Setari Cookie-uri

Buna seara tuturor si multumesc celor care vor citi aceste randuri

Am 35 de ani iar sotia mea 33 suntem impreuna de 15 ani si avem si un copil de 5 ani o familie frumoasa si fericita fara neajunsuri si fara certuri majore in decursul anilor fara pic de gelozie intre noi o relatie bazata pe incredere deplina..am aflat din pacate ca sotia mea era intr o relatie cu unul din cei cei mai buni prieteni ai mei care ii era si coleg de munca menztionez ca individul era prieten comun al nostru tot de 15 ani de cand ne am cunoscut..in luna septembrie am simtit ca ea imi ascunde ceva asa ca am decis sa o urmaresc si am prins o in masina individului in spatele blocului fumand o tigara nimic concret a urmat o mica cearta intre noi si de atunci am decis sa o urmaresc mai amanuntit inclusiv sa i verific telefonul atunci cand adormea..el plecase din tara in luna octombrie dar discutau si isi exprimau sentimentele zilnic intr un mod de nedescris am gasit dovezi noiembrie destul de clare ca sunt impreuna mi a recunoscut plangand ca regreta si sa nu o parasesc era impreuna de 10 luni in care s au petrecut si multe acte sexuale..durerea cea mare este ca pe tot parcursul relatiei lor acel gunoi venea la noi acasa si manca cu noi la masa imi strangea copilasul in brate si mergeam impreuna in concediu alaturi de el..am avut o depresie foarte mare am vrut sa ma sinucid am fost si sunt in continuare un om terminat fara sperante de viitor...o iubesc enorm mai mult decat viata mea si imi doresc sa reusesc sa trec peste momentele grele care imi apasa inima...mentionez ca in toata aceasta perioada de cand am aflat am ramas impreuna.. ea si a schimbat toatal comportamentul plange si sufera alaturi de mine in fiecare zi isi cere iertare cu gandul ca am sa pot trece peste dar se pare ca nu este asa...au trecut aproape 6 sapt de cand am aflat si sufar ca in prima zi si am ganduri din ce in ce mai profunde de a parasi aceasta lume...am simtit nevoia de a imi asterne sentimentele si durerile..va multumesc si cine doreste sa comenteze este liber sa isi exprima parerea
kudika_1039520
Postat pe 29 Decembrie 2019 19:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Gelozie? 15 De la: Frankie_Zuzu 9 Septembrie 2009 00:03
salut! am si eu nevoie de un sfat.... 6 De la: kudika164844 21 Aprilie 2010 20:22
vreau si eu un sfat 8 De la: kudika056700 20 August 2009 10:47
Gelozia sau....? 25 De la: anya016 29 Noiembrie 2013 21:09
sunt geloasa pe orice prietena ce sta langa el:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( 13 De la: 20 Octombrie 2013 11:53