Setari Cookie-uri

Mi am înșelat iubitul

Emma , iti adresez aceeasi intrebare :tu-l cunosti ? Inclin sa cred ca-l cunosti :)



Iar tu domnu Petre G , propun sa discutam despre faptele si pacatele tale pe care le-ai comis pana la varsta asta cu "nemiluita´ :)

kudika_988778
Postat pe 20 August 2016 15:10
Nu l cunosc ,habar n am cine e
Emma_1786
Postat pe 20 August 2016 17:26
kudika_988778
Postat pe 20 August 2016 18:16
pai fa~te off Emilico si treci la nanica daca nu te intereseaza ca nici pe noi nu ne intereseaza cu cn te cordesti tu daca atat te duce capul,,,rasista este doar imaginatia ta bogata,,am citat sursele islamice asta va deranjeaza,,,adevarul,,,,,,,,,,,,,,mai lav ,iar nu faci diferenta ,toti avem pacatele noastre,,insa nimeni nu ti zice sa ei un om plin de pacate drept,EXEMPLU SUPREMMMMMMM,,de urmat ,pricepi? asta le spune islamul musulmanilor,,sa l considere pe Mohamed care conform islamului nu mie ,a violat un copil ,a ordonat tortura crima ,violul , violenta ,jaful,,,,,,,,Exemplu lor suprem de urmat,,,,pricepi?sau vrei desen animat?
kudika_991915
Postat pe 20 August 2016 20:41
si apropo Emilico,atrage i atentia cordaciului tau nu mie ,si lasa vocabularul de mahala ca se vede ca esti la pamant cu,cultura ,si bunul simt,,,pune mana pe carte nu pe cuc
kudika_991915
Postat pe 20 August 2016 20:50
Exemplele negative pe care le tot mentionezi , le au si crestinii , incepand cu pedofilii
Si fiindca tot o faci atat pe lupul moralist , ai uitat ca-mi cereai poze sexy in privat


Eu vorbesc despre crestinii si musulmanii civilizati , inteligenti , familisti etc ...ce traiesc impreuna in armonie si pace !!!!!

Tu vii si insisti ca tu ai detinatorul adevarului absolut , hai pa .
kudika_988778
Postat pe 20 August 2016 21:25
In grupul vostru predomina ipocrizia si cretinismul !
kudika_988778
Postat pe 20 August 2016 21:28
chiar iti este asa greu sa faci diferenta? eu nu spun oamenilor ca idioteniile mele si pacatele sa le ia drept ,,,EXEMPlE SUPREME ,de urmat pricepiiiiiiiiiiiii? astaface coranul cu barbarismele lui mohamed
kudika_991915
Postat pe 20 August 2016 23:02
exemple
kudika_991915
Postat pe 20 August 2016 23:03
Eu. Cred ca ar fii cazul sa lasi tu criticatu si sa-ti vezi de viata ta .... Si scuza-mi romana de "Mahala"" poate mai am unele greseli dar eu sunt stabilita in afara de cand eram micuta Si sunt nascuta in bucuresti, nu batea Tu apropouri ca sunt de la tara
Si despre viata mea nu te intereseaza pe tine dumnezeu o as ma judece pentru ceea ce am facut Si pe tine la randu tau asa ca nu mai judeca Tu nici o religie ,pana la urma cu toti suntem oamenii ,doar ce ti am spus sa te opresti in a comenta Si Tu tot continui , chiar nu vezi ca nimeni nu iti tine partea ,ca singurul satanic de aici Tu Esti !!
Emma_1786
Postat pe 21 August 2016 03:17
Emma_1786
Postat pe 21 August 2016 03:20
nu a vorbit nimeni de romana ta ,ci de comportamentul tau care singura il afisezi,iar eu nu te am judecat deloc,tu ai facuto,eu doar te am citat,,cu religia la fel,doar am citat islamul,,,,cu toti suntem oameni iar coranul ordona moartea si tortura oamenilor in cel mai brutal mod posibil,,,taierea mainilor si picioarelor crucis si crucificarea ,coran 5 ,33
kudika_991915
Postat pe 21 August 2016 09:23
Imi pare rau pt ce ti sa intamplat. Din pacate inselatul costa scump in relatia pe care o ai sau ai avut-o.. Un lucru pot sa iti spun!? Dumnezeu iti trimite oameni in viata ca sa inveti ceva de la ei , ar trebui sa ai grija ca vei intalni multe persoane de sex masculin care vor scoate tot ce e mai bun din tine sau mai rau vor scoate rautate . Iti recomand sa faci o pauza si sa vezi cine te urmeaza si cine nu !? Daca El nu lupta pt tine nu merita sa suferi pt EL din punctul meu de vedere o spun. Esti o femeie atragatoare care cu siguranta ai putea modela un barbat sau un baiat care sa te accepte asa cum esti tu!
Mult succes draga mea.
Ps. Sfaturile acestor doamne/domnisoare sunt prea grosolane ..Incearca sa iti selectezi oameni cu care interactionezi!
learn_to_forghive
Postat pe 21 August 2016 09:39
De la: kudika_991915, la data 2016-08-20 23:03:54exemple


