Setari Cookie-uri

Despre Mărie stopes

Pot începe prin a va spune despre aceasta clinica particulara k nu este chiar atât de roz cum par scaunele din sala de așteptare.s-a întâmplat k soția mea a ales sa facă un avort la aceasta clinica prin aspirație și din cauza unei doamne doctor mAi in vârsta a ajuns sa facă nescaffe 3 in unu.nu a fost aspirata cum trebuie după care au ajuns la concluzia k trebuie sa mai încerce încă o data prin medicamentatie ceea ce am fi putut alege la început dar mentalitatea lor de oameni deștepți au ales sa ii dea medicamentu de avort prima etapa nefiind făcută cum trebuie iar după cea dea 2 etapa au ajuns la concluzia k trebuie aspirata iar,așa k aveți grija pe mâna cui cadeți pt k probabil sunt multe fete tinere care fac acest procedeu sa nu va distrugeți tinerețea căzând pe mâini proaste doar ca este o clinica particulara.pot spune k soți mea nu se simte bn din cauza lor și răcește foarte des.foarte mare grija este o doamna doctora tânăra care are numai mesaje pozitive și aceasta doamna doctor trecută cred de 50 de ani care după părerea mea nu își are locul la aceasta clinica pt k este incompetenta asta a spus și cealaltă doamna doctor mai tânăra pt k am prins un consult la dansa și a afirmat k nu este prima care pătește așa ceva
kudika_1032424
Postat pe 23 Martie 2018 11:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help!!! 8 De la: camiflorea 24 Martie 2010 18:05
Vrei sa cresti in inaltime? Uite cum am crescut eu la 34 de ani! 1 De la: Ortopedie2009 17 Octombrie 2009 03:38
prea multa menstruatie...... 34 De la: kudika367277 14 Februarie 2011 09:16
Ce este stafilococul auriu si cum se transmite? 50 De la: roxigril79 2 Iunie 2015 17:51
Omitere anticonceptional 16 De la: vieru_cezar_iasi 8 Decembrie 2009 03:59