Setari Cookie-uri

Caut Motivația....

Buna... ma cheama Cosmin... proaspat "iesit"din o relatie de 12 ani,avem o fetita care sta cu mama ei.
Sunt un om normal cu calitati si defecte ca fiecare.poza de la avatar imi apartine. 35 de ani, Nu stau cu parintii sunt complet independent financiar. Sunt din Timișoara dar sunt plecat din Tara. (Intentionez sa ma intorc in curand..dupa ce realizez ceva)
Lucrez destul de mult (oricum singur fiind nu prea am ce face acasa),si pentru acest motiv am inceput sa caut o relatie... online. Nu am fost niciodatã singur si sentimentul ma ingrozeste. Stiu ca nu e sanatos dar este foarte adevarat.
Aici intervine problema:
Nu am gasit. E adevarat ca incerc de 3 sapt. Dar totusi. Atat de mult s -au schimbat lucrurile in ce 12 ani cat am lipsit? Nu vreau sa intru in o relatie doar de dragul de a fi in o relatie cu o persoana cu care nu am nimic in comun si nu sunt atras,iar pe urma sa nu stiu cum sa o termina mai repede. Nu e corect nici fațã de mine nici de acea eventuala ea.
Sunt atat de multe fete dornice sa gãseascã dragostea, sa se casatoreasca,sa aiba o familie...
Cel putin asta aud si citesc peste tot. Dar in realitate nu le gasesc. Unde v-ati ascuns? Caut acelasi lucruri. E adevarat ca pun pret pe aspectul fizic. Dar nu mai mult decat normal. Caut o fatã NORMALA. oare cer prea mult?
Ca sa ai o relatie cu cineva trebuie sa fi atras (si) fizic de acea persoana. P.s. am sa las datele mele de contact.... poate apare aici fata care o caut eu si sa nu o scap cumva. :) ar fi pacat. Mail: cosminhere@yahoo.com Va multumesc.
CosminEu
Postat pe 4 Februarie 2016 12:58
De la: CosminEu, la data 2016-02-04 12:58:56Buna... ma cheama Cosmin... proaspat "iesit"din o relatie de 12 ani,avem o fetita care sta cu mama ei. ..................................................................................................

Hmmmmmm, cum nu ai gasit, domnule draga, o relatie..."online", cand spatiul virtual colcaie de amatori si amatoare de astfel de relatii aflate la moda zilei, care ii absolva de orice atitudine onesta, orice responsabilitate, in care se poate spune si trai orice, se poate minti cu nonsalanta, fara teama de a fi descoperiti, in care protagonistii sunt oameni perfecti, dar, din pacate, numai in astfel de medii??????Cred ca nu cauti unde trebuie!!!!

Domnule draga, rezolva-ti problema sentimentala dincolo de zidurile site-urilor virtuale!!!!
kudika_15804
Postat pe 4 Februarie 2016 13:31
De la: CosminEu, la data 2016-02-04 12:58:56
Ca sa ai o relatie cu cineva trebuie sa fi atras (si) fizic de acea persoana. P.s. am sa las datele mele de contact.... poate apare aici fata care o caut eu si sa nu o scap cumva. :) ar fi pacat. Mail: cosminhere@yahoo.com Va multumesc.


