Setari Cookie-uri

concurs easy shape

Incepem de pe acum cu pregatirile pentru sarbatori fiindca slabitul si remodelarea nu sunt minuni care se petrec peste noapte.

Asadar, iata ce este de facut:

Pasul 1: Taie dulciurile si painea din alimentatie

Pasul 2: Inscrie-te in concursul nostru pentru a avea ocazia de a castiga unul dintre cele 5 vouchere in valoare fiecare de 150 lei oferite de EASY SHAPE. Cum? Intra pe forum, in topicul destinat concursului EASY SHAPE si spune-ne ce tip de tratament Easy Shape te-ar tenta (lista o gasesti aici: http://www.easyshape.ro/terapii.html)

Voucherul cadou in valoare de 150 lei contine: o sedinta masaj de relaxare, o masca faciala tonifianta cu ginseng si o impachetare cu ciocolata

Pasul 3: Asteapta sa afisam castigatorii sau programeaza-te direct la salonul EASY SHAPE fiindca acesta ofera tuturor cititoarelor Kudika o reducere de 10% pentru orice tratament in salon si 20% la contractarea unui abonament.

Tel.: 021 313 56 51 / Mobil: 0728 176 447
Str. Buzesti nr. 61, bl. A6, sc. A, et. 3, ap. 20, sector 1
(Piata Victoriei, intrarea de langa Gregory's)
www.easyshape.ro

Concursul se desfasoara in perioada 30 octombrie – 13 nov 2009
Castigatorii vor fi alesi prin tragere la sorti.
Participantii care vor posta de mai multe ori raspunsul va intrebare nu vor avea mai multe sanse de castig, ci, dimpotriva, risca descalificarea.
Concursul este recomandat participantilor din Bucuresti dat fiind faptul ca locatia salonului unde se vor efectua tratamentele este in Bucuresti.
concursKudika
Postat pe 29 Octombrie 2009 17:04
a,m o problema
kdeta
Postat pe 29 Octombrie 2009 17:08
Pr mine personal m-ar interesa si tenta toate tratamentele de la EASY SHAPE,dar in mod special PRESOTERAPIA.Pe langa efectul de drenaj limfatic, aceasta terapie are efect antistres, de relaxare, obtinandu-se in acelasi timp si rezultate vizibile de scadere in greutate, in combinatie cu alte terapii oferite de EasyShapeA.
PrincessBELLA
Postat pe 30 Octombrie 2009 07:30
Presoterapie m-ar interesa si pe mine, de asemenea si cavitatia.
icy_heart
Postat pe 30 Octombrie 2009 08:00
M-ar interesa tratamentul complet Tonic Plus, deoarece este axat exact pe ceea ce am eu nevoie. Pielea va obtine un aspect de tonifiere in timpul tratamentului, se va elimina si celulita, si de asemenea si excesul de lichide retinut. Este exact pentru mine.
mihaela_yi
Postat pe 30 Octombrie 2009 08:54
IMPACHETARI CU PARAGIL
kudika1974
Postat pe 30 Octombrie 2009 09:05
Buna dimineata fetelor.Am studiat cu atentie site-ul Easy shape si am ajuns la concluzia ca unt dusmanul nr 1 al celulitei.Pur si simplu nu o suport.Eu am cam luat in greutate in ultimul timp,insemnand ca iarna trecuta aveam undeva pe la 44-45 de kg,iar acum am 56.Este enorm si nu-mi place deloc.Sunt dispusa sa fac orice numai sa scap de stratul asta de grasime care pur si simplu nu face parte din mine.Locul lui e in alta parte.Daca as ajunge la salon mi-ar placea sa fac un DERMOCELL CORPORAL care are la baza ENDERMOLOGIA.Este o terapie cu un puternic efect anticelulitic si tot odata relaxat.Mi-ar mai placea si o impachetare cu ciocolata pt ca pielea mea care este ceva cam uscata sa fie mai catifelata si mai ferma.Deja ma visez acolo!Mult succes si voua in speranta ca vom ajunge toate acolo sa ne relaxam la un pahar de vorba impachetate bine si gata de lupta impotriva kg in plus.O zi frumoasa va doresc!
bubulik2204
Postat pe 30 Octombrie 2009 09:07
hei!...am studiat salonul asa cu noaptea-n cap si am ajuns la concluzia ca tare m-ar tenta si pe mine....in mod special un ultralipo....urmat de o impachetare in ciocolata...bafta tuturor;)
oanamandrican
Postat pe 30 Octombrie 2009 09:20
Buna dimineata. Mi as dori o ultralipo- terapie urmata de un drenaj limfatic. Cred ca m-ar face ca noua.
ghitalinutza
Postat pe 30 Octombrie 2009 09:30
Buna...
Eu as incerca o sedinta de endermologie.......de ce?
Pentru ca o data la 2 saptamani fac o sedinta de vacum si mi-ar placea sa incerc acesta noua metoda revolutionara.

