Setari Cookie-uri

cand ii apuca pe romani...

scrieti-va si voi nemultumirile aici...si nu va mai apucati sa stergeti conturi...nu cred ca va deranjat nimeni asa tare incat nu merita sa mai scrie pe forum.ce?....vreti sa ramaneti singuri si sa va alinati unul pe celalalt...fara critici...daca asta era un forum pe care nu puteai critica si nu-ti puteai spune parerea, scria colo la inceput:,,nu scrieti in contradictoriu cu autorul topicului pentru ca vi se vor sterge conturile!"

Postat pe 18 Martie 2008 13:50
Buna idee Gabri!:) Ca s-a ajuns (din pacate) la o chestie de toata jena!In loc sa discutam lucruri care ne preocupa
....Eu una, daca nu mi-a placut cum gandeste cineva am dat replica si gata!!O singura persoana ma deranjat pe forum, dar am ignorat-o!
Nu e normal ca daca o persoana are idei diferite de ale tale sa-i stergi contul!
Eu cred ca avem de invatat unii de la altii!
Asa ca, HADETI SA INVATAM FIM PRIETENI!!

Postat pe 18 Martie 2008 14:25
eu sunt una din cele "patite", adica m-am trezit cu contul sters. nu m-am enervat ci am avut un sentiment de compasiune pt cel care a facut asta, pt ca am inteles ca unii oameni atunci cand nu au argumente logice trec la atac. atata pot, atata fac.josnic, dc nu-ti pot inchide gura cu argumente se apeleaza la " botnita". ma rog fiecare cum poate...

Postat pe 18 Martie 2008 14:36
Dupa capicitatea fiecaruia de a gandi!
Pacat ca unii se preteaza la chestii de genul asta!
Si nu inteleg un lucru!Daca nu le place pe forumul asta de ce mai intra?

Postat pe 18 Martie 2008 14:48
Cred ca ar trebui sa ne spuna cineva , 'adminul' ca asta am auzit k este termenul ( care este el k nici nu stiu ) acele asa zise reguli care trebuie respectate ...si pe ce considerente este sters un cont , de regula acestea ar fi injurii foarte urate...nu de alta , ca sa stim cu totii ca dupa vedem exista mai multe cazuri de conturi sterse!
Kittynelle
Postat pe 18 Martie 2008 20:05
asta ma intrebam si eu: chiar asa usor se poate sterge un cont???nu verifica nimeni de ce o persoana vrea sa nu mai posteze o alta...ca daca ar fi asa...ma gandeam ca pot sterge contul tuturor persoanelor care nu sunt deacord cu mine:))))

Postat pe 19 Martie 2008 09:56
da,e o aberatie...pesemne nu le-a convenit,au raportat abuz de limbaj de n ori,si cel ce modereaza nu si-a batut capul cu cine are sau nu dreptate ,cine foloseste sau nu injurii
lief
Postat pe 19 Martie 2008 13:12
mie nu-mi convin multe. tu ai fata patrata,tu ai ochii mai mai ca ai mei, tu de ce ai parul mai lung decat mine? si ce te uiti asa? ma enerveeeeeezi !!! uite eu stau si te privesc cum razi de mine,cum in sudoarea pleoapelor tale ma ingani si cum spatele tau mitocan ma priveste. aaa ! acum nu mai zici nimic? ti-am dat palme de atatea ori si tot impertinenta ramai... am sa te tai ...macar nu te mai aud ( Conflict cu urechea )

Postat pe 26 Martie 2008 23:32
nu am terminat bine si ai inceput si tu ! ce aveti cu mine??? am sa va scot sa nu va mai vad !!! am sa va tai sa nu mai scriu,sa nu mai simt, sa nu mai plang...m-ati dezamagit scorpii amare ce sunteti...m-ati ranit pe fundul cardului...si mi-ati atins plamanii imbibati de tutun. gata ! va scot si va tai ( autodistrugere )

Postat pe 26 Martie 2008 23:43
sper ca ati inteles ce am vrut sa spun...daca nu intrebati-ma si va voi raspunde. v-am pupat fetelor...