exact aici era!!
dar pe sentimente .ro ai incercat??
kudika_999857
Postat pe 4 Februarie 2016 15:48
Usor de zis greu de facut. Nu am prieteni aici. Toti prietenii mei sunt "ai nostri" (nu sunt multi si asa. Majoritatea sunt neamuri de a ei ) si nu as vrea sa se auda ca... situatia e cum e.
CosminEu
Postat pe 5 Februarie 2016 00:07
Nu stiu cum merge site ul asta. Toti userii au nume Kudika-×××?
2 nu cautam nume de site uri de genul. Pot fasi si eu. Am su incercat. Groaznic :) cel putin pana acum.
CosminEu
Postat pe 5 Februarie 2016 00:11
Numai cei ce nu vor sa-si puna un nume asa ca mine si ca tine.
Referitor la problema ta, de ce cauti neaparat o relatie online ? Oi fi eu mai demodata, dar gasesc ca cunostintele facute "live" sunt mult mai sanatoase si de viitor.
Cosmine, cu tine vorbesc. Neata :)
Rotty_
Postat pe 5 Februarie 2016 07:00
De la: CosminEu, la data 2016-02-05 00:11:19Nu stiu cum merge site ul asta. Toti userii au nume Kudika-×××?
2 nu cautam nume de site uri de genul. Pot fasi si eu. Am su incercat. Groaznic :) cel putin pana acum.


Domnule draga, numele meu este cunoscut pe acest site, intreaba-i pe cei si cele, care nu au loc de partea mea dorsala, nu este un secret, caci este o tampenie sa te feresti sa iti spui numele, caci nu foloseste nimanui!!!!!In general, persoanele, care nu isi posteaza poze personale, care nu isi spun numele sau prezinta date false, sunt oameni de nimic, falsi, de care este bine sa te feresti, caci lasa numai mizerie pe unde trec!!!Personal, mi-am pastrat numele "Kudika_15804", numai din comoditate!!Mi l-am si tastat , la un moment dat, cand am postat o poezie scrisa de mine!!!

In ceea ce priveste problema ta, insist, cauta sa iti formezi un anturaj placut, care sa te mobilizeze, sa iti faci cunostinte reale, cu care sa interactionezi direct, caci numai astfel ai sa gasesti persoan apotrivita!!!In mediul virtual, nu poti, decat, sa zicem, sa socializezi pana la un anumit nivel, de la care mai departe, este domeniul celor specializati in altfel de relatii!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Februarie 2016 07:16
Spune-i draga clar baiatului, ca in virtual se cam iau tzepe. Nu vezi cati se vaita pe forumuri ca sufera din cauza unor astfel de relatii ?

"In general, persoanele, care nu isi posteaza poze personale, care nu isi spun numele sau prezinta date false, sunt oameni de nimic, falsi, de care este bine sa te feresti, caci lasa numai mizerie pe unde trec!!!Personal, mi-am pastrat numele "Kudika_15804", numai din comoditate!!"

Cine se scuza se acuza ? Eu macar sunt catzelul meu, nu un numar.

Rotty_
Postat pe 5 Februarie 2016 07:25
De la: Rotty_, la data 2016-02-05 07:25:52Spune-i draga clar baiatului, ca in virtual se cam iau tzepe. Nu vezi cati se vaita pe forumuri ca sufera din cauza unor astfel de relatii ?

"In general, persoanele, care nu isi posteaza poze personale, care nu isi spun numele sau prezinta date false, sunt oameni de nimic, falsi, de care este bine sa te feresti, caci lasa numai mizerie pe unde trec!!!Personal, mi-am pastrat numele "Kudika_15804", numai din comoditate!!"

Cine se scuza se acuza ? Eu macar sunt catzelul meu, nu un numar.




Eu, una, nici nu ma scuz, nici nu ma acuz!!!! Nu am facut din numele meu o taina si nici nu am sa o fac vreodata!!!Ceea ce am spus este adevarat!!!! Si daca mi-ai raspuns astfel crezand ca am facut aluzie la tine, te inseli amarnic, am prezentat o realitate, pe care o cunosti si tu!!! Cine doreste sa ma cunoasca, imi poate vedea pozele postate, ii pot spune numele, am facut-o intotdeauna si nu vad de ce trebuie sa ma justific in fata cuiva!!

