Setari Cookie-uri

Voi ce ați face în locul meu ???

Bunã seara tuturor.
Încep prin a va povesti oarecum o parte din viața mea....Îmi cer scuze anticipat pentru eventualele greșeli.
Va povestesc prin ce trec acum...Și vã rog sã vã dați și voi cu pãrerea. Oricare va fi ea.
În 1996 am cunoscuto pe Marinela.
Ne-am împrietenit la un Revelion,și de atunci am cam rãmas împreunã. Ea avea 16 ani, eu 19 . Am stat împreunã aproximativ 7 ani . Din aceastã relație m-am ales cu o fetițã. Eu stãteam cu ... M-am obișnuit sai zic nevasta, chear daca nu am fost cununați. Deci locuiam la Mama ei la țarã. Eu cu mama ei nu ne-am înțeles niciodatã.
Și din aceastã cauzã am cedat la un moment dat...Și am plecat în oraș la ai mei. Între timp "Soacrã-mea" a fortato pe nevastamea sã cunoascã un anumit tip. Nu știu ce sã zic. Dar Marinela a fost nevoitã sã se cãsãtoreascã la un moment dat. Poate cã din motivul cã era obligatã....Nu știu.
Oricum nu aici voiam sã ajung.
Ne-am despãrțit....Am stat așa alti vreo 6 ani . Despãrțiți. O perioadã nu am ținut legãtura. Dupã vreo doi ani am reluat legãtura. ( Mereu am trimis bani și hãinuțe la fetițã) Bani pentru medicamente. "Avea un inceput de epilepsie" Cum am putut eu mi-am fãcut datoria.
Marinela se cãsãtorise cu unul proaspãt esit din pușcãrie. Între timp au mai venit doi copii. Se comporta cu ea de parcã era un câine. Marinela despre ea vorbeam
Mereu o bãtea și o fugãrea acasã la maicasa. O punea sã munceascã și sã aibã grijã și de mama lui de casã tot.
La un moment dat am inceput sa discutam de toate. Pânã și la fosta noastrã relație. Chear trimiteam bani..(lucram in Italia) și pentru ea , sã-și cumpere lucruri ce trebuie unei femei. Și pentru ceilalți doi copilași.
Dupã o perioada Soțul ei...Când am venit în țarã, devenisem cumva prieteni. Voia sa profite de mine (cu banii) . Crezând cã eu nu-mi dau seama. Mã chema foarte des pe la ei...."la fetițã) sã o vad. Așa cã am ajuns sã merg des pe acolo. Uneori eu cu Marinela vorbeam cum e relația lor,cum se comportã...Și sufeream enorm. Pentru cã o iubeam. O iubeam nici cuvinte nu am cum sa descriu. La un moment dat eu i-am propus sa ne împãcãm, sa reluãm de unde rãmãsesem. Chear daca erau și cei doi copii cu el. Ei nu au nicio vinã. Sunt duar copii. Ok . Eu eram venit in concediu din Italia, și mã pregãteam pentru sãrbãtorile de iarnã. Cînd mã sunã Marinela cã este la mama ei acasã, din cauzã cã i-ar o bãtuse soțul și a trimise cu tot cu copii. Vã dați seama . De fiecare data cât sufeream când se întîmpla așa?
Am sustinuto moral...Și am zis daca vrea eu mã duc sã o iau de acolo. Mama ei ...O mamã nu am cuvinte . Nenorocitã.
Mereu o trimitea la el...Și-i zicea cã și ea a avut probleme cu socramiu și nu a mai murit.
Dupã ce am vorbit o bucatã de timp am închis . Nu a durat mult și mã sunat dinou....Sa mã duc sã o iau. Ceea ce am și fãcut.
Am fãcut sãrbãtorile împreunã....Cu toți copii...Deja mã atasasem de ei. Iubesc copii in general.
Dupã sãrbãtori trebuia sã plec la muncã în Italia...Dar am ales sa rãmân.
A urmat o perioadã super frumoasã. Recuperam in fiecare zi cite puțin. A urmat divorțul. Am luptat pentru copii pânã la capãt. Și am reușit sai luam definitiv la noi...Fara cã el sa mai aibã un drept asupra lor.
Recunosc.
Deja intentionam sa plecam cu toții in Italia. Mã ajutau ai mei cu bani pentru tot. Și divorț și sãmi întrețin familia . Erau bucuroși toți.pentru cã știau cat am suferit pentru ea.
OK
Am ajuns in Italia . A fost foarte greu ,nu prea de mai gãsea muncã cã înainte... copii dãdusem la școalã....Mã ajuta mama cu bani ,sora mea.
Eu am lucrat puțin în ultima perioadã.
Dar aici incepe toatã amãrãciunea mea.
Am uitat sa va zi. Suntem deja în Italia de vreo 6 ani.
Aici am avut fericirea sa mai avem o fetițã Minunatã. 1 și 4 luni are acum. Dar sa nãscut cu probleme.
Sa nãscut cu o tumorã între piciorușe și imediat dupã naștere (4 zile mai exact) a fost operatã. Am cheltuit mulți bani.... Suferințã nopți nedormite. Totul este ok
Marinela lucreazã la un fix " știm cu toții" ce Este
De vreo câteva Luni
Și are un loc bun ...Sta cu doi bãtrâni. Și are tot ce-i trebuie..Și internet... Greul
A cunoscut pe internet un bãrbat ( un moș de 82 de ani) și zice ea cã sa îndrãgostit. Vã dați seama ?
Cã are un bar , cã vrea sã se mute la el.
DAR!!!! NU LA VAZUT NU LA AUZIT. Duar cã ia trimis poze și video cum se mastuba. Și ea la rândul ei.
Eu am aflat de la ea.. mi-a povestit ,cã e un mosulica cã-i place de ea.....Nu m-am alarmat. Pânã ce ma sunat și mi-a povestit. Pe fațã. DAR dupã vreo citeva ore am sunați sa vedem ce-i de fãcut cu copii. De ce a fãcut gestul. Surpriza a venit când ..Mi-a rãspuns plângând cã deja o dãduse cu Flit. Acum de tine tare cã vrea pe cineva care sa o ajute ,cã sa sãturat de sãrãcie.... Și i-am zis cei de fãcut NIMIC.
EU am vorbit cu ...Sa zicem fetița ei. Eu o iubesc enorm. Și ea ține la mine.
Are 14 ani acum. Este deja un copil care înțelege totul.
Și ea simțea cã ceva nu e in regulã.
Cînd i-am povestit a început sã plângã . Ce mã durut ??????
A zis așa... Cã-ți tați trebuie sã mai cunoaștem. Tati eu nu te las.
Nu știu ce sã fac. Îmi e rușine sã afle familia mea.... Pentru cã știu cu toții cat am luptat pentru copii pentru ea. Îmi este rușine de toți cei din jur.
Cine face camine....Cã mine sa pãțeascã. Dar nu doresc la nimeni.
kudika410335
Postat pe 29 Ianuarie 2017 02:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatii care incep a fi nemultumiti 62 De la: ___LL___ 26 Iulie 2009 02:10
el ma iubeste,si eu pe el..totusi ma gandesc la despartire... 23 De la: inloveangel 16 Mai 2012 11:11
Cum sa imi uit fostul iubit? 30 De la: lazar7 24 Octombrie 2011 08:35
sex oral 189 De la: contessyna 29 Decembrie 2011 09:45
Cum as putea uita? 2 De la: mirelamira 12 Aprilie 2009 20:57