ceva cu masina ?

5. N-am inteles, ai tastat gresit ?

6. Ce-ai mai facut acum? De data asta nu te mai scuz !

7. Nu ma lua pe ocolisuri, spune direct cat vrei !

8. Oare visez?

9. Daca nu-mi spui cui ii este adresat mesajul, fac moarte de om !

10. Raspunsul la ce vrei tu este nu !



Ei fetelor voi ce raspuns ati primit?

kudika419488
Postat pe 31 August 2015 13:13
De la: kudika419488, la data 2015-08-31 13:13:13La un seminar al femeilor, pe tema “Cum sa traiesti intr-o atmosfera de dragoste cu sotul tau”, participantele au fost intrebate daca isi iubesc sotii. Toate au ridicat mana, aprobator.

Atunci au fost intrebate cand le-au spus, ultima data, sotilor ca ii iubesc. Unele au raspuns ca azi, altele ca ieri, altele ca nu-si amintesc.

Atunci au fost rugate sa le expedieze sotilor un SMS, cu textul ” Te iubesc, scumpule ! ” iar apoi sa citeasca raspunsurile primite.

Iata cateva:

1. Cine esti ?

2. Te simti bine ?

3. Ma iubesti ?

4. Ce mai e acum ? Ceva cu masina ?

5. N-am inteles, ai tastat gresit ?

6. Ce-ai mai facut acum? De data asta nu te mai scuz !

7. Nu ma lua pe ocolisuri, spune direct cat vrei !

8. Oare visez?

9. Daca nu-mi spui cui ii este adresat mesajul, fac moarte de om !

10. Raspunsul la ce vrei tu este nu !



Ei fetelor voi ce raspuns ati primit?




Sigur nu iti este foameeeeeeeeeeeee????

Lasand gluma la o parte,am primit raspunsul "Si eu...!",dar,in timp,s-a dovedit a fi un raspuns de o falsitate fara margini!!Este trist,nu????
kudika_15804
Postat pe 31 August 2015 13:26
De ce sa imi fie foame?
Poi de ce crezi ca a fost fals raspunsul?
Pe mine m-a sunat si m-a intrebat ce am patit, daca e totul in regula...
kudika419488
Postat pe 31 August 2015 13:41
De la: kudika419488, la data 2015-08-31 13:41:47De ce sa imi fie foame?
Poi de ce crezi ca a fost fals raspunsul?
Pe mine m-a sunat si m-a intrebat ce am patit, daca e totul in regula...



Nu la tine se referea intrebarea legat ade starea de foame,ci la mine,caci sunt o pofticioasa si o mancacioasa!!!

Raspunsul dat a fost fals ,pentru ca dovezile nu au intarziat sa apara,spre disperarea domnului in cauza!!Orice eveniment din viata devine o experienta instructiva!!!!
kudika_15804
Postat pe 31 August 2015 13:46
Mda, decat sa zica si sa faca pe dos, mai bine sa nu zica dar sa demonstreze ca iubeste.
kudika419488
Postat pe 31 August 2015 15:56
Mi se pare aiurea de tot sa trimit un simplu mesaj de parca i-as da buna ziua , iar raspunsurile barbatilor mi se par firesti , pt ca daca as primi asa tamn nesam o astfel de declaratie :)) m-as intreba la fel :)care-i jocul acelui mesaj.

Eu formulez altfel daca tot simt nevoia sa-i transmit ca-l iubesc , un mic exemplu :)intr-o zi cand ploua , tuna , fulgera , ii scriu : vremea este superba :)) iar tu esti soarele sufletului meu :* ...iar faptele lui imi confirma acel te iubesc , iar raspunsul lui este mereu pe placul sufletului meu
kudika_988778
Postat pe 3 Septembrie 2015 17:53
Chiar credeti in astfel de jocuri? Sunt mai degraba copilarii de pierdut timpul :)
Disabete
Postat pe 6 Martie 2016 00:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa fac? 8 De la: contessyna 16 Februarie 2012 08:45
iubire sau obisnuinta? 18 De la: kudika139991 9 Martie 2010 15:39
ce e rau in a fi fost casatorita 53 De la: catalina69 18 Mai 2010 11:54
dupa doi ani jumate de intilnire mia propus sa locuim impreuna, ce parere aveti? 2 De la: kudika_nikole 22 Decembrie 2011 16:45
Reprezinta casatoria dovada de iubire absoluta? 20 De la: sadora 25 August 2009 15:56