Setari Cookie-uri

sex cu alta tipa,el priveste

Am o relatie de 3 ani si jumatate.De ceva vreme am impresia ca a cam intervenit monotonia in pat si initial ma gandeam sa mai gasesc o fata pentru sex in trei.initial ma gandeam sa-i fac o surpriza iar ulterior poate sa gasim si un baiat sau un cuplu...in fine.Doar ca m-am gandit mai bine si noi suntem cam gelosi si ma gandeam sa nu intervina gelozia sau discutii si certuri dupa aia.Intr-un moment de ,,conversatie deschisa,, si el mi-a marturisit ca i se pare ca a cam intervenit monotonia si eu i-am spus ce idee avusesem si desi a fost incantat de idee am ajuns amandoi la concluzia ca e posibil sa intervina discutii.Acum el a venit cu alta idee care m-a pus pe ganduri,sa gasim o fata iar eu sa fac sex cu ea in timp ce el priveste si dupa aia sa fac eu sex cu el.Ar fi vre-o fata interesata? ( tin sa specific ca vreau o fata curata si cu bun simt) si a-ti putea sa-mi da-ti vreun sfat sau ceva de genul pentru ca eu cam stau in dubii desi si pe mine ma incanta ideea.mersi
mariaro
Postat pe 27 Noiembrie 2015 19:17
poate ti ei si un ied ,sa alungati monotonia
kudika_991915
Postat pe 28 Noiembrie 2015 11:05
nu de la persoane inguste la minte ca tine as fi vrut un sfat, desi nu stiu daca esti ingust la minte sau doar frustrat.Probabil nu ai pe nimeni sau daca ai, stai langa vre-o frigida
mariaro
Postat pe 28 Noiembrie 2015 11:31
,,ai dreptate,,poate un babuin te va ajuta sa fi si mai ,,,deschisa,,, la minte decat esti


kudika_991915
Postat pe 28 Noiembrie 2015 12:20
kudika_988778
Postat pe 28 Noiembrie 2015 12:23
De la: kudika_991915, la data 2015-11-28 12:20:29 ,,ai dreptate,,poate un babuin te va ajuta sa fi si mai ,,,deschisa,,, la minte decat esti




ai sa mori in pozitia misionarului
mariaro
Postat pe 28 Noiembrie 2015 12:59
kudika_988778
Postat pe 28 Noiembrie 2015 13:01
daca te ai plictisit de misionarism si vrei cercopiteci nu i problema mea fi deschisa la noi experiente cercopitaciene andruta
kudika_991915
Postat pe 28 Noiembrie 2015 13:13
arata i lumii ce minte si piciore deschise ai tu
kudika_991915
Postat pe 28 Noiembrie 2015 13:16
kudika_988778
Postat pe 28 Noiembrie 2015 13:17
De la: alex4andra, la data 2015-11-27 19:17:27Am o relatie de 3 ani si jumatate.De ceva vreme am impresia ca a cam intervenit monotonia in pat si initial ma gandeam sa mai gasesc o fata pentru sex in trei.initial ma gandeam sa-i fac o surpriza iar ulterior poate sa gasim si un baiat sau un cuplu...in fine.Doar ca m-am gandit mai bine si noi suntem cam gelosi si ma gandeam sa nu intervina gelozia sau discutii si certuri dupa aia.Intr-un moment de ,,conversatie deschisa,, si el mi-a marturisit ca i se pare ca a cam intervenit monotonia si eu i-am spus ce idee avusesem si desi a fost incantat de idee am ajuns amandoi la concluzia ca e posibil sa intervina discutii.Acum el a venit cu alta idee care m-a pus pe ganduri,sa gasim o fata iar eu sa fac sex cu ea in timp ce el priveste si dupa aia sa fac eu sex cu el.Ar fi vre-o fata interesata? ( tin sa specific ca vreau o fata curata si cu bun simt) si a-ti putea sa-mi da-ti vreun sfat sau ceva de genul pentru ca eu cam stau in dubii desi si pe mine ma incanta ideea.mersi



"Stai in dubii"??????Cum asa?????

