Setari Cookie-uri

Calitate inainte de cantitate

Buna dimineata,

Astazi este ziua mea de nastere, si nu e nimeni langa mine sa impart amintirea zilei de azi,dintr-o pofta dintr-alta, o voce din minte m-a indemnat sa ajung aici.

Sunt de parere ca mai intai trebuie sa adori o persoana, sa iti faca placere sa stati de vorba, sa mergeti la teatru, diferite jocuri, gatitul impreuna si multe altele.

Evident eterna intrebare, ce se va face cu sexul ? Va fi lasat pentru momentul potrivit doar ca o expansiune a placerii, dupa ce ati stat imbratisati indelunga vreme, si aveti pofta de un deset lung si special.

Sunt un barbat de 23 de ani, si pun valoare pe caracter, nu pe cantitate, si mi-ar face placere sa am cu cine gati zilele acestea.

Ce sper sa gasesc aici? O fata de calitate, care sa ma cucereasca cu zambetul si personalitatea ei. Cautarile prin bar/servici au o sansa de 1% pentru a descoperii o opera de arta. Mai mari ar fi sansele pe un forum cu persoane similare, care s-au saturat sa caute diamante in statui de bronz poleite cu argint.

Ceva despre mine
1.83, 73kg -lucrez la patratele, par negru, ochi in 2 culori, absolvent ase programare si conta, inrolat la master tot la ase, tot pe programare
9 ani de teatru, 7 de tobe, 2 de chitara bass si recent am inceput pianul
ador sa gatesc mancare mediteraneana, dar in special deserturi
angajat la o firma de progrmare pe un salariu suficient de bun incat sa iesim la restaurant in fiecare zi

Cum de nu am gasit pe cineva pana acum? A fost o singura fata timp de 2 ani, ce e drept, m-ai mult m-a salvat si mi-a creat caracterul, si de atunci nu am mai gasit pe cineva care sa se aproprie de nivelul ei

Dar poate tu vei reusi
kudika_1033994
Postat pe 9 Septembrie 2018 02:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dezvirginare imposibila 70 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:37
Sunt gravida sau nu? 27 De la: perfect_green23 3 Iulie 2011 10:15
o curiozitate!!!! 27 De la: felixcat 5 Februarie 2011 18:33
E adevarat ca la penitenciar se practica homosexualitatea...? 49 De la: Eva32 26 Septembrie 2011 00:36
sexul oral 49 De la: iacinta 20 Februarie 2010 19:06