Setari Cookie-uri

Despre farmece si vraji... As dori un sfat

As vrea sa stiu parere a sincera despre a este farmece si vraji...... M am angajat acum 2 ani intr un depozit de livrari on line din marea britanie. E un loc ff mare cu fff multi angajati. La inceput era totul OK pana cand au inceput sa imi dispara niste hainutze de schimb din vestiar... Vestiarele fara la ate. Este ff mult de zis dar voi trece direct la subiect... Au inceput sa dispaaa lucruri personale.. O esarfa si multe altele, esarfa a aparut dupa un timp dar am aruncat o la gunoi... Mi s a parut ff ciudat ca persoana care a luat o sa o readuca dupa un timp. Sunt o femeie frumoasa si ff greu cad unui barbat, in fine in timp am inceput sa simt intepaturi de ace in corp... Pur si simplu simteam acul in corp cum imi strapunge pielea si era ff dureros...... De doi ani ma inteapa aceste ace dar mai grav e ca ma gandesc la un barbat de acolo...a inebunesti gandul asta. E un om. Insurat si nu as indrazni vreodata sa ma apropii de el. Ne am intalnit odata sau de mai multe ori intamplator si vrivirile noastre au fost destul de profumde chiar daca nu ne am vorbit. Am hotarat sa ma spovedesc sa merg la biserica... Am trecut prin momente de horror si in casa si la munca... De fiecare data sa zicem ma faceam bine ptr 2 zile, iar intepaturile de ac.. Iar el in gandul meu ca si cum el se gandeste la mine. Am senzatia ca ma vede ca stie ce fac unde sunt dar nu se apropie de mine... Si tot asa.. Ma Rog tin post ma spovedesc ca imi vreau libertatea inapoi este ff ciudat ceea ce va spun. A aflat ca vreau sa plec a facut tot posibilul ca sa nu plec de acolo. Are o obsesie ptr mine nu stiu dar mi se pare ciudat sa il simt.. Sa ii simt emotiile cand este langa mine si mai grav a ele care ma strapung. Daca ma Rog si tin post uit de el. Dar parca e o nebunie parca stie ca nu ma gandesc la el si atunci simt aceste intepaturi usturatoare in corp, ma simt ff ciudat vreo 30 min si dupa aia parca numai sunt EU... Gandul meu e doar la el pana iar ma Rog si tot asa... Ce sa fac:(((((.
kudika_1035300
Postat pe 15 Ianuarie 2019 01:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce te faci daca el e urat? 59 De la: supermiki 3 Decembrie 2009 15:29
am o intrebare 26 De la: greierash_is_back 3 Februarie 2011 13:56
Ce vrea de fapt???? 7 De la: torn 31 Decembrie 2009 01:19
Cum sa procedez? sa-i dau o sansa? 26 De la: rashela 2 Februarie 2010 11:43
iubirea adevarata nu are de-a face cu obsesia... 1 De la: kudika379923 30 Octombrie 2011 10:33