In ceea ce-l priveste pe domnul autor de topic, i-am dat un sfat, daca vrea sa il urmeze sau nu, chiar nu este problema mea, aici, ne exprimam niste opinii, atat si nimic mai mult!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Februarie 2016 07:39
Stiu maica, stiu. Ce ? Si eu nu-s catelul meu ? Restul il stie cine are voie.
Rotty_
Postat pe 5 Februarie 2016 07:44
De la: Rotty_, la data 2016-02-05 07:44:17Stiu maica, stiu. Ce ? Si eu nu-s catelul meu ? Restul il stie cine are voie.



Bineinteles, Rotty!!Noi doua ne cunoastem si nu am facut din viata noastra un secret!!!! Prietenia adevarata este onesta si echilibrata!!!! Avem si pareri diferite, dar este normal sa fie astfel, caci nu suntem, niciuna, clona celeilalte!!! Tu te identifici cu fiecare animalut din casa ta, caci le iubesti foarte mult, si eu stiu asta, din acest motiv, din punctul meu de vedere, nici nu este nevoie sa iti afisezi numele sau chipul, este suficient ca cei apropiati tie ti le cunoasc!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Februarie 2016 07:54
Rotty_
Postat pe 5 Februarie 2016 08:05
De la: CosminEu, la data 2016-02-04 12:58:56Buna... ma cheama Cosmin... proaspat "iesit"din o relatie de 12 ani,avem o fetita care sta cu mama ei.
Sunt un om normal cu calitati si defecte ca fiecare.poza de la avatar imi apartine. 35 de ani, Nu stau cu parintii sunt complet independent financiar. Sunt din Timișoara dar sunt plecat din Tara. (Intentionez sa ma intorc in curand..dupa ce realizez ceva)
Lucrez destul de mult (oricum singur fiind nu prea am ce face acasa),si pentru acest motiv am inceput sa caut o relatie... online. Nu am fost niciodatã singur si sentimentul ma ingrozeste. Stiu ca nu e sanatos dar este foarte adevarat.
Aici intervine problema:
Nu am gasit. E adevarat ca incerc de 3 sapt. Dar totusi. Atat de mult s -au schimbat lucrurile in ce 12 ani cat am lipsit? Nu vreau sa intru in o relatie doar de dragul de a fi in o relatie cu o persoana cu care nu am nimic in comun si nu sunt atras,iar pe urma sa nu stiu cum sa o termina mai repede. Nu e corect nici fațã de mine nici de acea eventuala ea.
Sunt atat de multe fete dornice sa gãseascã dragostea, sa se casatoreasca,sa aiba o familie...
Cel putin asta aud si citesc peste tot. Dar in realitate nu le gasesc. Unde v-ati ascuns? Caut acelasi lucruri. E adevarat ca pun pret pe aspectul fizic. Dar nu mai mult decat normal. Caut o fatã NORMALA. oare cer prea mult?
Ca sa ai o relatie cu cineva trebuie sa fi atras (si) fizic de acea persoana. P.s. am sa las datele mele de contact.... poate apare aici fata care o caut eu si sa nu o scap cumva. :) ar fi pacat. Mail: cosminhere@yahoo.com Va multumesc.




Scrisoare catre Cosmin din partea parintilor ..

Dragul nostru Cosmin . Ai pierdut deja cea mai mare realizare a vieti tale , familia .... Vino acasa baiatule pana nu ti pierzi doamne fereste , viata .. Nu mai cauta sfirijite pe sitte-uri de matrimoniale , tie-ti trebuie una impanata bine sa te ajute la muls vaca etc ..

Toate s la fel cand e vorba de bere cu baieti ..

Cu drag ...




editore
Postat pe 5 Februarie 2016 08:10
De la: Rotty_, la data 2016-02-05 08:05:19



Cu drag!!!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Februarie 2016 08:17
De la: editore, la data 2016-02-05 08:10:32
Scrisoare catre Cosmin din partea parintilor ..

Dragul nostru Cosmin . Ai pierdut deja cea mai mare realizare a vieti tale , familia .... Vino acasa baiatule pana nu ti pierzi doamne fereste , viata .. Nu mai cauta sfirijite pe sitte-uri de matrimoniale , tie-ti trebuie una impanata bine sa te ajute la muls vaca etc ..

