Setari Cookie-uri

Schimbati in soft modul de votare

Nu mi se pare corect modul de votare. Cred ca nu sunt singurul caz care a votat o varianta desi nu era cea preferata, doar pentru ca am apasat pe "Voteaza", asteptandu-ma la inca un buton unde sa confirm alegerea. Se poate intampla sa fie apasat butonul "Voteaza" din greseala. Toate softurile valideaza o optiune doar dupa ce utilizatorul a confirmat alegerea.
Apoi, 4 variante de continuare a romanului este un numar mult prea mic, ar trebui ca cititoarele sa aiba mai multa libertate in a alege varianta finala.

Postat pe 6 Iunie 2007 15:27
Subscriu!!! Si eu am patit acelasi lucru si m-a deranjat teribil. Sint doar de citeva zile pe Kudika, azi am primit mesajul "cu romanul", am citit ceva ce mi s-a parut o aiureala (ceva cu un accident de masina tratat in buricul Londrei ca la Bucuresti, apoi niste comentarii care, cu regret pentru autoare, cam aveau noima) si m-am trezit ca sint de acord cu ce am citit! Plus ca dupa ce am "votat", respectivul text a disparut undeva in neant - pentru ca, sincer, am vrut sa-l citesc inca o data ca sa-i explic autoarei ca sint de acord cu visatul la locatii exotice, dar daca nu vrei sa cazi in ridicol (spre exemplu, fata de unii care cunosc "obiceiurile locului" mai bine decit tine) bine ar fi sa te informezi.

Postat pe 19 Iulie 2007 13:45
Subscriu!!! Si eu am patit acelasi lucru si m-a deranjat teribil. Sint doar de citeva zile pe Kudika, azi am primit mesajul "cu romanul", am citit ceva ce mi s-a parut o aiureala (ceva cu un accident de masina tratat in buricul Londrei ca la Bucuresti, apoi niste comentarii care, cu regret pentru autoare, cam aveau noima) si m-am trezit ca sint de acord cu ce am citit! Plus ca dupa ce am "votat", respectivul text a disparut undeva in neant - pentru ca, sincer, am vrut sa-l citesc inca o data ca sa-i explic autoarei ca sint de acord cu visatul la locatii exotice, dar daca nu vrei sa cazi in ridicol (spre exemplu, fata de unii care cunosc "obiceiurile locului" mai bine decit tine) bine ar fi sa te informezi.

Postat pe 19 Iulie 2007 13:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sec 4 De la: tenderness 26 Mai 2007 08:05
interesant 1 De la: possion_girl 24 Mai 2007 13:08
schimbati titlul-suna a kitsch 2 De la: WhiteTigress 30 Mai 2007 03:34
ROMAN 1 De la: skum_pika 24 Mai 2007 12:46
e o provocare pt cei interesati 1 De la: romanescu_adina 25 Mai 2007 15:50