Draga mea, doar urmarindu-ti scrierea si exprimarea, m-am edificat asupra ta, nu ca as fi avut vreo indoiala in aceasta directie!!!!Greselile de exprimare si gramaticale nu lasa loc echivocurilor, deci, sfatul meu este urmatorul:

In pauzele de sex animalic cu un barbat sau o suta, cu inca o femeie sau o mie de astfel de exemplare, invata Gramatica Limbii romane, acordurile cuvintelor, nu de alta, dar poate vei intalni un partener care te va indreba daca practici si alte forme de sex si cand iti va auzi exprimarea, va intra in deriva de ordin sexual si ce vei face atunci??????Vei ramane fara partener si nesatisfacuta, ceea ce va fi o mare tragedie pentru tine!!!

In problema ta de interes, poti astepta sa se logheze practicantele cu aceeasi indeletnicire, sunt cateva aflate in vesnica cautare, nu iti spun numele lor, caci ar fi deranjant pentru ele, dar le vei simti dupa miasma lasata in urma lor!!!

In rest, munca vesela iti doresc!!!
kudika_15804
Postat pe 28 Noiembrie 2015 13:28
ea cunoaste tot pe aici,,inclusiv mesajele private,,este zana ,,buna,,a sitului
kudika_991915
Postat pe 28 Noiembrie 2015 13:41
kudika_988778
Postat pe 28 Noiembrie 2015 13:42
Nu consider ca felul unui om de a scrie pe un forum denota caracterul acestuia.Nu ma cunosti si nu stii absolut nimic despre mine, nici ce fel de caracter am, nici ce fel de viata duc si mai ales nici ce studii am.In privinta ta insa eu am anumite dubii tinand cont de faptul ca judeci un om fara ca macar sa ai habar cine e.Deci ar trebui mai intai sa iti pui un semn de intrebare asupra personalitatii tale care lasa mult de dorit.In alta ordine de idei,daca vreau sa-mi condimentez viata sexuala cu un partener stabil, pe care il cunosc de vre-o 9 ani, inseamna ca pur si simplu vreau sa ne oferim in pat tot ceea ce avem nevoie, nu sa stam cu gandul ,,oare cum ar fi,, si sa gasim ceea ce ne dorim la altcineva.Cand sunteti inselati stiti sa va plangeti si nu gasiti explicatie.Cand inselati spuneti ca nu era ce va doreati.Faceti si comunicati ce va doriti si nu mai postati in minorosite
mariaro
Postat pe 28 Noiembrie 2015 13:57
i ai dat apa la moara de abia asteapta sa scrie vorbe goale,,la sfarsit o sa i multumesti si tu ca altii fi fara grija,,pentru ca ave ti minte multa,la fel ca ea
kudika_991915
Postat pe 28 Noiembrie 2015 14:02
apropo,,vezi ca,cateodata ti se face rau de la condimente andruta,,si faci bubita
kudika_991915
Postat pe 28 Noiembrie 2015 14:03
apropo... viata iti e atat de ratata incat nu ai ce face decat sa dai comentarii aiurea care oricum nu au nici sens,nici farmec si mai ales nici haz? esti exact ca genul ala de oameni care vor sa se afirme doar ca nimeni nu-i baga in seama
mariaro
Postat pe 28 Noiembrie 2015 14:13
daca te referi la mn asa zisa ta argumentatie nu are nici un temei,,dc? pai simplu eu incerc sa te ajut ar trebui sa mi multumesti,,nu ai zis tu ca nu mai ai piper in pat si te plictisesti? si vrei diversitate ca esti monotona?,,te am ajutat cu un sfat,BABUINUL
kudika_991915
Postat pe 28 Noiembrie 2015 14:18
