vreau sa scriu si eu!!!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

lupsaloredana Avatarul lui lupsaloredana

1 mesaj

unde scriu si cum trimit ideea mea despre capitolul urmator?
OanaTrifu Avatarul lui OanaTrifu

178 mesaje
Oras: bucuresti

Asteptam propunerile voastre pana la data de 30 mai pentru urmatorul capitol pe adresa office@kudika.ro
Oana
mikyangel007 Avatarul lui mikyangel007

24 mesaje
Oras: brasov

Eu am scris continuarea dar nu ma lasa sa o trimit pentru ca imi da eroare de adresa.Puteti sa-mi dati alta?
OanaTrifu Avatarul lui OanaTrifu

178 mesaje
Oras: bucuresti

oana@kudika.ro
Oana
buyaca100 Avatarul lui buyaca100

1 mesaj

buna am si eu o problema daca imi poate raspunde careva.......mia fost suspendat permisu pe 2 ani si o amenda din cauza ca am condus in irlanda fara sa fiu pe asigurare masina avea si are asigurare da nu pe numele meu si cand ma oprit politia a luat masina si ma bagat in istanta conform legile care le au ei....acuma am fost la proces mea dat ce am scris mai sus si mea venit dupa 20 de zile foaie sa ma duc sa le predau permisu daca pot face ceva in legatura cu asta.... daca pot sa trimit dosaru in romania sa ma judece cei de acasa multumesc
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: buyaca100, la data 2011-05-11 22:10:02buna am si eu o problema daca imi poate raspunde careva.......mia fost suspendat permisu pe 2 ani si o amenda din cauza ca am condus in irlanda fara sa fiu pe asigurare masina avea si are asigurare da nu pe numele meu si cand ma oprit politia a luat masina si ma bagat in istanta conform legile care le au ei....acuma am fost la proces mea dat ce am scris mai sus si mea venit dupa 20 de zile foaie sa ma duc sa le predau permisu daca pot face ceva in legatura cu asta.... daca pot sa trimit dosaru in romania sa ma judece cei de acasa multumesc

"Buyaca"?Mai degraba buimaca,topicul e din 2007 si e deschis la "Roman"
Raporteaza abuz de limbaj
Fool me once,shame on you; fool me twice,shame on me.