Setari Cookie-uri

Iubitul meu vrea sa ma culc cu alti barbati pentru bani.

Buna.
Scriu aici fiindca nu am cu cine sa vorbesc despre acest subiect,este unul delicat. Sunt cu iubitul meu de aproape doi ani,nu a fost o relatie tocmai perfecta,am avut parte de multe certuri,insa ne iubim mult,mereu s-a simtit si am reusit sa trecem peste toate,niciunul renuntand. A fost mereu langa mine cand am avut nevoie,si nu numai. Am cunoscut-o pe mama lui,e o femeie minunata,insa nu am curaj sa vorbesc cu ea despre asta. Mama mea este foarte vulnerabila de fel si prefer sa nu ii spun nici ei,stiind ca va sta cu frica mereu si nu ma va mai lasa cu el. In legatura cu prietenele mele, ele m-ar judeca.
Amandoi vrem sa avem bani multi,vrem sa calatorim mult,vrem sa ne facem familie si casa,dar nu avem posibilitati. El isi doreste ca eu sa ma culc cu altii pentru o perioada, sa fac o anumita suma de bani,ca dupa el sa poata sa isi ridice ceva mare, o firma sau ceva de genul ca sa ne putem atinge obiectivele. Niciodata nu am fost de acord cu sexul pentru bani,insa el spune ca am o impresie foarte gresita si ca nu e chiar asa. Imi spune ca femeia trebuie intretinuta,iar atunci cand barbatul nu are bani,ea pleaca. Imi spune ca atunci cand vad alte femei cu genti,haine,pantofi de firma, vreau si eu. Trebuie sa recunosc,imi doresc,ca orice alta femeie,anumite lucruri. Dar mai mult ca orice pe lumea asta,imi doresc sa nu se destrame ce avem noi doi. Rog sa nu ma judecati,il iubesc din toata inima,el este puterea mea,si orice ar spune eu nu am de gand sa renunt la relatie. Avem aceleasi dorinte de viitor si vrem sa reusim impreuna,insa sunt total confuza in legatura cu sexul pe bani,sunt data peste cap complet din momentul in care mi-a vorbit despre asta.
Astept sfaturi. Multumesc
kudika_1031895
Postat pe 25 Februarie 2018 15:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare ce simte? 3 De la: CristinaBadea 4 Octombrie 2013 12:08
Am nevoie de o parere , un indemn , sfat orice.. 23 De la: l_diana_c 28 Mai 2009 15:34
as vrea sa-l uit ori sa-l recastig! 20 De la: inamina 8 Iunie 2009 10:11
cred ca am innebunit instantaneu.... sau eram de cand m-a facut mama si nmai acum mi-am dat seama... 37 De la: IULIA_IULIA_ 3 Decembrie 2009 19:43
Discut sau dispar? 38 De la: feminine_infinity 13 Ianuarie 2014 15:46