NB: Cu celulita nu e de glumit...asa ca luati atitudine dragele mele.......
marrys
Postat pe 30 Octombrie 2009 09:53
Pr mine personal m-ar interesa si tenta toate tratamentele de la EASY SHAPE,dar in mod special PRESOTERAPIA.Mi-as mai dori o ultralipo- terapie urmat si de un drenaj limfatic
ayay
Postat pe 30 Octombrie 2009 09:59
M-ar interesa impachetarile cu paragil :)
acka
Postat pe 30 Octombrie 2009 10:06
M-ar interesa ultralipo pentru ca am auzit numai cuvinte de lauda. vreau sa experimentez si pe pielea mea.
flavia755
Postat pe 30 Octombrie 2009 10:10
Buna tuturor,
Ofertele salonului EASY SHAPE sunt extraordinar de tentante si dorindu-mi foarte mult sa lucrez din timp la aspectul siluetei mele( la anul am nunta), m-am horatat sa -mi incerc norocul participand la acest concurs. Norocoasa nu-s de fel, dar asta nu m-a facut sa imi pierd speranta ca va exista totusi o sansa si pentru mine.
Avand nevoie de o imbunatatire a circulatiei si dorind sa scap de celulita, pe mine m-ar avantaja IMPACHETAREA CU PARARGIL. Suna tentant insa si celelalte tratamente.
Fetelor, va doresc mult succes si LUPTATI PENTRU SANATATEA SI FRUMUSETEA VOASTRA!
romanitzakiss
Postat pe 30 Octombrie 2009 10:15
Hmmm...o impachetare cu ceai verde mi-as dori pentru ca este cea mai buna bautura pe care am baut-o ever, . Il folosesc pentru ceaiul de dupa serviciu, pentru bautura racoritoare vara, si cu siguranta cei de la Easy Shape il folosesc cel mai bine pentru frumusetea exterioara a noastra!
alecs_axxxe
Postat pe 30 Octombrie 2009 10:45
Am taiat painea si dulciurile de pe lista :) si as dori DERMOCEL EXPERT.
kudika045374
Postat pe 30 Octombrie 2009 10:52
Cu siguranta cavitatia (ultralipo).
Am intrat deja intr-o dieta saraca in "de toate" care a dat la mine roade si in trecut dar.... chiar si asa burtica nu dispare peste noapte fara ajutor :)
charmen
Postat pe 30 Octombrie 2009 10:56
Pe mine m-ar interesa Ultralipo System.
felicidade
Postat pe 30 Octombrie 2009 10:56
iubesc ceaiul verde sub orice forma poate fi folosit, imi place mirosul, gustul si sa stiu ca fac uz de el pur si simplu ma incanta. Deci categoric pt mine suna super tentant impachetarile cu ceai verde :D
mya17plus
Postat pe 30 Octombrie 2009 11:03
Hmmmm..... Totul pare foarte interesant....asa ca imi voi incerca si eu norocul......
Pe mine m-ar interesa Endermologie si Cavitatia.....
kudika038513
Postat pe 30 Octombrie 2009 11:07
buna ziua...pe mine ma intereseaza cel mai mult sa am un corp sanatos si de admirat.Tratamentul ideal pentru mine este cel format din Impachetari in Ciocolata
frumoasa
Postat pe 30 Octombrie 2009 11:31
Ultralipo e tratamentul dorit.
dana_geo
Postat pe 30 Octombrie 2009 11:43
m-ar interesa IMPACHETARI CU NAMOL EXTRAFORTE DE SLABIT pentru ca am unele mici modificari de facut...:D
bommbonikk
Postat pe 30 Octombrie 2009 11:49
presoterapia si poate o impachetare cu ceai verde cred ca as iesi ca noua....
mirelacm
Postat pe 30 Octombrie 2009 11:59
cred k pe mine m-ar avantaja in mod deosebit electrostimularea intrucat are mai multe avantaje.
sweetharmony
Postat pe 30 Octombrie 2009 12:10
ULTRALIPO SYSTEM: 10 centimetri in doar 3 sedinte
sima_sima
Postat pe 30 Octombrie 2009 12:13
http://www.easyshape.ro/electrostimulare.html
ancar
Postat pe 30 Octombrie 2009 12:14
De la: mihaela_yi, la data 2009-10-30 08:54:54M-ar interesa tratamentul complet Tonic Plus, deoarece este axat exact pe ceea ce am eu nevoie. Pielea va obtine un aspect de tonifiere in timpul tratamentului, se va elimina si celulita, si de asemenea si excesul de lichide retinut. Este exact pentru mine.
kudika078020
Postat pe 30 Octombrie 2009 12:18
cred ca ultralipo va fi perfect pt mine impreuna cu un drenaj limfatic
kudika078020
Postat pe 30 Octombrie 2009 12:21
Impachetari cu ceai verde
lavinias_dream
Postat pe 30 Octombrie 2009 12:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga bijuterii Brio Crystal made with Swarovski®elements! 197 De la: concursKudika 21 Aprilie 2012 22:30
Castiga saptamanal un set de produse dermocosmetice Ivyss Plant! 1381 De la: naturistul1 17 Decembrie 2011 12:19
Concurs Pantene 492 De la: concursKudika 27 Septembrie 2010 10:59
Oxette da ora exacta in moda! 401 De la: concursKudika 20 Iunie 2011 17:15
Concurs Kudika si Ligo 7035 De la: concursKudika 9 Martie 2013 14:46