Intre exemple si exempie , exista o mare diferenta

Sunt de ceva ani pe acest Forum ,subiectele sunt mereu aceleasi ,scrise de aceeasi useri : mi-am inselat prietenul , sotul ; m-a inselat prietena, sotia ..si tot asa se repeta mereu formulat altfel , si nu lipseste si stupida intrebare : ce sa fac , va rog ajutati-ma ...apoi apar parerologii cu inimi marinimoase , sa-i consoleze pe cei ce au inselat

Cand vrei sa te uimesti , intri pe kudika , nu mai zic de celelalte teme ce sunt de ignorat total,ca si oamenii care le posteaza.

Dar sunt sigura ca traiesc pe alta planeta , iar creierul meu functioneaza diferit decat al vostru !...ceea ce v-a deranjat mereu ma refer la grupul Format din ionescu , popescu , petreasca , bibescu , ioneasca ... la final nelipsitul ´escu in frunte cu petre
Userii care nu fac parte din clubul vostru , nu vor intelege despre ce e vorba , dar m-am gandit sa va fac o bucurie :)si sa ma retrag alaturi de oameni ce traiesc pe aceeasi planeta ca mine lipsiti de inima , fara idei xenofobe, rasiste si teme de genul la-m inselat , m-a inselat ......ajutoooooooor ce sa fac .
Prea multa prostie promovata pe acest Forum , pacat de site-ul kudika !
kudika_988778
Postat pe 21 August 2016 13:18
mai lav,te pup
kudika_991915
Postat pe 21 August 2016 16:32
De la: learn_to_forghive, la data 2016-08-21 09:39:46Imi pare rau pt ce ti sa intamplat. Din pacate inselatul costa scump in relatia pe care o ai sau ai avut-o.. Un lucru pot sa iti spun!? Dumnezeu iti trimite oameni in viata ca sa inveti ceva de la ei , ar trebui sa ai grija ca vei intalni multe persoane de sex masculin care vor scoate tot ce e mai bun din tine sau mai rau vor scoate rautate . Iti recomand sa faci o pauza si sa vezi cine te urmeaza si cine nu !? Daca El nu lupta pt tine nu merita sa suferi pt EL din punctul meu de vedere o spun. Esti o femeie atragatoare care cu siguranta ai putea modela un barbat sau un baiat care sa te accepte asa cum esti tu!
Mult succes draga mea.
Ps. Sfaturile acestor doamne/domnisoare sunt prea grosolane ..Incearca sa iti selectezi oameni cu care interactionezi!
,,sevedeca mesajul vine de launbaietel,,tenta,,poate capeti si tu cva,,,,,,sa l modeleze auzi,,ca sa i accepte ce ?,,,
kudika_991915
Postat pe 21 August 2016 16:35
De la: kudika_991915, la data 2016-08-21 16:35:29
De la: learn_to_forghive, la data 2016-08-21 09:39:46Imi pare rau pt ce ti sa intamplat. Din pacate inselatul costa scump in relatia pe care o ai sau ai avut-o.. Un lucru pot sa iti spun!? Dumnezeu iti trimite oameni in viata ca sa inveti ceva de la ei , ar trebui sa ai grija ca vei intalni multe persoane de sex masculin care vor scoate tot ce e mai bun din tine sau mai rau vor scoate rautate . Iti recomand sa faci o pauza si sa vezi cine te urmeaza si cine nu !? Daca El nu lupta pt tine nu merita sa suferi pt EL din punctul meu de vedere o spun. Esti o femeie atragatoare care cu siguranta ai putea modela un barbat sau un baiat care sa te accepte asa cum esti tu!
Mult succes draga mea.
Ps. Sfaturile acestor doamne/domnisoare sunt prea grosolane ..Incearca sa iti selectezi oameni cu care interactionezi!
,,se vede ca mesajul vine de la un baietel,,tenta,,poate capeti si tu cva,,,,,,sa l modeleze auzi,,ca sa i accepte ce ?,,,
kudika_991915
Postat pe 21 August 2016 16:36
Neputinte ..Personaje mirifice care sunt plictisite de propria lor casnicie...Bineinteles daca mai sunt luate:
learn_to_forghive
Postat pe 21 August 2016 17:49
Mulțumesc mult ..da ,inca ne mai vedem cu toate ca s-au racit lucrurile între noi ...acum vedem ce se întâmpla pe viitor
Emma_1786
Postat pe 21 August 2016 17:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu mai inteleg nimic.. 28 De la: kudika_28490 12 Februarie 2013 08:33
mai merita? 30 De la: razz 30 Septembrie 2009 00:19
viata sexuala dupa aparitia unui copil in familie 33 De la: Barbie30 7 Iulie 2010 10:50
Ce ma fac:(((..? 0 De la: 9 Iulie 2009 14:16
Verighete simbolice...un pacat? 34 De la: Diavolyta_ 1 Aprilie 2015 10:36