Setari Cookie-uri

Il iubesc si el ma iubeste pe mine...dar nu vrea sa fim impreuna!

Ne intelegem bine mereu e langa mine vine la mine ma ajuta daca il chem sa ma ajute lasa tot si vine, se uita minute bune la mine si cand ma uit la el imi zambeste lung. De multe ori sta si ma priveste in ochi lung si eu pe el. Cand e ceva vine si ma scoate ma ajuta sa repar greseala ma acopera. Este atent cu mine, ori unde suntem si ori ce facem ma priveste insistent nu ia ochii de pe mine.
Vorbeste aiurea numi prostii face glume proaste, dupa ce iesim sta si se uita lung dupa mine deja sunt departe si el inca tot acolo e si se uita dupa mine ma saluta de la 1 km.
Cand vorbesc cu un coleg radem glumim etc
El ma fixeaza cu privirea se opreat din lucru sta si se uita la noi lung.
Nu stiu simt ceva puternic. Simt ca e ceva intre noi, senimente dar el nu spune nimiv doar imi da semne iar eu i-am spus ca sunt cu tupeu. Mia luat cafea la lucru in pauza mancam impreuna. Colegii spun ca ma place. O colega l-a intrebat el a spus ca nu vrea nimic de la mine.
Eu am intrebat odata de ce te uiti asa nu e ceea ce cred eu sau?! A spus ca se uita normal. Dar privirea lui nu e normala un barbat care nu are interese se comporta normal.
Ma priveste cu zambetul pe buze. De multe ori se opreste din lucru si ma priveste cate 5 min etc.
Eu zic ca ma place. Dar de ce ma ignora atunci.....
kudika_1028482
Postat pe 3 August 2017 04:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
aveam doar numai trei anisori 20 De la: steffy91 2 Februarie 2010 22:17
HELP! Sunt femeie, ma consideram hetero, dar m-am indragostit de o alta femeie 90 De la: kudika_5823 8 Mai 2012 20:47
Cand expira o relatie? 9 De la: mkdisk 24 Septembrie 2009 10:25
o iubire imposibila 13 De la: kudika500468 12 Mai 2012 19:30
ajutorrr!!! 2 De la: Adinuca 11 Septembrie 2009 16:17