Toate s la fel cand e vorba de bere cu baieti ..

Cu drag ...







Cate fatuce mai mulg vaca??????
kudika_15804
Postat pe 5 Februarie 2016 08:18
De la: kudika_15804, la data 2016-02-05 08:18:35
De la: editore, la data 2016-02-05 08:10:32
Scrisoare catre Cosmin din partea parintilor ..

Dragul nostru Cosmin . Ai pierdut deja cea mai mare realizare a vieti tale , familia .... Vino acasa baiatule pana nu ti pierzi doamne fereste , viata .. Nu mai cauta sfirijite pe sitte-uri de matrimoniale , tie-ti trebuie una impanata bine sa te ajute la muls vaca etc ..

Toate s la fel cand e vorba de bere cu baieti ..

Cu drag ...







Cate fatuce mai mulg vaca??????


Sunt draga destule care s au intors din tari straine "ca vacile " si la propriu si la figurat ..
editore
Postat pe 5 Februarie 2016 08:28

Ce sa intamplat asa de grav de nu mai vrei cu sotia si copilu ?

Sa inteleg ca este mai simplu sa cresti copilu alteia , nu ca ar fi ceva gresit ...


editore
Postat pe 5 Februarie 2016 08:34
De la: editore, la data 2016-02-05 08:28:05........................................
Sunt draga destule care s au intors din tari straine "ca vacile " si la propriu si la figurat ..



Hmmmmmmmmmmmm, urata exprimare, nu cunosc motivele pentru care reactionezi cu un astfel de raspuns, nici nu ma preocupa motivul prea mult, dar ii doresc "Succes" lui Cosmin in gasirea unei partenere, , dar nu pe astfel de site-uri, ci in viata de zi cu zi!!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Februarie 2016 08:35
De la: kudika_15804, la data 2016-02-05 08:35:13
De la: editore, la data 2016-02-05 08:28:05........................................
Sunt draga destule care s au intors din tari straine "ca vacile " si la propriu si la figurat ..



Hmmmmmmmmmmmm, urata exprimare, nu cunosc motivele pentru care reactionezi cu un astfel de raspuns, nici nu ma preocupa motivul prea mult, dar ii doresc "Succes" lui Cosmin in gasirea unei partenere, , dar nu pe astfel de site-uri, ci in viata de zi cu zi!!!!



Asa sa faci " sa nu te preocupe "

Cum vrei draga sa cunoasca fete daca nu pe astfel de sitte-uri ? se apuca sa fluiere pe strada ca la 18 ani .... Cunosti o persoana apoi extinzi in viata reala , daca merge bine daca nu aia e ... un hutai tot iese ...

Dupa parerea ta ar trebui s o ia pe sora fostei ca tot o stie ... Daca vrea sa schimbe viata trebbuie sa inceapa o alta viata noua , fara trecut si fara influente
editore
Postat pe 5 Februarie 2016 08:50
De la: editore, la data 2016-02-05 08:50:17
Asa sa faci " sa nu te preocupe "

Cum vrei draga sa cunoasca fete daca nu pe astfel de sitte-uri ? se apuca sa fluiere pe strada ca la 18 ani .... Cunosti o persoana apoi extinzi in viata reala , daca merge bine daca nu aia e ... un hutai tot iese ...