vad ca o tot tii pe a ta cu babuinul.Se numeste zoofilie si mi-ai cam creat impresia ca ai fii vre-un gen de zoofil odata ce tot insisti pe acest subiect.
mariaro
Postat pe 28 Noiembrie 2015 14:30
pai si ce conteaza draga ca i zoofilie,nu ziceai ca esti deschisa la minte
kudika_991915
Postat pe 28 Noiembrie 2015 14:32
sunt deschisa la minte nu labila psihic
mariaro
Postat pe 28 Noiembrie 2015 14:37
aaa,ok,,atunci sezi cuminte in banca ta daca nu esti labila psihic,ca 9 ani intr o secunda se duc pe apa sambetei
kudika_991915
Postat pe 28 Noiembrie 2015 14:43
pai asta vroiam sa aflu daca v-a afecta in vre-un fel relatia.dar voi nu stiti decat sa faceti misto
mariaro
Postat pe 28 Noiembrie 2015 14:53
ala nu a fost misto,ci un lucru din care cred totusi ca ai invatat ceva,,,,si logic ca i ft posibil sa afecteze relatia in afara faptului ca i un mare pacat
kudika_991915
Postat pe 28 Noiembrie 2015 14:57
asta sa fie marele pacat al omenirii.sincer? care a fost cea mai mare nebunie in materie de sex pe care ai facut-o?
mariaro
Postat pe 28 Noiembrie 2015 15:04
Intr-o relatie ce exista sentimente si respect reciproc ,nu are ce cauta o a 3 a persoana !. Monotonia se instaleaza doar in cazul cand sentimentele nu exista ,iar din ceeea ce relatezi , relatia dintre voi s-a terminat de mult , de preferat fiecare pe drumul sau !
Decizia iti apartine , este viata ta ...
kudika_988778
Postat pe 28 Noiembrie 2015 15:06
pacate facem toti,asta nu inseamna ca trebui sa ne mandrim cu ele sau sa le promovam,,,si da,,este un mare pacat chir daca tu acum o ei in joaca
kudika_991915
Postat pe 28 Noiembrie 2015 15:08
te asigur ca exista sentimente.Suntem amandoi destul de maturi si stiu ca daca n-ar mai exista sentimente din partea vreunuia dintre noi am pleca fara sa ne mai uitam inapoi.Doar ca am vrea sa incercam ceva nou in pat,inca nu ne-am decis daca o sa o facem sau nu deocamdata inca echilibram argumente pro si contra.Cand am vorbit despre o a 3-a persoana mi-a spus ca nu ar rezista sa vada cum o fac cu altcineva si ca si eu la randul meu nu as putea sa-l vad pe el facand-o.De ceea ne-am gandit ca ar fi mai ok o fata care sa fie doar ,,preludiul,, pentru mine iar el sa priveasca dupa care sa continuam eu cu el.Dar si aceasta idee trebuie bine cantarita tocmai de aceea vroiam un sfat.Mersi oricum
mariaro
Postat pe 28 Noiembrie 2015 15:15
cantareste l ca un mare pacat,care ti va distruge casatoria in fata lui dumnezeu,,,si vz sa nu cumva sa vrea iubitul tau sa continue cu ea nu cu tn
kudika_991915
Postat pe 28 Noiembrie 2015 15:22
ca de,,cu tine i monoton ,,,,reveniti va amandoi,si nu mai ganditi stricat
kudika_991915
Postat pe 28 Noiembrie 2015 15:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Din dragoste pentru iubita mea bisesxuala am devenit si eu bisesxual! 2 De la: 26 Decembrie 2017 16:14
DUREX 7 De la: yumalai 27 Iulie 2009 16:53
Mituri despre prima noapte.... 105 De la: contesina 25 Aprilie 2011 20:25
Sexul anal 42 De la: kudika_25456 14 Februarie 2013 07:58
lacoquette non stop 11 De la: angelo_micnegrusiurat 22 August 2010 14:08