Setari Cookie-uri

Mame de baieti

Buna tuturor!
Suntem in preajma sarbatorilor de iarna si cred ca noi, cu totii ne dorim sa fim inconjurati de bucurii in aceasta perioada sau macar sa oferim bucurii unii altora.
In acest sens va propun o incercare de a aduce bucurie atat noua cat si altora.
Iata despre ce este vorba: Ma adresez , in primul rand mamelor de baieti si fete a caror varsta este de peste 20 de ani, (chiar si tatilor). Pentru acest segment de persoane as vrea sa fac o propunere. Mai intai as vrea sa adaug o caracteristica importanta. Daca sunteti in situatia in care copiii vostri (baieti sau fete) nu si-au gasit perechea potrivita , atunci sunteti subiectul perfect pentru aceasta provocare. Deci va propun ca in vederea petrecerii acestor sarbatori sa facilitam intalniri pregatitoare pentru inprietenirea fiilor si ficelor noastre intr-un mediu nou si inedit care sa le faca placere , in primul rand lor si apoi chiar si noua. Ideea este sa fim cu totii multumiti, dar mai ales incantati de acest "inedit aranjament".
In concluzie va propun, ca cei care aveti baieti sau fete de peste 20 de ani si nu au planificat nimic de sarbatori sa le facilitam aceste intalniri, prin intermediul nostru , al mamelor si tatilor de pe acest site.
Daca va intereseaza subiectul va rog sa-mi dati de stire sau sa imi raspundeti. Am observat ca acum este la moda organizarea de petreceri /intalniri cu tematica. Poate fi si acesta o astfel de intalnire/petrece intre persoane necunoscute dar sub o anumite "protectie", adica a noastra a parintilor. Ce ziceti de asta?
kudika_433
Postat pe 13 Decembrie 2015 10:29
Hai sã fim serioși,ce tânãr din ziua de azi ar accepta așa ceva ?Sunt mamã de bãiat adolescent,dar nu pãmpãlãu.Multã baftã daca doriți sã organizați o așa cuplare.
kudika618265
Postat pe 20 Decembrie 2015 11:22
dragonfly11
Postat pe 20 Decembrie 2015 17:42
De la: kudika_433, la data 2015-12-13 10:29:45Buna tuturor!
Suntem in preajma sarbatorilor de iarna si cred ca noi, cu totii ne dorim sa fim inconjurati de bucurii in aceasta perioada sau macar sa oferim bucurii unii altora.
In acest sens va propun o incercare de a aduce bucurie atat noua cat si altora.
Iata despre ce este vorba: Ma adresez , in primul rand mamelor de baieti si fete a caror varsta este de peste 20 de ani, (chiar si tatilor). Pentru acest segment de persoane as vrea sa fac o propunere. Mai intai as vrea sa adaug o caracteristica importanta. Daca sunteti in situatia in care copiii vostri (baieti sau fete) nu si-au gasit perechea potrivita , atunci sunteti subiectul perfect pentru aceasta provocare. Deci va propun ca in vederea petrecerii acestor sarbatori sa facilitam intalniri pregatitoare pentru inprietenirea fiilor si ficelor noastre intr-un mediu nou si inedit care sa le faca placere , in primul rand lor si apoi chiar si noua. Ideea este sa fim cu totii multumiti, dar mai ales incantati de acest "inedit aranjament".
In concluzie va propun, ca cei care aveti baieti sau fete de peste 20 de ani si nu au planificat nimic de sarbatori sa le facilitam aceste intalniri, prin intermediul nostru , al mamelor si tatilor de pe acest site.
Daca va intereseaza subiectul va rog sa-mi dati de stire sau sa imi raspundeti. Am observat ca acum este la moda organizarea de petreceri /intalniri cu tematica. Poate fi si acesta o astfel de intalnire/petrece intre persoane necunoscute dar sub o anumite "protectie", adica a noastra a parintilor. Ce ziceti de asta?




Draga mea, este o aiureala ceea ce propui aici, astfel de intalniri tip "dating" intre adolescenti si tineri sunt o mare tampenie!!!!Sunt mama de fete, dar te rog sa ma crezi, ca niciuna dintre fiicele mele nu si-a gasit partener prin intermediul a astfel de intalniri, sa fim seriosi!!!!!Nu ai cu ce sa iti ocupi timpul, nu?????
kudika_15804
Postat pe 21 Decembrie 2015 07:37
433, tu ori nu ai ce face, ori esti disperata la maxim pentru odorul tau. Mergi fato de-ti fa curatenia de Sarbatori, ca tineretul se descurca. De aude fiu-meu asa ceva, te rade si cu couru`...
Rotty_
Postat pe 21 Decembrie 2015 08:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mame de baieti 5 De la: kudika_433 21 Decembrie 2015 08:09
eco 15 De la: andrei_mariancatalin 9 Septembrie 2014 12:07
carkit 7 De la: dumitr_pap 17 Februarie 2009 02:18
Cuptor cu sistem de autocuratare 14 De la: alliende 27 Septembrie 2010 17:59
limpezirea vinului 1 De la: mikibratu 28 August 2009 09:09