Dupa parerea ta ar trebui s o ia pe sora fostei ca tot o stie ... Daca vrea sa schimbe viata trebbuie sa inceapa o alta viata noua , fara trecut si fara influente



Dupa parerea mea, domnul nostru trebuie sa isi gaseasca partenera, alaturi de care sa fie fericit!!! Si reciproca este valabila!!! Unde trebuie sa o caute, este numai problema lui, nu a noastra, dar opinia mea, legata de veridicitatea spatiilor virtuale ramane neschimbata!!! Referitor al trecut, din pacate, trecutul ramane trecut si va fi prezent in viata lui Cosmin, nu il poate sterge din viata sa, doar il poate arhiva!!!!Influente????O persoana verticala, stapan ape sine nu se va lasa influentata de nimic si nimeni!!!!Niciodata!!!Fiecare este responsabil pentru viata sa!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Februarie 2016 08:59
De la: kudika_15804, la data 2016-02-05 08:59:53
De la: editore, la data 2016-02-05 08:50:17
Asa sa faci " sa nu te preocupe "

Cum vrei draga sa cunoasca fete daca nu pe astfel de sitte-uri ? se apuca sa fluiere pe strada ca la 18 ani .... Cunosti o persoana apoi extinzi in viata reala , daca merge bine daca nu aia e ... un hutai tot iese ...

Dupa parerea ta ar trebui s o ia pe sora fostei ca tot o stie ... Daca vrea sa schimbe viata trebbuie sa inceapa o alta viata noua , fara trecut si fara influente



Dupa parerea mea, domnul nostru trebuie sa isi gaseasca partenera, alaturi de care sa fie fericit!!! Si reciproca este valabila!!! Unde trebuie sa o caute, este numai problema lui, nu a noastra, dar opinia mea, legata de veridicitatea spatiilor virtuale ramane neschimbata!!! Referitor al trecut, din pacate, trecutul ramane trecut si va fi prezent in viata lui Cosmin, nu il poate sterge din viata sa, doar il poate arhiva!!!!Influente????O persoana verticala, stapan ape sine nu se va lasa influentata de nimic si nimeni!!!!Niciodata!!!Fiecare este responsabil pentru viata sa!!!


Nu sti dastea draga mea , io am transmis ce isi doreau parinti de la el ....

Vino acasa Cosmine si termina casa ca iti gasim noi o nevasta CARNOACA aici in sat , sa te ajute la treburile gospodaresti
editore
Postat pe 5 Februarie 2016 09:14
[quote name='editore' date='2016-02-05 09:14:19'
Nu sti dastea draga mea , io am transmis ce isi doreau parinti de la el ....

Vino acasa Cosmine si termina casa ca iti gasim noi o nevasta CARNOACA aici in sat , sa te ajute la treburile gospodaresti [/quote]


Nici nu doresc sa stiu, "draga mea", ar fi in contradictie cu modul meu de a fi si cu convingerile mele, experientele mele sunt dobandite in viata reala, departe de mediile virtuale, deci ne aflam intr-o situatie de paralelism!!!! Chiar m-au amuzat postarile tale!!!!Zi frumoasa iti doresc!!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Februarie 2016 09:19
De la: kudika_15804, la data 2016-02-05 09:19:47[quote name='editore' date='2016-02-05 09:14:19'
Nu sti dastea draga mea , io am transmis ce isi doreau parinti de la el ....

Vino acasa Cosmine si termina casa ca iti gasim noi o nevasta CARNOACA aici in sat , sa te ajute la treburile gospodaresti



Nici nu doresc sa stiu, "draga mea", ar fi in contradictie cu modul meu de a fi si cu convingerile mele, experientele mele sunt dobandite in viata reala, departe de mediile virtuale, deci ne aflam intr-o situatie de paralelism!!!! Chiar m-au amuzat postarile tale!!!!Zi frumoasa iti doresc!!!! [/quote]


Ai dreptate draga mea !! virtualu nu te caracterizeaza da de unde 39000 mii raspunsuri pe acest sitte ? scrii cu toata familia sau care I faza ... Te sarut dulce , o zi deosebita ti doresc
editore
Postat pe 5 Februarie 2016 09:25
De la: Rotty_, la data 2016-02-05 07:00:48Numai cei ce nu vor sa-si puna un nume asa ca mine si ca tine.
Referitor la problema ta, de ce cauti neaparat o relatie online ? Oi fi eu mai demodata, dar gasesc ca cunostintele facute "live" sunt mult mai sanatoase si de viitor.
Cosmine, cu tine vorbesc. Neata :)

