Setari Cookie-uri

Viitorul meu sot a anulat nuntaa

Buna ,sunt noua pe forum , m-am gandit sa imi astern gandurile aici ca sa nu inebunesc de tristete! Vin dupaa o relatie de e 3 ani jumatate ...in august anul viitor ar fi trebuit sa fiu mireasa ...dar dupa ce am dat avasul pt sala,formatie ,fotograf, am comandat pana si invitatiile etc . si ne.am achizitionat un apartament in rate (cu banii de avas de la ai mei si mobila cumparata la fel)viitorul meu sot in urma unei discutii mai aprinse mi.a dat un sms in care imi zicea ca e confuz ca nu mai stie ce simte ba ma iubeste ba simte repulsie fata de mine si ca vrea sa luam o pauza de 2 saptamani in care sa fie singur sa se gandeasca daca isi mai doreste aceasta nunta sau nu! Mi.a marturisit ca a vrut sa imi zica lucrurile astea imediat dupa ce mi.a dat inelul(adica acum 8 luni) dar ia fost frica de reactia mea ...Mi.a cazut cerul pe mine ! L.am intrebat daca e vorba de altcineva dar a negat ...dupa lungi discutii nunta s.a anulat ! Sunt distrusa nici nu stiu cum sa dau ochii cu rudele si mai ales.parintii sa le dau vestea! Acum am ramas cu o nunta anulata si un apartament in rate pe numele amandurora ...nu mai pot nici sa plang ..nu stiu ce sa fac...el ar vrea sa continuam totusi relatia ca sa vada daca se schimba ceva ...pe langa nunta mai am pe cap si apartamentul la care are si el pretentie ! Pfff
kudika_1027989
Postat pe 8 Iulie 2017 05:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
anticonceptionale si sangerari? 14 De la: valy90 15 Octombrie 2010 01:06
Film 7 De la: mezeimelinda 23 Iulie 2014 21:02
Adio sandalelor? 1 De la: kudika_1027370 12 Iunie 2017 22:44
Ce ati vrea sa schimbati in viata voastra? 74 De la: criszoe 11 Aprilie 2012 20:29
Marire buze 8 De la: Stomatologie_Moderna_1 16 Iulie 2012 20:28