Postat pe 26 Martie 2008 23:44
stiti care e culmea ironiei: I S_A STERS CONTUL CELEI CARE A LANSAT SUBIECTUL!!!. adica gabita a disparut. si nu a injurat fata pe nimeni si dc a intrat in polemici a fost ponderata...dar tot a deranjat.. pe cine? dracu' stie!

Postat pe 27 Martie 2008 10:51
am vrut sa postez si eu o tema de discutii ,si nu mi s-a permis accesul ,de ce oare ???? nu inteleg ce au in loc de creier cei ce sterg conturile ,matraguna ?
lief
Postat pe 27 Martie 2008 11:04
cenzura, bat-o vina, nu a disparut odata cu comunismul...

Postat pe 27 Martie 2008 11:10
un mare RAHAAAAAAAAAAAAAAAAAT!!!
deja pute!totusi cred ca cineva se joaca cu conturile astea!
sunt impotriva ideilor comunisteeee!!
hai, nu-mi sterge nimeni contul????
deabea astept! :)
imi voi face altul si altul si altul...... ha ha ha ha ha ha

Postat pe 27 Martie 2008 11:13
cand mi-au sters contul am dat ms la kudica si am cerut explicatii. mi-au raspuns ,cu ms, ca la ei totul pare in regula , adica figurez ca utilizator cu cont activ dar vor mai face verificari si i-mi vor da raspuns ziua urmatoare. adica eram sublima dar lipseam cu desavarsire. am trecut prin multe stari: de lehamite, de greata...ma gandeam sa abandonez... dar brusc m-a apucat revolta si mi-am creat cont nou in acceasi zi. asa de-a dracu'!adica sa acept ca-mi pune pumnu'n gura orisicine??? concluzie: cenzura exista depinde dc sunteti dispuse sa acceptati sa fiti cenzurate.eu nu am putut ca sunt zodia berbec si recunosc sunt cam incapatanata si dc e nevoie strig in gura mare dc e cazul sa ma fac auzita si consider ca am ceva de spus.sunt multe fete care au reinviat( conturi noi) si se-nteaba de ce li s-au sters conturile vechi, nu sunt caz izolat.

Postat pe 27 Martie 2008 11:55
si crezi ca moderatorii sunt tristi ca cei care au conturi sterse isi fac altele? traficccccccc pe trotuar

Postat pe 27 Martie 2008 13:01
Au patit o si altii cu stergerea deplina dar de pe alt site.
aisuca
Postat pe 27 Martie 2008 13:35
Credeam cã numai eu am pãþit-o ... M-am trezit într-o searã cã nu mai puteam accesa contul. A trebuit sã îl refac. Deja e plictisitoare faza ... nici mãcar enervantã ...
cryss088
Postat pe 27 Martie 2008 13:57
poate ia deranjat funduletzul lui GABRI?
pacat. sper ca isi face altul! :)

Postat pe 28 Martie 2008 17:17
heeeeeeeeei salut!mai citesc printre picaturi ca sint in criza de timp si ma crucesc.hai ca eu am avut contul sters ca am folosit cuvinte de mahala adica am dat un diagnostic cuiva:fobie de comunicare insotita de conduita nevrotica si tulburari psihotice.asta vine de la fanatism religios si e boala grea.astazi iar ma mincat un picut limba ,dar asta mica ce a facut de nu mai exista? fetelo hai pe garbo ro poate acolo nu ne sterg conturile.va pup !

Postat pe 28 Martie 2008 17:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna 2 De la: kudika342165 23 Februarie 2012 22:59
intrerupere anticonceptionale 4 De la: kudika495392 24 Februarie 2012 20:35
VA ESTE FRICA DE MOARTE? 276 De la: oana81 21 Februarie 2014 08:49
STIU CA VIATA E GREA DAR FERICIREA MEA UNDE E? 9 De la: diana1981 6 Mai 2009 16:22
Caldura mare 4 De la: machiajtatuaj 9 August 2014 12:57