Nu tin neaparat sa fie online dar pare mai facila solutia.
Am scris mai sus de ce nu incerc "live" Nu am prieteni aici si nu sunt genul care acosteaza fete pe strada.
CosminEu
Postat pe 5 Februarie 2016 11:14
De la: editore, la data 2016-02-05 09:25:04
Ai dreptate draga mea !! virtualu nu te caracterizeaza da de unde 39000 mii raspunsuri pe acest sitte ? scrii cu toata familia sau care I faza ... Te sarut dulce , o zi deosebita ti doresc



Eram convinsa ca o sa spui asta, nu esti prima persoana, care devine curioasa in legatura cu acel numar de postari personale!!!! Nu iti face probleme din punctul acesta de vedere, caci nu la numarul postarilor mele ma referam, ci la modul de a-mi trai viata, dincolo de prezenta mea pe acest site, acolo este valoarea vietii, nu pe site-uri virtuale!!Daca doresti, totusi, un raspuns, intra pe istoricul postarilor mele si ai sa afli intentiile mele, umile, fata de ceea ce se practica pe acest site, ca si pe altele de altfel!!!Dar presupun ca nu te preocupa prea mult, caci nu contin acel "hutai" mentionat si dorit de tine!! Si am o rugaminte, m-as simti mai mult decat confortabil daca ai scoate din vocabularul tau acel "te sarut dulce", cel putin, cand te afli in dialog cu mine!!!Multumesc!!!Ahh, inca ceva, incearca sa respecti acordurile cuvintelor, caci s-ar putea sa creezi panica pentru multi useri!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Februarie 2016 12:19
De la: kudika_15804, la data 2016-02-05 07:16:28
De la: CosminEu, la data 2016-02-05 00:11:19Nu stiu cum merge site ul asta. Toti userii au nume Kudika-×××?
2 nu cautam nume de site uri de genul. Pot fasi si eu. Am su incercat. Groaznic :) cel putin pana acum.


Domnule draga, numele meu este cunoscut pe acest site, intreaba-i pe cei si cele, care nu au loc de partea mea dorsala, nu este un secret, caci este o tampenie sa te feresti sa iti spui numele, caci nu foloseste nimanui!!!!!In general, persoanele, care nu isi posteaza poze personale, care nu isi spun numele sau prezinta date false, sunt oameni de nimic, falsi, de care este bine sa te feresti, caci lasa numai mizerie pe unde trec!!!Personal, mi-am pastrat numele "Kudika_15804", numai din comoditate!!Mi l-am si tastat , la un moment dat, cand am postat o poezie scrisa de mine!!!

In ceea ce priveste problema ta, insist, cauta sa iti formezi un anturaj placut, care sa te mobilizeze, sa iti faci cunostinte reale, cu care sa interactionezi direct, caci numai astfel ai sa gasesti persoan apotrivita!!!In mediul virtual, nu poti, decat, sa zicem, sa socializezi pana la un anumit nivel, de la care mai departe, este domeniul celor specializati in altfel de relatii!!!




Cata ipocrizie zace-n tine , de l-ai intrecut si pe asta
Numele ti l-au postat pe forum useritele pe care le ademeneai in privatul tau , facand-o pe mutter Tereza .
Si cum cine nu-si pune numele adevarat si poze personale , sunt oameni de nimic si falsi , ti-as recomanda sa -ti vezi de mizeriile pe care le postezi de ani si ani pe acest Forum , si nu numai !
kudika_988778
Postat pe 5 Februarie 2016 13:06
De la: kudika_15804, la data 2016-02-05 07:16:28
De la: CosminEu, la data 2016-02-05 00:11:19Nu stiu cum merge site ul asta. Toti userii au nume Kudika-×××?
2 nu cautam nume de site uri de genul. Pot fasi si eu. Am su incercat. Groaznic :) cel putin pana acum.


Domnule draga, numele meu este cunoscut pe acest site, intreaba-i pe cei si cele, care nu au loc de partea mea dorsala, nu este un secret, caci este o tampenie sa te feresti sa iti spui numele, caci nu foloseste nimanui!!!!!In general, persoanele, care nu isi posteaza poze personale, care nu isi spun numele sau prezinta date false, sunt oameni de nimic, falsi, de care este bine sa te feresti, caci lasa numai mizerie pe unde trec!!!Personal, mi-am pastrat numele "Kudika_15804", numai din comoditate!!Mi l-am si tastat , la un moment dat, cand am postat o poezie scrisa de mine!!!

In ceea ce priveste problema ta, insist, cauta sa iti formezi un anturaj placut, care sa te mobilizeze, sa iti faci cunostinte reale, cu care sa interactionezi direct, caci numai astfel ai sa gasesti persoan apotrivita!!!In mediul virtual, nu poti, decat, sa zicem, sa socializezi pana la un anumit nivel, de la care mai departe, este domeniul celor specializati in altfel de relatii!!!

Dupa cum spuneam... mai usor de spus decat de pus in aplicare. Am scris mai sus.. prietenii de aici sunt mai mult familia ei si persoanele pe care le am cunoscut prin ei. Si nu sunt genul care abordeaza femei pe strada. (Poate din pacate ca nu sunt)
CosminEu
Postat pe 5 Februarie 2016 13:07
De la: Rotty_, la data 2016-02-05 07:25:52Spune-i draga clar baiatului, ca in virtual se cam iau tzepe. Nu vezi cati se vaita pe forumuri ca sufera din cauza unor astfel de relatii ?

"In general, persoanele, care nu isi posteaza poze personale, care nu isi spun numele sau prezinta date false, sunt oameni de nimic, falsi, de care este bine sa te feresti, caci lasa numai mizerie pe unde trec!!!Personal, mi-am pastrat numele "Kudika_15804", numai din comoditate!!"

Cine se scuza se acuza ? Eu macar sunt catzelul meu, nu un numar.




Care din voi e mai ipocrita ? Se pare ca e o concurenta intre voi doua una mai presus ca alta , ca intre doua prietene
kudika_988778
Postat pe 5 Februarie 2016 13:13
De la: editore, la data 2016-02-05 08:34:43
Ce sa intamplat asa de grav de nu mai vrei cu sotia si copilu ?

Sa inteleg ca este mai simplu sa cresti copilu alteia , nu ca ar fi ceva gresit ...



Nu e nimic de genul. Nu mai era nimic intre noi. Doar o amicitie. Atat. Consider ca inca sunt prea tanar ca sa stau cu cineva din obianuinta sau comoditate. M am gandit la copil. De aia am ramas impreuna pana acum. Terminata este de mult relatia. Dar eu am tot sperat...
CosminEu
Postat pe 5 Februarie 2016 13:14
Si ca sa nu dau dovada de ipocrizie tin sa mentionez ca ma cheama Petre Valentina si-mi voi atasa si pozele altor persoane , dovedindu-va ca nu sunt o persoana falsa , din comoditate sunt total dezinteresata de a da sfaturi pe Forum , de aceea va contactez si contactati-ma in privat , aveti toata increderea in EU-genoveva petre .
kudika_988778
Postat pe 5 Februarie 2016 14:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fete pentru sedinte foto 1 De la: Mihai_Cirstea_1 2 Martie 2012 16:13
cum pot slabi? 30 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:10
Relatie discreta in Brasov 432 De la: kudika_1001304 12 Februarie 2016 12:09
Singurei ? 24 De la: Roco 15 Februarie 2009 11:04
ANGAJEZ MASEUZA! 33 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:13